0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (1,018 puan) tarafından
Bebeğim 1 ay 10 günlük çok fazla ikiniyo o kadar çok ikiniyoki göbek deliği dışarı firliyo kaka ve gazi güzel yapiyo birde göbeğinin sol tarafı daha sis kendi yapiyo yamultuyo göbeğini sanki omzuma aldığımda da sirti bı tarafa ***** yada kendi mi yapiyo anlamıyorum kaburgada bişey olunca olurmuş öyle duydum.bugun ikinmada çok olurmuş ozaman nolur bı bilginiz varmı kafayı yicem

3 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Fıtık olabilir veya fıtığı tetikleyebilir bu durum. Doktora danışın en kısa zamanda
(2,493 puan) tarafından
Rica ederim ne demek geçmiş olsun.  İnşallah değildir
(930 puan) tarafından
Sebebini bizde anlayamadık kaç doktora götürdüm cerraha dahi gittim yok sadece karın kası gelismedigi için dışına çıkmış dediler 15 yada 2o gunlukken oldu gittikçe büyüdü patlayacak gibiydi korkudan ağlamıştım şükür 3 buçuk aylık oldu kendi kendine düzeliyor bakalım baya küçüldü
(1,018 puan) tarafından
Maşallah kıyamam ben ona Rabbim şifalar versin kimsenin evladına dert vermesin inşallah
(930 puan) tarafından
Amin inşallah canım sagolasin sanada geçmiş olsun bebise Rabbım sağlık sıhhat hayırlı ömürler nasip etsin inşallah
(1,018 puan) tarafından
Canım benim çok teşekkür ederim inşallah hepimizin evladina
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım vakit kaybetmeden bi doktora götür hem senin için rahat eder hem Allah muhafaza bi sorun varsa erken önlem alınmış olur  
(1,018 puan) tarafından
Aynen canm pandemiden randevu bulamadım ugrasiyorum inşallah geç kalmak istemiyorum
tarafından
Mhrs den bildirim.ac canm 7 24 diye seç ne zaman yer boşalırsa direk telefonuna bildirim gelir ilk boşlukta randevunu alirisn hem eğer çok kötü hissediyorum dersen özele götür muayene ücreti 40 lira bi şey burda için rahatlasin
(1,018 puan) tarafından
Doktorumuz özelde zaten kuzum ama doluydu işte şükür c.teskye alabildik artık çok teşekkür ederim
tarafından
Geçmiş olsun canım
0 oy
(11,088 puan) tarafından
Canım tam bilmiyorum ama gazı tuvaleti iyiyse göbek fıtığı falan olabilir, aklına takacağına doktora götür de için rahatlasın 
(1,018 puan) tarafından
Goturcem canm ihmal etmem zaten ama işte pandemiden falan dolu hep
(11,088 puan) tarafından
Randevu alana kadar sağlık ocağına git bari sonra yine gidersin çocuk doktoruna. Sağlık ocağında ebeler de çok güzel bilgilendiriyor
(1,018 puan) tarafından
Ya doğru bak düşünemedim ben bunu gerçekten götüreyim ben bebeğimi çok teşekkür ederim
(11,088 puan) tarafından
Rica ederim canım geçmiş olsun
(1,018 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
29 Ocak 2021 Aile kategorisinde Merikoo (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 76 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 240 göst.
3 Ağustos 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 395 göst.
9 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annecik75 (84 puan) tarafından soruldu

377,917 soru

11,311,295 cevap

34,745 kullanıcı

...