0 oy
435 göst.
Diğer kategorisinde (2,479 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben hiç korunmadım 4 aylık oğlum ne zaman adet oldum hatırlamıyorum ama 2 kere adet oldum arasında 25 gün vardı kaç gündür akşamları midem bulanıyor başım ağrıyor şimdide yarım saattir çok midem bulanıyor midem kalkıyor resmen başım çatlıyor ve ben çok korkuyorum daha 1 tanesine bakamıyorum 

Özürdiliyorum korunmadım derken geri çekilme yöntemi ile korundum aslında onu korunmadan saymadığım için yazmayı unutmuşum 

10 Cevaplar

+1 oy
(3,446 puan) tarafından
Ben hiç korunmadim

Ve

Çok korkuyorum bı taneye daha bakamıyorum

Cümleleri arasındaki çelişkiyi bulun..

Canım korunmuyorsan neden korkuyorsun

Korkuyorsan neden korunmuyorsun..

Geçmiş olsun..ne.diyem
(3,446 puan) tarafından
Emzirirken kullanılan ilaç var ki doğum kontrol
(1,826 puan) tarafından
O kadar kullanmak ıstyrm dedim niye bna demedi catlak karı
(3,446 puan) tarafından
Manyak tır ondan sen eczacina sor canım bı tane var ismini hatırlamıyorum şimdi emzirenler için
(2,479 puan) tarafından
Bende öyle bir koca var ki çalışmıyor anam napim hiç para vermiyor etmiyor ebem görümcem onlarla aylardır konuşmuyorum çocuğu bile başka sağlık ocağında aşısını yaptırıyorum benide misafir olarak kabul etmiyorlar ne sigortam var ne birşey b... gibi bir hayat yaşatıyor çocuğum çok ufak diye ayrılamıyorum idare ediyorum ayaklansın hemen ayrılacam ama şuan çaresizim
(22,070 puan) tarafından
Yorumunu begendim valla :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim neden korunmadinki korunmadiysan buyuk ihtimal hamilesin sen bi test yapsana 
(2,479 puan) tarafından
Geri çekilme yöntemi ile korundum aslında onu yazmamışım ya hamileysem kendimi hiç affetmem çok ufak daha oğlum daha onun ihtiyaçlarını karşılayamıyorum of ya hep eşim yüzünden hiç para vermiyor ne sigortam var ne birşey zehir etti hayatımı
tarafından
Bende canim oyle korunuyorum ikinci cocuk hala dusunmuyorum cocugum daha kucuk cok zor cocuk bakmak canim oyle korunuyorsaniz bi kaza olmadiysa korkma amma adetin geciktiyse bi tes aldir esine yap icin rahat olsun insallah durumunuzda duzelir canim benim
(2,479 puan) tarafından
Ay inşallah dediğin gibidir eşime söyleyemem yadırgama ama o ister ben istemiyorum asla çünkü evliliğimin oluru yok biraz zaman geçmesini bekliyorum kesin kararım ayrılacam mecburum
tarafından
Yok canim neden yargiliyimki benim esimde onceler isterdi ikinci cocuk simdi oda dusunmuyor bakmak zor çünkü bide bizde anlasamiyoruz hakkinda hayirlisi olsun canim
0 oy
tarafından
Korunmadıysan hamile olma olasılığın çok yüksek test al 
(2,479 puan) tarafından
Ben korunmadım diyorum ama geri çekilme yöntemi kullandık onu korunmaktan saymadığım için yeni aklıma geldi
0 oy
tarafından
Bi test yap ıstersen ama korumamışsın hamile olabilirsin
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Sen bence bi test al 
0 oy
(255 puan) tarafından
Korkutmak istemem bende ama korunmadysan kalabilirsin. Keşke önemseseydn. Ben 2.ye hamileyim şimdiden düşünyrm en etkili nasıl korunabilir die doğumdan snra 
(2,479 puan) tarafından
dua et bana nolur inşallah değilimdir
0 oy
tarafından

Bence test yap ....

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Test yap test 
0 oy
tarafından

Eğer eşinde emin değilse hamile olabilirsin yani korkutmak istemem ama eşim kendi söyledi Yanlışlık oldu diye ertesi gün hapı kullandım maydanoz suyu bile içdim ama yine hamile kalmışım hemde 3 üncü çocuğa daha benim oğlum da çok küçük 5 buçuk aylık Allah dan hayırlısını dilemekden başka çare yok 

(64 puan) tarafından
Peki bu yanlşlık bir defa mı oldu acaba..benimde bir defa olduda ertesi gün hapı alıp kullndım..en iyisini aldım birde:(((
tarafından
Evet ilk kez oldu ella en iyisi zaten ondan aldım bende kullandım ama gel görki olanlar yine olmuş yani hap falan işi bence hikaye
(64 puan) tarafından
adetime daha 12 gün var yaa..:((kızım 7 aylık..inş yoktur şimdilik:((( ee hap 5 güne kdr etki eder dediler..bende onn rahtlığı olduu
tarafından
Valla bende de onun rahatlığı vardı ama ne yazıkki hamile kalmışım belki sende olmayabilir bişey diyemem gerçi adetine daha çok varmış ama dediğim gibi herkes de aynı olmayabilir beklemekden başka çaren yok
0 oy
(119,355 puan) tarafından
Ayy bi test yap yaa 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 110 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Havvanursms (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 215 göst.
12 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 340 göst.