0 oy
710 göst.
Aile kategorisinde (255 puan) tarafından
Bugun benim dogum gunum ama ben kendimi hic onemli hissetmiyorum hic degerli degilim kimse icten dogum gunumu kutlamadi esim sadece dogum gunun kutlu olsun dedi ne biliyim yani baskalri neysede esimden bunu beklemezdim en azindan bugün guzel davransaydi bugun guzel bi laflar soyleseydi ben ondan hediye falan hic bisey beklemiyorum sadece guzel biseyler yazar diye bekledim ama sadece dogum gunumu kutladi buda zoruma gitti yani bende soguk yaptim sonra dedim insan bari bugun mutlu etmek icin ugrasir bana dedi ki dogum gununu kutladim ya daha napiyim dedi sinirimden ölüyorum resmen yani ben mi abartiyorum acaba ben mi cok üstüne gidiyorum ? 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından

Boşver üzülme , canın sağ olsun , onun doğum günü olduğu zaman sende aynısını ona yaparsın ...

Doğum günün kutlu olsun , herşey gönlünce olsun, mutluluk seninle olsun ❤❤☺☺

Nice güzel yaşlara sevdiklerin ile birlikte ❤❤☀

(255 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim benim ❤ onun dogum gunude 3 gun onceydi akvaryumu var ona gittim istedigi baliklari aldim gittim pantolon aldim ben bunlari o mutlu olsun diye yaptım bi tesekkur etmedi oturdum guzelce uzun yazi yazdim oyle kutladim.dogum gununu ne biliyim cidden hediye falan degil ama guzel bi soz bekledim hergun zaten okuzun biri bari bugun mutlu etseydi
tarafından
O zaman yazıklar olsun onaaaa
(255 puan) tarafından
Ya bari yalandan seyler soylese onada raziyim
tarafından
Bu erkek milletine hiç birşey degmezzzz
(255 puan) tarafından
Cidden oyle
-Reklam-
0 oy
(15,535 puan) tarafından
Biz kadınlarin önemsediği çoğu şeyi malesef erkekler önemsemez hani kutlamış ya o yeterli sanıyor sende takma 
(255 puan) tarafından
Ya tamam erkek ve kadin farkli dusunuyo olabilir ama baskalarinin eslerine bakiyorum karilarini mutlu etmek icin cabaliyolar yani zoruma gidiyo ve daha yeni evliyiz ama kendimi 10 yillik evli gibi hissediyorum hic bisey yaptigimiz yok birlikte ettiğimiz yok yani boyle bi insan
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Made in Türk odunu;) 
(255 puan) tarafından
Bazilarinin kocalarina bakıyorum karilarini mutlu etmek icin elinden geleni yapiyolar zoruma gidiyo diyorum neyim eksik
(1,240 puan) tarafından
Ya oyle de kimin evinde neler yasandigini bak bilemezsin o yuzden sakin kiyas yapma sakin...Sana bak soyle bir sey diyeyim benim gorumcem bir imamla evli instagramdan sagdan soldan oyle guzel fotolar atiyorlar ki ask dolu vay be diyordum helal olsun imam falan ama yani yapiyor yani diyordum imamlar biraz sey olur ya anladin sen;) sonra gorumcemle hasir neair oldukca anlatmaya basladi cinsellik sifir dedi 2 kere de aldatmis guvenmiyorum dedi daha bir cok sey b3n sok oldum ee dedim instagramda sagda solda surekli guzel fotolar atip duruyorsun ne yapalim buyukler anlamasin aman milletin diline dusmeyelim su bizi yadirgamasin su bizi kucuk gormesin diye paylasiyorum dedi...ondan sonra artik dank etti kafama inanki insanin evinin icinde ne yasadigini bilemezsin belki senin esinden daha kotuler ev icinde belki daha pis turlu turlu haltlari var bilemezsin haaa senide anliyorum ufak incelikler insan yapabilir diye ama iste erkekler bu kadar ince dusunemeyebiliyor sen yont onu sen onemli gunleri kutla ona ogun deger ver pyle oyle bak gör oda dank eder onemser ;)
(255 puan) tarafından
Haklisin canim
(1,240 puan) tarafından
Cokta takma üzülme her erkek ayni emin ol iyiside kotusude sadece bazi kadinlar daha basarili yontma konusunda;)
0 oy
(290 puan) tarafından

Doğum günün kutlu olsun canım söylemiş olayım <3

(255 puan) tarafından
Sagol canim ❤
0 oy
(266 puan) tarafından
aman kız tek derdin bu olsun ben eşime ne hazrlklar yapmştm arkadaşimin gaziyla yapmaz olaydim boşa ugrastm mutlu bile olmadi oda benmkinde yapar diydum hic bisey yapmadi
(255 puan) tarafından
En azindan 2 guzel laf soyleseydi
0 oy
(5,519 puan) tarafından
En azindan guzel bi cumle bence abartmiyosun 
(255 puan) tarafından
Canim dun aksam hem sasirtti hem utandirdi cicek alip gelmis
(5,519 puan) tarafından
Cok sevindim senin adina canim
0 oy
tarafından

Öncelikle doğum günün kutlu olsun kuzum nice yaşların olsun<3

Eşini de takma erkekler böyle çok şey beklememek lazım benimki de doğum günümde öyle yaptı :(

(255 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim aksam gonlumu aldi
0 oy
(593 puan) tarafından
Bence abartmiyorsun ben olsam ben de ayni tepkiyi verirdim, banka mesaji gibi soguk ve samimiyetsiz olmus :( 

Dogum gunun kutlu olsun, nice saglikli huzurlu mutlu sevgi dolu yaslarin olsun  
(255 puan) tarafından
Canim aksam çiçekle gelmis mutlu oldum hic beklemiyodum gerçekten
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kesinlikle abartmiyosun cnm eşinin odunluğu bi an önce kendine çeki düzen vermeli artik bence kendine gelmeli..!

Bu arada doğum günün kutlu olsun cnm bu yasinda tüm güzellikler seninle olsun insallah bi bebisle evliliginize hareket canlilik aşk mutluluk gelir❤
(255 puan) tarafından
Sagol canim insallah .. aksam cicek almis gelmis sok oldum beklemiyodum
(7,972 puan) tarafından
Ay bak cok sevindim hep boyle devam eder insallah
(255 puan) tarafından
Insallah canim insallah sanmiyorum ama
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Aynı beni. Kocam...benimki sözlü kutlayamaz yapısından dolayı, zar zor doğum günün kutlu olsun dedi ama sonra yemeğe gittik, dışarıya çıktık kutlama için...yani belki oda ifade edemiyor kendini 
(255 puan) tarafından
Aksam cicek alip gelmis hic beklemedigim bisey yapti bende utandim oyle soyledigim icin
(6,978 puan) tarafından
Yaaa ne güzel canım sevindim senin adına:)
0 oy
tarafından
Sen tabiki cok ozelsin bosver sende aynisini ona yapki anlasin 
(255 puan) tarafından
Valla utandirdi beni cicek alip gelmis
0 oy
tarafından
Eşim doğum günümde bana video hazırladı, pasta aldı :) sonraki günde yemeğe çıktık :)
(255 puan) tarafından
Iyi ne guzel allah daim etsin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 251 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Can_su (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 201 göst.
3 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mutsuzkadin12 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 329 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu