0 oy
539 göst.
Aile kategorisinde (66 puan) tarafından
Yatak odaları ve mutfak kısmı karşı komşu ile yanyana ya ne desen duyuluyor nefret ediyorum taşınmak istiyorum ama kiralar çok yüksek bıktım ya aman ses etmeyim diye diye evimde rahat edemiyorum

8 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bacım boşver takma kafaya , huzur olsun , gelen komşunun sessi olsun ...

tarafından
He anladım canım , o zaman haklısın
(66 puan) tarafından
Walla ses yapmamaya özen gösteriyorum canım yani rahatsız olmasın diye ama illaki ne konuşsan duyuluyor mutfakta fln inan taşınmak istiyorum
tarafından
İnşallah rabbim dilediğin gibi bir ev verir sana
(66 puan) tarafından
Saol kuzum Rabbim razı olsun inşallah senden Allah sanada kalbindekini versin inşallah
tarafından
Amin inşallah çok sağol Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(424 puan) tarafından
Benim evimde eski mutfak eski balkon açıkta çok esiyor çocuğu alip bı otutamiyorum kombi sürekli ses çıkarıyor, üst komşu halı sirkeliyo tepemde alttaki şikayetçi balkondan ona su akiyormus bende çıkmak istiyorum ev bulamıyorum
0 oy
(27,184 puan) tarafından

Valla insan kendi evinde de rahat edemeyecekse ohoo zor is

0 oy
(971 puan) tarafından
Valla cidden o ses olayi cok sıkinti 
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Kaynanamınsa öyle canim mutfakta ne konussak yan taraftaki duyuyo 
0 oy
tarafından
Bendeeee elektrik su doğalgaz hepsi ev sahibiyle bir yarı yari yari oduyoruz oda yetmezmiş gibi tek kombi ilk petekler ev sahibinde her ay 400 500 vermeme rağmen gotum buz tutuyo bize sıcaklık gelmiyo bile onuda geçtim duvarlar o kadar ince ki kadına gelen misafirin çay karıştırma sesini duyuyoruz resmen haftada bı gün yapiyolar bizim evden naklen mahallenin dedikodusunu duyuyorum
0 oy
(496 puan) tarafından
Valla bızdede aynı ne konuşuyorlar ses geliyor sürekli eşiyle tartışıyorlar ses olduğu gıbı gelıyor bende taşınmak istiyorum ama kıtalar çok pahalı oturduğum ev 1200 şimdi çıksam bu fıyata bulamam
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Şükret canım 9 aylık evliyim fare dadandı nerden geliyor bulamıyorum ayda 1 2 defa çıkıyor karşıma olduruyoruz eşime taşınalım diyorum ben bu eve masraf yaptım diyip durdu artık onunda canına tak etti şimdi de 38 haftalığım karnım burnumda ne yapcam bilmiyorum çaresiz kaldım 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 684 göst.
12 Mart 2020 Diğer kategorisinde Bebegimmm (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.