0 oy
893 göst.
Diğer kategorisinde (2,722 puan) tarafından
Esime gelirkn ugrada yumurta ekmek al dedim market yagmalanmis gibi dedi ne diyonuz bu ise ya 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben bişey almadım relaxs valla evde erzak bitince gider alırım uğraşamam sanki markette ürün bitince gelmiycekmi gelicek raflar yenilenecek tekrardan 

(2,722 puan) tarafından
Bende yapmadmda esime dedim bi un al gel bagri un olsun evde en azindan ac kalmak ekmek yaparik dedim gulucuk
tarafından
Hahaaaa iyiymiş bende var un o yüzden aç kalmam
(776 puan) tarafından
Bu kadr kasmaya gerek yok genciz biz
tarafından
Bencede bu kadar panik fazla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızzzzz marketlerde bişey kalmamışş araba bagajına makrna dolduran var diyo Tuğba ben oğluma mama stoğu yapacam eşimr al dedim:))bulursan makarnsda unda  al dedim
(2,722 puan) tarafından
Haha bende bi un istedim
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Neresi orası burda durumlar normal 
(2,722 puan) tarafından
Ankara canm
0 oy
tarafından
Öncelikle stok yapacak zaten param yok olsaydı da yapmazdım yapmam da 
(2,722 puan) tarafından
Bnde yapmayi dusunmuyorum bi un al dedim esime evde olsun tamam aynen parada yok zaten
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Stok yapmak fırsatçılara yarıycak çindeki diğer şehirler bile bu kadar etkilenmedi biz Türk milleti olarak abartmazsak içimiz rahat etmez zaten. Stok yapmadık canım Rabbim gerek bırakmasın inşallah. Bolca dua çokca tedbir ve tevekkül
(1,524 puan) tarafından
Abartmayı sever milletimiz 15 temmuz günü atm önündeki kuyruklardan biliyorum :) olacakla öleceğe gerçekten çare yok..
(9,205 puan) tarafından
Dusuncelerime tercuman olmuşsun..frsatçılar şimdi Mkarnayı 10tl yapar..virus yok mu yoksa millet harcama yapıp devlet para kazansn die mi boyle bi haber yayıldı :D biliyorlar ki bzim milletimz abartmaya bayılr..
(1,524 puan) tarafından
Canım marketlerde çalışanlar bazı büyük şehirlerde sabahtan beri rafları kaç kere doldurduğumuzu sayamadık diyorlar Allah aşkına bu kadar nedir ya.
(9,205 puan) tarafından
Yok artk..Allah akıl fikir versin..tmm alırsn 3 5 bişey de arabaları full dolduruyorlarmş
(1,524 puan) tarafından
Biri de paylaştı ya burdan. Kutuyla alıyorlarmış valla diycek bişey bulamıyorum
0 oy
tarafından
Abartmayin diyorum ben ya. Yakinimi aradim bugün gel kiz oturalim dedim kocasi dışarı cikma yasagi koymus töbe Estağfurullah yaa 

