0 oy
1,055 göst.
Aile kategorisinde (983 puan) tarafından
Selam kizlar cocuk olunca  gelin kaynana iliskisi duzelir diyorlar evet dogru biz duzelttik diyen var mi ?

34 Cevaplar

+1 oy
(902 puan) tarafından
Daha çok bozulur bence.cunku kaynana surekli müdahale eder gelin çıldırır .kaynanalar torunları aşırı sahipleniyolar kendi çocuklarıymış gibi ondan ara gittikçe bozulur 
(632 puan) tarafından
Evet canım.normalde bana karşı kotu deyil kayinvaldem.ama bebey konusunda sanki bəndən daha fazla seviyormus bebeyimi.elinde olsa bəbəyi alır kendi karnina koyar yani o derece
(983 puan) tarafından
Ayni evde zor canim biz altli ustluyuz bebek olunca da kapimi kiritlerim geceleri kimseyi istemem esim uyusun diye oturma odasinda yatarz bebekle diyorum o ise gidiyor cunku
(632 puan) tarafından
Benimkide isə gidiyor canım.ama eşim oyle bir fikirde deyil yanı.ben ona bəbək olunca kacarsin benden diyorum.neden kaciyim o cocuk benimde çocugum.swhere kadar uyumam bebeyime bakarim diyor.ama iste kaynana.ya eşim evə geliyor beni opuyor kayinvaldem beni opmedin diyor.offf ya
(983 puan) tarafından
Kiskaniyolar canim malesef Allah yardimcimz olsun
(632 puan) tarafından
Amin inseAllah canim
-Reklam-
0 oy
(119,456 puan) tarafından
Varmi acaba yaa cidden
(983 puan) tarafından
Bir kisi varmis sevda en son yorumda :)
0 oy
tarafından

Tam tersi herkesle bozuldu aram 
(983 puan) tarafından
Esin icinde degilse guzel :) benimki uzuluyor annesiyle anlasamaynca
tarafından
Esim takmaz hic ben daha cok takıyorum:)
(983 puan) tarafından
Oyleyse takma bosver esin icin sorun yoksa sende dusunme :)
tarafından
Düşünmüyom ki :D saldım artik
(983 puan) tarafından
En iyisi canm kafan rahat :D
0 oy
(15,744 puan) tarafından
Onu eş içinde diyorlar bebeği alet etmemek lazım konuşan konuşur zati 
(983 puan) tarafından
Bilmiyorum canim gelin kaynana da duzelir diyolar ama bilmem
0 oy
(4,040 puan) tarafından

Ben varım hatta annem bile kaynanam hakkında iyi konuşmaya başladı :D kaynanam bebeğe çok düşkün seneye de o bakacak zaten ikinci annesi gibi ama benim dediklerimi uyguluyor onun dışına çıkmıyor sağolsun

