0 oy
214 göst.
Aile kategorisinde tarafından
2 büyük deprem ve artçıları yaşayan birisiyim. Halen kendime gelemiyorum evim apartman giremiyorum. Herşeyi geçtim hayata tutunma sebebim kızımm. Dün gece uykudan uyandım ve onu kucağıma alıp Asel kalk Asel Asel diye bağırdım su vermeye çalıştım nolur kalk diye çığlıklar attım eşim beni sakinleştirdi kendine gel rüyadasın dedi su verdi ama bu hergün böyle. Ellerimi ayaklarımı boşverdim ya kalbim titriyor. Şuan adetim abdest alamıyorum rahatlayamıyorum. İsmim Melisa lütfen bana dua edin içim bi nebzede olsa ferahlasın

10 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun canım. Biz TV'den bakınca bu kadar etkilendik. Sizlerin korkusunu, endisesini eminim anlatmanın tarifi yoktur. 
tarafından
Anlatılacak gibi değil Allahım düşmanıma bile yaşatmasın. Çok teşekkür ederim canım
(7,118 puan) tarafından
Zor da olsa yaralarımızı hep birlikte saracağız Allah'ın iziniyle :(
-Reklam-
0 oy
(14,027 puan) tarafından
Canım adet abdest almana engel değil abdest alıp bu dönemde okuyabileceğin duaları okuyabilirsin Allah hepimize ferahlık versin bende İstanbul'dayım aklım çıkıyor büyük İstanbul depreminden 
tarafından
Gerçekten mi ben adetliyken alınmaz diye biliyordum hemen alayım dualarımı okuyim o zaman. Ya evet o çok söyleniyor lütfen önleminizi alın çıkın o şehirden gerekirse
(14,027 puan) tarafından
Nereye gideceğiz ki canım gidecek yerimiz yok evimizden başka
0 oy
(240 puan) tarafından
Bolbol Ayetel Kürsi ve inşirah süresi oku biliyorsan bilmiyorsan bile int den Türkçe yazılışı var abdest al bolbol oku
tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
(240 puan) tarafından
Bizde İstanbuldayiz ve gün gün depreme yaklaşıyoruz Rabbim korktuğumuza ugratmasin sabah akşam 3 er defa
Bismillahillezi la yedurru measmihi şey un fil erdi vela fissemai ve huvessemiul alım okuyalım inşallah Rabbim imtihanimizi kolay eylesin
tarafından
Amin amin Allah hepimizi güzel ölüm nasip eylesin
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Rabbim herkesin yardımcısı olsun tekrar yaşatmasın (⁠っ⁠˘̩⁠╭⁠╮⁠˘̩⁠)⁠っ
tarafından
Amin amin teşekkür ederim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Abdest alıp dua okuyabilirsin kuzu.kş abdest almak bile rahatlstır insanı. Çok geçmiş olsun bol bol dua et. Rabbim kalbini ferahlatsın
tarafından
Evet bi arkadaş dedi bende adetliyken alınmaz diye biliyordum şimdi hemen alacağım dua okuyacağım çok teşekkür ederim kuzum
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun tekrar yaşatmasın canım 
tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İbadetlere ver kendini canım gecicek ozaman, biz yaşamadık ama şuan İstanbul da bekleniyor az kaldı sözleri de bzleri yaratıyor ne zaman ibadet kendimizi versek rahatlıyoruz
tarafından
Doğru söylüyorsun canım dua okuyunca içime ferahlık giriyor inanki
0 oy
tarafından
Öncelikle çok çok geçmiş olsun adetliykende abdest alınır canım aklında bulunsun 
tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum evet abdest aldım
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Gecen gün aynısını eşim yaşadı bas bağırdı deprem oluyor diye. Allah'ım sen ruhumuza şifa ver 
tarafından
Amin ya aminnn
0 oy
(65 puan) tarafından
Rabbim yardımcıniz olsun içindeki sıkıntılar su olup aksın aileni sana bağışlasın inşallah 
tarafından
Amin canım çok teşekkür ederim

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 320 göst.
0 oy
4 cevap 90 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 277 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde Yenihesap78 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy