0 oy
683 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Herşeyin başı Sağlık tabiki, ama abartıldığını düşünüyorum okula giden çocuğum yok ama üzüldüm nedense bilmiyorum :D:D

24 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Niye uzuldun kiz heryer pislik icinde azicik temizlesinler
-Reklam-
+1 oy
(2,839 puan) tarafından
Valla benim içim rahatladı iki tane kızım var okula giden durum ciddi olmazsa tatil olmaz 
0 oy
(266 puan) tarafından
Bencede abartildi
0 oy
tarafından
Fazla abarttılar yaaa
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bunda üzülecek bir şey yok canım çünkü yazık kalabalık ortam çocuklar daha çok etkilenir ALLAH kimseyi evladıyla sınamasın...

Kalabalık bütün ortamlar bence kapanmalı 
tarafından
Hani mesela okul tatil olunca da anneler gezecek çocuklarıyla, okullara giderkende maske takılmalı çocuklara dezenfekte edilmeli elleri inşallah birşey olmaz
0 oy
tarafından
Çocuğu okula gidenler rahatladı canım iyi oldu aileler rahat edemiyordu 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Okula giden çocuğun olsaydı sevinirdin bence ;) Yani keske boyle bir şey hic olmasa, o ayrı konu. Ama boyle bir salgın varken ve okullarda wc hijyeni pek icacici degilken aileler bu tatile bir oh demiştir diye düşünüyorum.
0 oy
tarafından
Cocgun olmadığı için böyle dusnuorsn 
0 oy
(77 puan) tarafından

Okula giden cocugunuz olmaldıgı ıcın tabıkı uzulursunuz :/:ermm:bizlerin  nasıl endıselı oldugunu anlayamazsınız  dunya da olumler artmısken  turkıyede risk varken hala abartılıyor denmesi tuhafıma gidiyor ya normal bir  grip virüsü degil bu ://:ermm:

0 oy
(4,040 puan) tarafından
Abartma falan yok benim çocuğum gitae ben bırakmazdım italyada bi kadın okullar tatil değilse yapılması için bastırın demiş. Böyle yerlerden hızla yayılıyor ve de oralara adam akıllı temizlik lazım 
0 oy
(15,596 puan) tarafından
Ne abarttılar nede üzülecek bir durum var virus bu şakaya falan getiriyorlar ama demektir iş ciddi en kalabalık ortam da okullar ve her şekil çocuk var. Minik bedenlerin hasta olması daha mı iyi olurdu varsın okula gitmesinler 3 hafta Allah korusun  bulaşirsa daha kötü çoğu kendini koruyamaz küçük 
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Olmadigi icin boyle dusunuyorsun canim olsa inan daha farkli dusunurdun her gun gidiyolar ama aklim hep onlarda
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Olmadigi icin boyle dusunuyorsun canim olsa inan daha farkli dusunurdun her gun gidiyolar ama aklim hep onlarda Allah onlari korusun 
0 oy
tarafından

Valla güzel şeyler oluyor hiçte üzülmedim. 

Virüs yayılmadan önlem alınması haekulade bir çözüm, tabi tatil olarak kullanmazsa bizim insanlarımız.. 

Okula giden oğlum var hergün defalarca ellerini yıka, yaklaşma herkese çok vs  demekten düşünmekten yoruldum iyikide oldu. Üzülecek bir durum yok evde öğrencin olmadığından üzülmedin sanırım tatlım :)

Ona bulaşması Allah korusun Yarabbim evlatlarımızı, kardeşine, bizlere, bizlerden çevreye vs vs uzar gider... kalabalıklar önlenmeli ki baştan çabucak zararsız atlatalım Rabbimin izniyle.  Salgın olduktan sonra tatil etmenin mantığı yok ki zaten. 

0 oy
(19 puan) tarafından
Çocuğun olsaydı  bu fikirde olmazdin
0 oy
tarafından
Ben ogretmenim iyi ki tatil oldu cok riskliydi
0 oy
tarafından
Okula giden cocugun olmadigi icin boyle dusunuyosundur belki
0 oy
(701 puan) tarafından
Tedbir amacli yaptılar iyi oldu. 
0 oy
tarafından
Okullar tatilmi oldu
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Bence iyi oldu ailelerin içi rahat değil ki çok iyi oldu 

Önlem iyidir 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 223 göst.
5 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Bir sorum var (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 431 göst.
3 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Yasemin Beyza (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
0 oy
2 cevap 112 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde pikachu.53 (1,728 puan) tarafından soruldu

378,159 soru

11,318,227 cevap

34,765 kullanıcı

...