0 oy
640 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
Kızlar isim konusunu anlatmıştım bugün sofrada kaynanam yengeme bebegin ismini ben koycam dedi bende biz kura cekcez dedim esimde bende yasin ismini yazcaz çıkma ihtimali çok olsun diye dedim öyle olur mu  ya dedi bende Kayınbabam dedi deyince ses etmedi tabi kurmayı kabul etmiş değilim kocamda yasin olacak konuyu kapat bi daha açma saten yasin ismi dedi acaba beni susturmak için m diyor yoksa gerçekten koyar mi 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
yasin ismini kim istiyor
(66 puan) tarafından
Kuraya bide annesi babası abisi yengesi ben eşim yazacak niye benim ailem nimetten saymiyorlar o zaman onlarda yazsin haksiz miyim
tarafından
Valla canm beni yanlış anlamada kura bile çok saçma bişey anne baba  karar verir
(66 puan) tarafından
Saten ben kurayi eşime kabul etmiyorum dedim oda ismi yasin olacak konuyu kapat dedi acaba beni mi geciştiriyordu abisi kimseye sormadan karisini yanina almış kendi isimlerini koymuş gelmişti öyle mi yapacak acaba
tarafından
Valla inş öyle yapar çünkü doğrusu o
(66 puan) tarafından
İnşallah iicmi ferah tutuyorum her gün dua ediyorum kuran dan sonra dua ediyorum Allah hamilelerin duasını kabul eder  ayrı evim de oglumla yaşamayı nasip eder inşallah Allahım bana
-Reklam-
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Ne kadar saçma niye konsey gbi hep beraber karar verecekmişsiniz kaynanadan bi yerini bilsin ben oyle kaynanayı yolarım valla O kadar taşıcam  ama onlar ne isterse o olsun diyem yok öyle bi dünya 
(66 puan) tarafından
Ya kendileri ya kura seçim yapar gibi kabul etmiyorum diyorum kendileri karar veriyor hakkımı.helal etmem anne baba hakkı çocuk ismi ben sancısimi herseyini çekecem onlar koyacak neymiş ilk torun bunların hakkiymis
(6,827 puan) tarafından
Ne saçma esinle konuş bence ikna et
(66 puan) tarafından
Esim de benim dediğim ismi diyor istiyor ama hic tepki vermiyor yasin olacak diyor bana ailesine cevap demiyor
(6,827 puan) tarafından
Ozmn esin koycak  canım çok istiyorsa gider yazdırır nüfusa olur biter
(66 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(7 puan) tarafından
canim taşıyan sen aci ceken sen uykusuz kalacak  olan sen  isminide eşinin ve senin buldugunuz  ismi koy yoksa cok pisman olursun 
(66 puan) tarafından
İçimde kalır bende öyle diyorum ama esimin ailesi eski kafalı  neymiş onların dedigiymis
(7 puan) tarafından
evlenmeden once bile yasin demissiniz  canim hayirlisiymis demekki
(66 puan) tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
tarafından

Yasin :) ne kadar güzel ve hoş bir isim Kuran-i Kerim 'in Gözbebeği :) bıraksınlar artık dedelerin ismini torunlara koymayı sonuçta isim için bile sorguya çekileceğiz öyle değil mi ? Benim kayınbabam da istedi bi ara benim ismim olsun diye ama eşim konu hiç açılmadan kapattı biz 4 yıl öncesinden belirledik ismini o yüzden bizim dediğimiz isim olacak dedi. Kaynanam da bize hakverdi. 

(66 puan) tarafından
Simdi eşime en çok kim.seslenmis annesi babası. Benim.oğluma kim seslencek en çok ben seslencem
tarafından
Ahirette bile baba ismiyle çağrılıyormuşsun. Kendi haklarını oğullarında kullanmışlar zaten
(66 puan) tarafından
Canım.anlasalar iste inatlar çok kürtler ben kurtce bile bilmiyorum.yanımda  konuşuyorlar adet torun ismi.bize ait felan diyorlar
tarafından
Adetmiymiş ya bıraksınlar artık hangi çağda yaşıyoruz. Siz yasin ismini  koyun çok güzel isim dediğim gibi Kuranı kerimin en özeli :) eşinde kabul etmiş
(66 puan) tarafından
İnsalaj canım koycam ben esimide ikna ettim son anda fikrini değiştirir diye korkuyorum sadece ailesinden korkarsa
0 oy
tarafından
Bsy anladıysam Arap olayım :)) 

Kız güzel yazaydin ya 
tarafından
Hew ya yasin ismi ne güzel işte kuran da var süre yani çekmeyin bnce kura
(66 puan) tarafından
Elimde olsa saten direk ismi o
tarafından
Elinizde canım doğunca gidin yazdırin
Oğlumun ismi Yusuf Eymen istemedi babam bnde onu koycm dedim ve koydim
(66 puan) tarafından
Herşey esimde  bitiyor canım kimseyi.laf sahibi etmiycek gidip koyup.gelcez yapabilir se
tarafından
Aynen eşinde biter. Rüyamda gördüm desene
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bütün kağıtlara yasin ismini yazın :)
(66 puan) tarafından
Okumaları olmasa :)))
(12,856 puan) tarafından
Kesenin içine koyun çekin fark etmezler nolcak :) hemen kıvırın bakmak isterlerse araya bı laf falan sokun:)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 528 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nebaht (501 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 355 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde DMYB (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 290 göst.
21 saat önce Diğer kategorisinde Susambebek (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 133 göst.