0 oy
573 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hic esinizin eski  kiz arkadasiyla karsilastiniz mi?naparsiniz oyle bi durumda?ben hava atarim ☺☺☺☺☺☺☺☺☺

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Dönüp derdim bacım başında ki belayı neden bana musallat ettirdin ....

tarafından
Ahahahhaha senden  biyle bir cevap bekliyordum manyak yaaa doğunun havası mi çarpıyor bizi ne
tarafından
Doğunun havası çok serttir kesin ondan dolayıdır ☺☺☺
tarafından
Kesin canım belli babam da aslen ağrı  eleşkirt li ama erudrum da doğup büyümüş dedem oralı yani bende erzurum dayım
tarafından
O zaman sende agrilisin benim topragimsin ☺☺❤❤
tarafından
Vayttt  toprağım benim yaa kan çekiyor işte ☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(15,695 puan) tarafından
Karşılaşmadım çünkü yok ha olsaydı asla karşılaşmak istemezdim 
tarafından
Ne sanslisin ya olmamis
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Esimin eski kiz arkadasi olmadiki hic :Dilk ve sonum adamin yakasina yapistim 10yildir :D

tarafından
Ohh ne guzel vala
0 oy
tarafından

Düşünmek bile istemiyorum  hic iyi seyler olmaz.

tarafından
Aynen oyle canim
0 oy
tarafından

Vlla Bn bilmiyorm eski kız arkdsi ama o bnm kini görmüştü  tabi dalasma olunca bizmki dövdü onu :D

tarafından
Yuhhh yani☺☺☺☺☺☺☺
tarafından
:)) iyi etti bosverr
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ben karışlamadım  ama eşim yıllar sona karşılaşmış  

Bana anlattı    çok sonra  
tarafından
Aaa peki konusmuslarmi nolmus
(12,264 puan) tarafından
Evet konuşmuşlar  otobüste  denk gelmiş  selam vermiş geçmiş  ama sonra yine karşılaşmışlar   eşime dışarda bursylernicelim  seni hiç unutmadım  demiş  kizidkızıda yanındaymış. Utanmaz kadın
Ama 3 sene birlikte  olmuşlar  evlenecekken  eşimin babası  ayrimis  onları.
Bana hep der seni ben seçmedim  babam seçti diye
tarafından
Seninde isin zormus canm ya ben olsam 24 saat takio ederdim
0 oy
tarafından

Ben eski karisiyla bile konustm ne diyon sen :D

tarafından
Vaybe kiz ne sabirlisin☺☺yirtarim bdn
tarafından
Aman ne yirticam :) biten bitmis zaten pek umrumda degil
0 oy
tarafından

O anlatılmaz işte yaşanır ☺ :D

0 oy
(6,827 puan) tarafından
Eskin kiz arkadasi esimin dayisinin karisinin kiz kardesi canim dugunumuze geldi oynadi falan yani
tarafından
Yuzsuz kiz ya bide oynamis
(6,827 puan) tarafından
Keskede onu alsaydi bana bulasmazdi enazindan
0 oy
(41 puan) tarafından
Selamlasip konuşuyorum bile a
tarafından
Sakamisin sen☺☺☺❤
(41 puan) tarafından
Gerçekten ******** eşim akrabalariyla konuştuğu için mecbur gördüğümüz yerde selamlasiyorum eski nişanlısı amcasının kızı bı diğeri de babasının amcasının kızı surat yapsam konusmasam kendilerini bı b*k sanicaklar :)
tarafından
Seninkide hep akrabalara sarmiş
(41 puan) tarafından
Birisini kendi sevmiş nişanlandigini da anne baba zoruyla olmus zaten çok sürmemiş atmış yuzugude işte akraba olunca mutlaka karsilasiyorsun ay bide görsen öyle rahatlarki müsaade etsem evime bile gelirler hiç bişey yasamamislar gibi
0 oy
(2,351 puan) tarafından
2 defa karsilastim hic birsey  ypmadm cok normal davrandim  esimin eski flortu gorumcemin arladasi.  Gorumcemin evnde karsilasmistik. Kadin evli barkli 2 cocugu olmus biz evlnmisz o zamn hamileydm feln sacmlmaya gerk yok olmus bitmis bisi :)) ask yasamamislar  sadece tanismislar ole  2 sohbet etmisler bi kac gun snra kafalari uyusmamis o yuzden belkide o kadr takmadm
tarafından
Tabi cnm bisi yasasalardi bu kadar raht olmazdin
(2,351 puan) tarafından
Belkide bilmiyorum :)  ama bitmis seylerin uzernde durmam ben iyi gitse bitmezdi bittigine gore olmamis olamamis bisi demekki neyini takacaz amaaan bosver ölümlü dunya keyif bozmaya degmez seyler bunlar
0 oy
tarafından
Allah'ım hiç karsilastirmaz inşallah çok çok amin:))
tarafından
Aminnn aminnn canimmm☺☺❤
0 oy
(2,264 puan) tarafından

