0 oy
790 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar evinize misafir gelse İlla kaynananızı ya da eltinizi çağırmak zorunda mısınız kaynanayı geçtim eltinizi aynı binadaysanız. ama eltim bu çağıracağım kişilerin arkasından çok konuşuyor çağırmak için de gerek duymadım onu..  siz ne yaparsınız yerimde olsanız . Bence kimse kimseye Mecbur değil ya ama Alıştırdım her gelene çağırdığım için eltimi. .

Bide eltim misafir gibi yiyip içip oturuyo yardım etmek yok

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kimse mecbur değil çağıran iyi niyetinden çağırıyor bir kere olunca da hak görüyorlar 
tarafından
Aynen ya sonra hep bekliyolar
tarafından
O yüzden alistirmayacaksin bir kere yapıp bir daha yapmayınca kötü oluyorsun
tarafından
Söylemedim bu kez. Haberi olacak trip atarsada atsin.
tarafından
Atsin bosver alışsın
(2,616 puan) tarafından
Ne alakasi var kaynanam eltim benim misafirime karisamaz ha birlik oturuyosak o ayri tabi mecbur
Ama ayriysan istedigini cagira bilirsin eltinde bi zahmet kendi eviyle ilgilensin çocuk mevzusuda ayri bi dert zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ilk gunden alistirmadim
tarafından
Helal olsun ya
tarafından
Tabi cnm ne o oyle kim gelse habermi etcem
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kimse çağırmaya mecbur değil ama demek ki sen alıştırmışsın 
tarafından
Evet kötü etmişim
0 oy
(15,713 puan) tarafından
Ne alaka ettim yok ama.olsa da çağırmam her misafirde o nereye gelecek 
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Kuzum sen başta yüz verdiğin için hep onu bekliyorlar. Numaralarım gitti teldeki wpden yaz :D

tarafından
Tamam aşkımmm yazıyorum
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Bn olsam cagirmam canm 
0 oy
(738 puan) tarafından
Yoo niye çağırayım onlar benim misafirim belki onların yanında rahat edemeyecekler kaynanayi da çağırmam kendisi gelirse de geri hemen gider zaten
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Tabiki mecbur değilsin canım belki gelenlerle özel konuşacaksın her zaman herzaman çağrılmaz bnce 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ne alaka benim evime misafir geliyo onlari niye cagircam 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Ay sanki benim eltimi anlattın komsularım gelince önceden cagırıyodum onu geliyordu baş köşeye geçip suratını asıyodu kaynana gibi. Yiyip içip defoluyodu herkes yardım ederdi o hiç. En son yine misafirim gelecekti eltını de çagırcan mı çekiniyoruz ondan dediler o gun bugun artık hıc davet etmiyorum hakkı yok misafirimi rahatsız etmeye muşmula 
0 oy
(2,616 puan) tarafından
Çagirmam tabikide misafirim bana ozel ve her sekilde kendim agirlarim otururum kimseninde cocugu soframi kurcalayamaz en nefret ettigim sey 

Agirligini koy 
0 oy
tarafından
Ya eger adet edindi iseniz cagrliir. Bir kiz vardi tandik esinin yengekri vardi binasında  kimin evine misafir  gelse o da doger eltilerini de cagirirdi . Ama cagrmasanda olur bnce
0 oy
(397 puan) tarafından
Peki onlar sana karşı nasıl cnm.onlarda her misafir geldiğinde seni çağırır mi 
0 oy
tarafından
Çagirmak zorunda tabiki degilsin oturshn evinde
0 oy
tarafından
Yani misafire bagli. Arkadas dostsa neden onlari cagirayik ki Allah Allah..

Ha yok eyer akraba ise onlar taraftan o zaman cagiririmm. Yoksa ne munasebet. Belki ben kahkahalar aticagim, sonra konussunlar nasil guluyodu nelee konustu diye 
0 oy
(592 puan) tarafından
Aa cok sacma geldi bana canim hic mi hic zorunda degilsin hemde. Hem ben misafir olsam rahatsiz olurum sana oturmaya geliyorum eltin ve kayinvalidene gelmek istesem onlara giderim :))
0 oy
(148 puan) tarafından
Kendi akrabam gelirse cağırmıyorum ama eşimin akrabaları gelirse cağırıyorum cünkü tanıyor hepsini kaynanam da çağırıyorum aynı apartmandayız ama kendi akrabam hariç 
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Yeyip içmesi vs iş yapmamasi sorun Değilde herkesin evi farklı her misafire ne gerek var.. ne kendi yakınlarımi ne eşimin yakınlarını çağırmayız..
0 oy
(1,164 puan) tarafından

Çağırmazdım gelen beni görmeye geliyo onun  meymenetsiz yüzünü görmeye değil ki dime ama allahtan eltim yok :D:D:D

(1,298 puan) tarafından
:))) ahh ahh meymenetsiz nasılmıs bı gun gelde onu cagırıyım canlı halini görürsün anlatılmaz yaşanır
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Misafir gelmişse bana gelmiş onlara gelse onlarin kapısını açar ne diye onları çağıracağım ki yani böyle bir zorunluluğum yok yani.Şuan herkesten uzaktayım fakat yakında da olsam çağırmam yani yada oyle bir zorunluluğum varmış gibi her misafir geldiğinde çağırmam;)

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 540 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde zxcvbnm (15 puan) tarafından soruldu
+2 oy
31 cevap 747 göst.
29 Mart 2024 Aile kategorisinde Bidibidibidi (511 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 293 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 1,009 göst.