0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sadece iki gün kalcaz ama bez ekmek şu bu stoğu yapıyoruz ama öbür dünyamız içinde bu kadar korkup bişiler yapıyomuyuz :( Rabbim tüm ama tüm insanları affeylesin 

3 Cevaplar

0 oy
(1,822 puan) tarafından
Amin canim amin... ne yazik ki hic olmeyecekmis gibi yasiyoruz cok uzucu coookkk...
tarafından
Doğru valla canım millet macera arıyor yani evlerinin içi bomboş sanki
(1,822 puan) tarafından
Afrikada insanlar acliktan ölüyor hic mi ibret almiyorlar bilmiyorum sokaga cikip marketleri yagmalayanlarin aklina gelse o afrikadaki insanlar utanirlar belki diyecemde nerde o insanlarda utanacak yuz
tarafından
Günde 8000 çocuk ölüyomuş açlıktan tek çareleride gıda ve bu dünya için çok kolay bi ilaç sadece gıda yardımı yapılması lazım ama orda zenginler ölmüyorki niye yardım yapılsın
(1,822 puan) tarafından
Yapiliyor canim gida yardimlari gidiyor su kuyulari aciyorlar temiz su icsinler diye ama yetmiyor kalabalik buyuk bi ulke oyle ama o kadar cok somurduler ki afrikayi Allah o somurenlerin cezasini verecek insallah
tarafından
Amin canım benim
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Valla aynen öyle insanlar 2 gün için sabredemeyip sokağa döküldü ama öteki dünyayı düşünen çok az insan var 
tarafından
En akıllı insan ölümü en çok düşünenmiş ama ne bilim durup etrafıma bakıyorumda namaz kılan oruç tutan çok az insan var dedikodu iftira ne desen var
0 oy
(13,887 puan) tarafından
yaaa iki gunluk yasak için tedbir alıyorlar ama 2 gunluk dunya için tedbir almıyoruz...
tarafından
ALLAH kitabımızı sağ elimizden almayı nasip etsin cnm
(13,887 puan) tarafından
amin kuzum

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 894 göst.
11 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤️Derin❤️ (2,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 326 göst.
0 oy
24 cevap 905 göst.
15 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 143 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,893 soru

11,372,386 cevap

34,855 kullanıcı

...