0 oy
710 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından
Ya kayinvalidem in evinin altında oturuyorum o kadar bakımsız ki oturulacagi yok evin her tarafı nem küf kızlar ya kesme tahtası bile küf bütün eşyalarım küflenmiş söylüyorum ama aldırış eden yok ama eşim beni dinliyor da ailesi her konuda umursamaz hamileyim ben bu evi ne yapacağım ya çok bunaldım benim hiç evim olmayacak belki çünkü parada yok alacak kiraya gidecek durumda yok evin heryeri küf kir duvarlar dökülüyor 

8 Cevaplar

0 oy
(860 puan) tarafından
Yaa kuzum küf engeleyici boya var bir deneyin isterseniz valla zor oluyor küf evde oturmak Allah yardımcınız olsun İNSALLAH 
(208 puan) tarafından
Amin canım da duvarlar dökülüyor yani boyasan oda dökülecek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evi satıp başka bir ev alma şansınız yok mu eşine güzel bir dille anlatsan belki anlar seni
(208 puan) tarafından
Ev bizim değil kaynanamlarin tapusu da. Yok ki
0 oy
(632 puan) tarafından
Canım sizlərdə gelin giderken kendisiyle aparmiyorlarmi? Azərbaycanda oyledir.biz gəlin giderken hepisini kəndimiz apaririz. Cehiz yanı.
tarafından
Aparırız ne kız
(632 puan) tarafından
Götürmək yanı) evi biz dolduruyoruz) yanı yaralı odası mutfak hepsine stol sandalye yataq) bütün hərşeyi biz gelin giderken kəndimizle) qaz makinesi. )) hepsi hepsi)
0 oy
(290 puan) tarafından
Sabret en güzeli olur
(208 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından

Allah sabır versin eşin yardımcı oluyorsa ozonla silsin rutubet olan yerleri sen kokusuna dayanabiliyorsan sen sil bende aynı durumdayım inan ev sobalı bide perdeler falan kap kara oldu duvarlar hele :( ozonla siliyorum ben rutubetli yerleri biraz uzun sürüyor tekrar oluşması sabredicez mecbur kendini sıkıntıya sokma agırlaşmadıydan henüz heryeri dip köşe sil bide bol bol havalandır 

(208 puan) tarafından
Eşim her zaman yardımcıdır Bizim oturduğumuz evde sobalı benim perdeler de kapkara yıkayıp takayım diyorum duvarlarda simsiyah ne yapayım bilmiyorum
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun canım basta ayrı isteseydin keşke 
(208 puan) tarafından
Başta zaten kirada oturuyorduk maddiyatimiz çok kötüydü kimseye muhtaç olmamak için bütün altınlari dahi sattık ama maalesef geri buraya taşınmak zorunda kaldık
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Canim hamileyim demissin aklinda olsun bebeklet cok etkilenio oglum rutubetli evde dogdu astim bronsit oldu biz bilmedkk 1 sene astim ilaclari kullandı sonra annemlere baska sehire gittim orda uzman doktora gosterdim bu cocuk astim falan değil rutubete alerjisi var dedi 20 gun kaldim annemlerde cocuk 20 gunde turp gibi oldu nasil eve dondum yine ayni oldu 1 ay sonrada tasindik ordan babasının eviydi kiraya ciktik ordanda 4 ay sonra annemlern şehrine tasndk cok sukur suan 5 yasini bitirdi bidaha bronsit falan olmadi
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Kuzum yalıtım yoksa içerdeki yoğuşmadan oluyor. Doğacak bebeği çok etkiler küf ve nem hatta sizi etkiliyordur siz farkında değilsinizdir. Bu konuda eşinin bişey yapmaması üzücü. Başka eve çıkamayacağınızı anladım ama oturduğunuz evi güzelleştirmek isizin elinizde. Eşin boya falan yapabilir en azından. Yani uygun bir bakım yapılması normal eşya gibi evde eskiyor bakım yapılmazsa. Kaynanandan ziyade eşin bu konuda titiz olmayı gün boyu zen bebeğin o evde oluyorsunuz.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 543 göst.
1 Eylül 2020 Aile kategorisinde Hayalperest0348 (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,324 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.