Esim hastanede ve corona viruslu hastalar cok gelmis gitmis dikkat edilir ama milletin abartmasindan makarna olmuş 15 tl olacak is mi rabbim korusun olacağı varsa olur 
(2,722 puan) tarafından
Dogru ya bnde anlamiyorum bunun ustunede hersey pahalanir zaten pahali
tarafından
Aynen yaa firsatcilara gun doğdu ha
0 oy
tarafından
 Para yok en olmaz zamanda denk gelir zaten olsa bende yapardm
(2,722 puan) tarafından
Biraz pozitif olalim canm ya biseycik olmaz insllh
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(701 puan) tarafından
Milletimiz her seyde abarti yapmazsa olmaz. 
(2,722 puan) tarafından
Aynen ya
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Neyin stogunu yapıcaz bacım. Sokağa çıkma yasağı falan konmadi ki stok yapalım. Ne değişik bir milletiz böyle yaparak herşeyin fiyatını artıracaklar. Tövbe tövbe .
(2,722 puan) tarafından
Firsatcilar herseyi daha pahalandrcak simdi
(7,118 puan) tarafından
Aynen kuzum
(7,118 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum.
0 oy
(3,856 puan) tarafından
istanbulda boyle yagmalanan market yok etrafimda her sey normal burda . 
(2,722 puan) tarafından
Kolanya ve maske bulunamaz olmus ne abartmislar ya
0 oy
(924 puan) tarafından
Para olsa stok bez mama alırdım yağ şeker çay alırdım ama yok maaasta alacağımızı alıyoruz para kalmıyor asgari ücretli eşim 3cocuk ikisi bezli biri mama param olsaydı bu ürünleri stok yapardım :)
(2,722 puan) tarafından
Allah kolaylik versin
0 oy
tarafından
Arkadaş milletçe her şeyi abartmayi çok seviyoruz
(2,722 puan) tarafından
Aynen katiliyorum la ortada viruste yok yurt disindan gelen birinde cikmis sagdece neyin kafasi anlamiyim
tarafından
Böyle bir şey bekliyolarmis kiz belliydi her türlü gelecek bu zamana kadar alsaydılar madem insanlar değişik ya
(2,722 puan) tarafından
Aynn ne diycen iste kiriklar
0 oy
(632 puan) tarafından
Nədən oyle olmuski.?
(2,722 puan) tarafından
Abartiyolarrrr
(632 puan) tarafından
Karona virusa görəmi canım? Türkiyəyə gəldimi?
(2,722 puan) tarafından
Yurt disindan gelen birinde cikmis canm
(632 puan) tarafından
Azerbaycandada varmış canım( ama benim korkum yok.Rabbim yardımçı olsun herkese
(2,722 puan) tarafından
Bnde korkmuyorum cnm
0 oy
(50 puan) tarafından

Hiçbirşey almadım sabah kızımı asiya götürdum mecbur esimde Gümrükte çalışıyor  insanlar kolonya kuyruğuna girmiş  hicbiryerde kolonya yok n11 üzerinde alkol bazlı dezenfektan alan biri "Allah rızası icin hemen kargoya verin corona geldi "demis 

Benmi çok rahat davranıyorum bilmiyorum ama hayat devam ediyor  arabamiz yok işe yada biryere gitmem gerekirse otobüse binmek zorundayim  hijyenime temizliğine dikkat ederim  Rabbim korusun

image

(2,722 puan) tarafından
Ahahaaa n guldum ya manyak insan bende bi rahatimki amaaan olcak olur zaten neyin kafasi bu
0 oy
(535 puan) tarafından
Neresi canım ora ya 
(2,722 puan) tarafından
Ankara
(535 puan) tarafından
Neresi Ankaranın bende Ankaradayım ya
0 oy
(738 puan) tarafından
Yok be ne stoğu olacağı varsa ne yaparsan yap boş evlere kapatsalar kendilerini bulasacaksa gelir bulaşır ben psikolojikmen çok iyiyim asla kötüyü cagirmiyorum rabbim korur insallah
(2,722 puan) tarafından
Aynennnn katiliyorum
0 oy
(31 puan) tarafından
Bunları iki hafta önce almanyada yaşadık herkez konservelere makarnaya una saldırdı dezenfektan hicbiryerde yok anca intertten sipariş verdik onuda geçin sabun reyonu boş tuvalet kağıdı bulamadım geçen eşim diyor yenimi akıllarına geldi g*** temizlemek::))yani burda yayılıyor gittikçe gebeyim çocuklar okula gidiyor korkmamak elde değil ac kalmamak için değil olurda daha yayılırsa kalabalıktan kaçınmak için bende bebek bezine kadar stokladım önlem almak iyidir.tedbir bizden taktir Allahtan 
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Var oyle bi haber doğru :/ marketlerde bişey kalmamş
(2,722 puan) tarafından
Allah akil versin
(9,205 puan) tarafından
Amin..darbe gecesi de aynısı olmuştu :) ecel geldiyse virus mirus bahane. Ha onlemini illa ki alacaksn ama abartmadan..
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Yok kiz ne stogo amaaan 
(2,722 puan) tarafından
Bncede gerek yok canm
0 oy
tarafından
Yok canım bence gerek yok ya bakma sen millete 
(2,722 puan) tarafından
Bncedeeee

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 329 göst.
0 oy
6 cevap 368 göst.
13 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 775 göst.
18 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Prensesannesi0806 (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 216 göst.
11 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu

379,318 soru

11,353,958 cevap

34,827 kullanıcı

...