(983 puan) tarafından
Sen calismaya mi basliyosun da o mu bakacak ?
(4,040 puan) tarafından
Evet öyle olacak canım
(983 puan) tarafından
Anladim canim zor olucak senin icin bebegi birakip calismak Allah yardimcn olsun
(4,040 puan) tarafından
Malesef şimdiden kafamda bir sürü hesapkitap ama işte işi de bırakamıyorsun
(4,040 puan) tarafından
Amin sağolasın
0 oy
tarafından
Aynen çocuk olunca bi yüz buluyorlar  ama arada yine soğukluk var
(983 puan) tarafından
Arada bi mesafe hep olmali bence
(610 puan) tarafından
Çocuk olunca artık oğluma lafımı geçiremem diye iyi görünmeye çalışıyor yılan görümce ve kaynana hatta oğlu da hepsi yılan Allahım resmen ateş çemberinin içindeyim
(983 puan) tarafından
Sukur bende gorumce falan yok tek cocuk ama onun da zorlugu var paylasilamiyor sanirim Allah yardimcn olsun
0 oy
tarafından
Evet. Hamileyken duzeldi aramiz. Daha once de iyiydik. Ama hamile olduğum gunden bu yana elimi bi seye surmeme izin vermedi. Ne kaynanam, ne kayinbabam. Cocuklarimi kaybettikden sonra bi sozumu iki hic etmediler. Kendimi toparlamami ilk Allaha, sonra esime ve onlara borcluyum...
(983 puan) tarafından
Allah daim etsin canim ne guzel anlasmak iyidir kavgadan anlasmazliktan bsy ckmz
(117 puan) tarafından
Niye kaybettin cnm çocuklarını çok zor bi acı  rabbim sana sabır versin en kısa zamanda sanada hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
tarafından
Amin canim cok tesekkur ederim. Eski postumda var baka bilirsin.
0 oy
(636 puan) tarafından
Öncesinde hamileligimde cok iyiydi ta ki oğlum doğana kadar. Ben de iflet oluyorum resmen kadina. Bütün değeri bitti gözumde.  Yapmadığı kalmadı. Eşime de soyledim zaten simdiden soyluyorum  yarin bir gün birsey olursa bana sakın annemi yanimiza alalim falan deme bakmam annene  gitsin kucuk oglu evlensin onlar baksın dedim.
(983 puan) tarafından
Anlasilmayacak insanla anlasmaya calismak zor gercekten bir soz var elle ugrasmak dag ile guresmek diye evlenince anliyor insan
(983 puan) tarafından
Bencee hepsi ayri bir cins :)
(636 puan) tarafından
Bazen esime diyorum ya sen bu insanlarin icinden nasıl ciktin diye. Sülalesiyle alakası yok adamın. Hic ana kuzusu degil kim haklıysa onun yanindadir ev islerine yardim eder hastayken bana bakar gece yoruldugumda cocukla ilgilenir maşallahı var. Allah tan eşimden yana sansliyim.
0 oy
(610 puan) tarafından
Eski düşmandan dost olmazmış bencede olmaz 
(983 puan) tarafından
Kisiye gore degisir canim aslinda insn kirilnca eskisi gibi olamiyor malesef
(9,254 puan) tarafından
O eski dost duşman olmaz değil.mi :D
0 oy
(48,713 puan) tarafından
cok şükür hic bozulmadi hep aynı devam gidiyor :)
(983 puan) tarafından
Allah daim etsin canim :)
(48,713 puan) tarafından
amin canim
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Bebek olunca kaynanayla daha çok bozulan var mı dersen buradayım
(983 puan) tarafından
Allah kolaylik versn gercektn cok karisiyolar bizde isim konusunda gecen aksam atistk biz elif ismini begenmistik elif koymayin cok eski ben istemem diye soylenip durdu hevesimizi kirip durdu
(2,891 puan) tarafından
Koymak istediğim ismi bende koyamadım Hem de çift isim koyuyor ikisine de kendi karar veriyor bir görseydin benim koymak istediğim isimler Yusuf Talha gibi peygamber ve sahabe isimler iyiydi bunlar kulağa hoş gelmiyor Bu isimde tanıdığım kişileri sevmiyorum deyip kendi kendine Alperen Çınar Salih Mert gibi çift isimler koyacağım diye mesaj atıyordu birinden deli oldum cevap verdim 9 ay kusan her eziyeti çeken uykusuz aç biilaç gezen sensin tabii ben kimköpek oluyomda isim koycam ddm hemen kocama şikayet etti
(983 puan) tarafından
Esin arkanda durmali canim benimki cok sukur gereken cevabi veriyor o haksiz olunca isim konusunda bugun anlastk o bugun kiz olursa mine olsun dedi  ben kiz olursa zümra istiyom dedm elif koymayinda zümra güzel dedi erkek olursada eymen dedm tamam dedi
(2,891 puan) tarafından
Karşı taraf Arsız olursa eşin arkanda dursada kâr etmiyor Eşim benim istediğim ismi gidip kimliğe yazdırdı bu en iyi cevaptı ama ilk istediğim isimler Sürekli yorum yapıldığı için haliyle �çime sinmedi
(983 puan) tarafından
En guzelini yapmis esin bravo valla benimde elif ismi hosuma gidiyodu hevesimi kirdi ama zümra daha hoş geldi kulagima her işte bir hayr vardir tabi cinsiyet bilmiyoruz daha :)
0 oy
(4,549 puan) tarafından

