0 oy
577 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (452 puan) tarafından

image

Park yatağı hakkında post açmıştım ama az önce bakınırken bu yatağı buldum ve BAYILDIMMM, nsl sizce hanımlar?

Buna benzer yatak kullanan var mı aranızda, kullanışlı mı?

8 Cevaplar

+2 oy
(2,064 puan) tarafından

image

benim park yatağım bu model çok memnunum senin baktığın biraz sıkıcı geldi bana çok karışık sanki ama sen bilirsin yinede herkesin zevki başkadır 

(452 puan) tarafından
Bu modellere bende baktım cnm ama zevkime pek hitap etmedi
(2,064 puan) tarafından
Anladım cnm senbilrsin hangisi hoşuna gidiyorsa onu al sonuçta sn kullancan
(452 puan) tarafından
Bakalım cnm yaa resimde hoş görünüyor ama canlı görünce düşüncem değişebilir
-Reklam-
0 oy
(336 puan) tarafından
Resim yok canim yuklenmemis
(336 puan) tarafından
Pardon bende geç açıldı:)) güzel ama kullanım süresi az kalkmaya baslayinca degistirmek zorunda kalirsin
(452 puan) tarafından
Deme yaaa, çok beğenmiştim ama fazla kullanamicam desene  :/
(336 puan) tarafından
Durumun varsa al canım hevesin kalmasin :)
(452 puan) tarafından
Bakalım cnm belki yatılabilen kısmı daha aşağı iniyorsa alırım, inmiyorsa almam.
0 oy
tarafından
Bnde bundan.cok.begenmstm. hatta istiyodm kayinvaldene bubi olsun dedm bakmaya gttgimzde cok.kaba duruyo. Cikiyo.cibindirikli demirleri ama yerleri cok.belki oluyo 
(452 puan) tarafından
Yaaa, çok bebeğendim cnm yaa bakalım memlekete gidince birde canlı göreyim, beğenmezsem almam.
0 oy
(342 puan) tarafından
Güzel canım ama bebegin kendi kalkmaya oturmya başlayınca düşebilir görümcemin var cocuk cok düştü ayrıca cok uzun kullanamıyorsun
0 oy
(6,136 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ayyy ben sosyal medya kullanmiyorim fiyati ne kadsr acaba çok guzel
(452 puan) tarafından
1.096 cnm yanlış hesaplamadıysam
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Bende bunu buldum kaçırmak istemiyorum ya eşime bagli

image

(452 puan) tarafından
Çok güzelmiş cnm, yaaa bayılıyorum süslü süslü bebiş yataklarına, sade modeller bakayım diyorum ama nblm abartıyı seviyorum ben biraz :)
(6,136 puan) tarafından
Aynı ben :D Allahtan oğlan bide kız olsa napcam bilmem
(452 puan) tarafından
Banada eşim hepp öyle diyo Allahtan oğlan yoksa kız olsa napıcan belli değil diyo haha :D ama napalım cnm yaa sanki 10 kez mi doğurucaz almışken iyi 1 tane alalım 2cide kullanabilsin :) ztn bebek arabasıda istediğim gibi olmadı bnde eşime diyorum kusura bakma 2ci çocukta pahalı demiycem istediğim modeli alıcam diyorum :) para kazanılıyor ama bazı şeylerin tekrarı olmuyor maalesef
0 oy
tarafından

Park yatak aşırı kullanışlı bseyken biz bunu nasil kullanissiz gereksiz yer kaplama haline getirmek icin ugrasmislar bence. Cok kalabalik degil mi o :ermm: bi de küçük sepet besik gbi boyutu

(452 puan) tarafından
Bnm zevkime hitap etti
tarafından
Zevk icin demedim canim benim. Bi onceki postunda tadinabilir kullanisli bsey istemissin. Bunun hem katlanisi cok zor hem cok yer kaplar hemde kullanim süresi cok az
(452 puan) tarafından
Taşınabilir düşünüyordum cnm çünkü zaten yatağı var ama almanyada yaşıyoruz bizz birde yatağı alırken bn farklı modeller beğenmiştim ama eşimi kırmak istemedim o yüzden tmm senin beğendiğin olsun dedim ama içimde kaldı. Yatağı olduğu için nsl desem hani böyle fazla pahalı bişey bakmak istemedim memlekete gidince yatıcak orda ama çok beğendim bunu bakalım birde canlı görelim fotodan her ayrıntı pek net anlaşılmıyor mesela içi sepet şekli ama bayağı derin gibi görünüyor
0 oy
tarafından
Kızımın beşiği de buna benzer canım kullanışlı güzel bende kullanıyorum 
(452 puan) tarafından
Ne zamana kdr kullanabiliyosun cnm, bn baktım ama sınırını yazmamışlar

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 221 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,701 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde A1& (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,159 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 272 göst.
26 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysimabulut (1,003 puan) tarafından soruldu

378,237 soru

11,320,562 cevap

34,765 kullanıcı

...