0 oy
892 göst.
Diğer kategorisinde (2,722 puan) tarafından

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yoookkk artık ya sanki ülke yokolacak açık Allah'a tevekkül edin hicmi dışarı cikmicaksiniz
(1,509 puan) tarafından
Ahahahahahahaha o zaman itiraf  ediyorum açız aç
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy şaka gibi diyecek bir şey bulamıyorum
0 oy
tarafından

Yuhhh ne almış ki öyle :O dayı deseymiş virüs gittikten sonra para lazım olacak adam parayı elden çıkarmak istemiş belliki 

0 oy
(2,735 puan) tarafından
Halla halla ben bu gebelik sayfası çok evhamli diyordum eder ama disaridakiler çıldırmış olmalı :D
0 oy
(1,186 puan) tarafından

Vayy Bee millet de ne para var virüs de olsa o kadar parayı bilmiyorum yanii:ermm:

0 oy
(1,822 puan) tarafından
Ya bu market yagmalamak nedir anlamiyorum eninde sonunda bitecek o malzemeler o zaman ne yapacaklar cok abarttilar gercekten onlem aliniyo her turlu ulkemizde bizde gerekli onlemleri alacagiz ve buda kus gribi domuz gribi gibi normallesecek. Zamaninda domuz ve kus gribinde de ayni syleri yasadik
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Tobeee yaaa haşâ  Allahtan bu kadar korkmadilar vallahi su coronadan korktuklari kadar 
0 oy
(88 puan) tarafından
Kız virüs nasıl bir şey miş ya millet birden fırladı 
0 oy
(1,137 puan) tarafından
Offf stoklamış demek ki gerçekten ya Bi postta okudum bayanında dediği gibi ALLAHTAN korkmayan insanlar virüsten korkuyor sanki ölüm sadece virüs bulaşınca oluyormuş gibi davranmaları töbe ya. Bende korkuyorum korkmuyor değilim ama normal yaşantımda aynı şekilde devam ediyorum. Yumurta g.te dayanınca oluyor bunlar 
0 oy
(118,488 puan) tarafından
Oohaaa 1700 mü gitti 1 aylik maas
0 oy
tarafından
Sen bide zeytinburnunu görsen her kesin eli poşet dolu yüzlerinde maske marketler tıklm tıklm sanki dünyanın sonu
0 oy
(702 puan) tarafından
Afedersiniz çüş gercekten abartiliyor ya bu ne evden hic mi cikmayacakmis daha bir vakada korku saldi milleti. 
0 oy
(8,889 puan) tarafından
Çüüşşş diyorum ve gidiyorum :D daha geçen gun adına şarkılar şiirler yazılıp dalga geçilen korona bugun ulkeyi esiri altına aldı :D tabi toto korkusu. Ya tmm onlemini alacaksn ama abartmadan. Bu nedir kardeşim
0 oy
(798 puan) tarafından
Erkeklerde risk daha fazla eedikce erkekler kadinlardan daha cok evham yapiolar:))
0 oy
tarafından
Nereye bu gidişat Allah askına yaaaaa
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kızlar onyargili olmayın bizde genelde aylık alışverişe çıkıyoruz eşim ve abisi esnaf hesabımız bir markete genelde bir gidiyoruz iki eve aynı anda alınıyor ve 1700 den fazla verdiğimiz de oluyor gören şaşırıyor ama iki eve alındığını bilmiyorlar tabi böyle bişey olabilir 
0 oy
(3,748 puan) tarafından
Dayııı ne ettin marketimi aldın dayıııı :) 
0 oy
tarafından
Herkes virüse yormus ama brnde kasiyerlik yaptm kac yil. Insanlar sadece kendilerine alisveris yapmiyo dukkani vardr lokantası vardr yada teknolojik bsey almstr
0 oy
tarafından
Yok artık yaaaa
0 oy
(48,090 puan) tarafından
ee dün aksam yok bir kiside görüldü dediler bugun riskli dediler psikolojik baski cok Allah sonumuzu hayrrtsin insallah

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 753 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,266 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 463 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 233 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Selimbebek (941 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 549 göst.
14 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu

374,687 soru

11,207,631 cevap

34,511 kullanıcı

...