İnsan 7 sinde neyse 70inde de odur boşuna heveslenme:D

(983 puan) tarafından
Evet bu cok dogru :)
0 oy
tarafından

• Benim duzeldj canım ama doğduktan bir ay sonra kadar . Tabi tekrar bozulmazsa :D
(983 puan) tarafından
Insallah bozulmaz canim iyi gider
0 oy
(21 puan) tarafından
Bence hiç alakasi yok çünkü daha çok zıtlaşma oluyor
(983 puan) tarafından
Cok karisirsa olabilir tabi
(21 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Benimki normalde aramız iyiydi ama bebekten sonra bozuldu çünkü herseyine karışıyordu kızımın
(21 puan) tarafından
Benimki normalde aramız iyiydi ama bebekten sonra bozuldu çünkü herseyine karışıyordu kızımın.bende izin vermiyordum
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Bizimki beni hic aramaz sormadı hastalıkta saglıkta ev tasındım hamileyken umrumda olmadı VS.. Simdi birden bire 3yıl oldu birbirimize alışalım demeler evimde bulasıga girmeye calışmalar.. Bebege yakın olmak icin banada gülmeye basladı işte
(983 puan) tarafından
Insallah duzeltirsinz canim aslinda bi dusunseler Allah biliyir kim kimin eline kalir ama yaslandiklarinda yine gelinlere kalicaklar
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Çocuk olduktan sonra ilk defa güldüğünü gördüm ilk ve söndü. O gülmeden sonra kaza geçirip vefat etti. 
(983 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin uzuldum
(1,794 puan) tarafından
Amin sağol. Düzelmişti yani 1,5 yıl sonra gülmüştü
(983 puan) tarafından
En azndan araniz kotu gitmemis
(1,794 puan) tarafından
Eh pek sayılmaz ama Allah affetsin
(983 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
(10,073 puan) tarafından
Düzeltip napcan kız :D
(983 puan) tarafından
Evet bende anlasmaya calisiyom iste ama bakalm altli ustlu oturuyoz ama birlikiz onlar insallah bir yil snr memlekete donecekler hesapta oyle diyolar ama bilmem
(10,073 puan) tarafından
Ayy canım benim ya bizde evlenirken kayinvalidemin 2 alt katı kiraydı bana oraya gel dediler. Eşimle kavga ettik yinede gitmedim. Allah yardimcin olsun valla
(983 puan) tarafından
Bizim ev kendi evimiz canim onun icin boyle oldu
(10,073 puan) tarafından
Işte oda sikinti ben kiraya verdirir başka yere cikardim valla :D
(983 puan) tarafından
Malesef oyle bi sansm olmadi :)
0 oy
(9,254 puan) tarafından
Eş'le bile duzelmiyor, kaynanayla mı duzelecek.. ki lazım da değil duzelmesn :)
(983 puan) tarafından
Bilmem canim duzelenler varmis yorumlarda :)
0 oy
tarafından
Şöyle baslayim canım çocukta başlangıç isimle yaptık birbirimize girdik afedersin ağzıma sıçtı  neyse geçti gideceğim hastahaneye karıştı giyecegim kıyafete karıştı şimdi de çocuğun uykusu bitmezmis hep uyurmus10 aylık çocuk dediği çocuk bagirmazmisciglkk atmszmis  yani demem o ki herseuekarisiyo duzelse bile lafları dokunuyo bu gün ben 4 tane çocuğa baktım da çok güzel yetiştirdim diye laf ediyidu maşallah baya uslu cocuklarin varmış ondan atma arkaya digurmussun dedim hatta dün de kaynimin oğluyla kızımı evlendirecekmis emri valiyi çok severler sinir oldum hala ainir oluyorum yani bitmiyo hep durtujlemeye devam ettikleri sürece
(983 puan) tarafından
Seninki benimkinden betermis canim valla benimki ne giycegime hastaneye falan karisamaz agzinin payini veririm cunku onun icin bsy diyemiyo ama isim konusunda bizde bozustuk elif istiyordum kiz olursa hevesimi kirdi resmen vazgectm
(983 puan) tarafından
Allah evladini size bagislasin valla kaynana da Allah akil fikir versn bsy diyemiyorum
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bizim aramızda nışanlılıktan kalma bir soğukluk vardı evlenince biraz geçti hamile kalınca tamamen değişti bana karşı daha çok ilgili oldu samimi davranmaya başladı şimdi bir sıkıntım olunca hemen arayıp dertlesiyorum arada dedikodu falan yapıyoruz bebek doğunca nasıl olur bilemiyorum daha iyiye gider herhalde :)
(983 puan) tarafından
Allah daim etsin canim insallah iyi gider anlasmak iyidir en cokta esler seviniyor buna :)
(1,169 puan) tarafından
Kesinlikle canım önceden sinir oluyodum hiç aramıyordum eşimle çok tartıştık bu yüzden şimdi şükür iyiyiz
(983 puan) tarafından
Allah daim etsin canim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 788 göst.
4 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Japonum benim (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 39 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
17 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Funda6363 (210 puan) tarafından soruldu