Çoook :Dçevremdeler çünkü tanıdıklar :Dhiç bişey yapmıyorum çünkü birbirimizi ne kadar çok sevdiğimizi biliyorlar:D

0 oy
tarafından

Ben gördüm bi düğüne gittim daha yeni gelinim ya kimseyi tanımıyorum burada neyse baktım birisi bana bakarak öbürüne biseyler diyor çok dikkatliyimdir şahın gibi heryerde gözüm var :D neyse arkadaşıma sordum kız bu kim bana bakıp bakıp konuşuyor aman dedi boşver halime o dedi bilmem ne falan neyse kalktı oynamaya başlıyor ama kıçını bana sallaya sallaya bende oynuyorum geldi bana çarptı o çırpı kıçını neyse gittim oturdum bana bakıyor yine oynuyor videoya aldım kaynamama dedim bu kim anlattım olayı eltim kahkaha atmasın mi:devil: halimin dedi eski sevgilisi halime neyyy dedim ondan mi böyle etti eşim geldi tavır yaptım manyak karı dedi ne isim olur onla 8 sınıfta ki konuştuğum alsaydım onu alırdım dedi ama eşimin bana olan aşkını bildiğim için bisey demedim nerden biliyorsun derseniz çok şey var :angel: neyse bi dahaki görüşümde de hava attım yanina oturmaya çalışıp hep yanimdaki kişiye bunu eşim bu günde aldı su günde aldı bak resim attım altına şunları yazıyor hadi kalk yine kıçı kırık ** gibi oyna da göreyim :D 

tarafından
Ohhh iyi etmissin kici kiriga☺☺
tarafından
Yaa bide bana bakıp bakıp oynuyor yüzünü çeviriyor yahu bi tarafıma kas göz cizsem senden güzel ne bakıp bakıp dönüyorsun:)))
Ama esimin adı Halim onun adı da halime nasıl bir denk geliştir bu Allahım
tarafından
Ayy evet☺☺☺☺gicik sey ya
tarafından
Hemde cokkkk sarı malakan ya bak şimdi sinirlendim ☺️☺️☺️☺️
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Yaaa eveeett cook komikti :D anlatayim miii :)
tarafından
Anlat anlat ☺☺hadi
(1,822 puan) tarafından
O zamanlar sevgiliyiz tabi evli degiliz daha ama esimle birbirimizin gecmisini biliyoruz hep anlatmistik birbirimize sonradan sorun cikmasin bu konuda diye boyle arabayla gezerken bi parka girdik esimin bi arkadasi ordaydi esim dediki oda burdadir kesin dedi adi lazim degil :) yaa dedim bi tedirgin oldum acaba benden guzel mi falan diye sonra iste bu diye gosterdi esim o anda bana bi ozguven geldi aaa bumuydu yaa bende bisey sandim deyip bi koltuarimi kabarrtim :) cunku baktim ki ben ondan daha guzelim fizigim falan cok daha hos o biraz kilolu yanaklari tombis falan ben boyle citi piti bi kizim :) o an havaya girmistim esim hala gulerek anlatir o ani :D sonra arabadan indik diger arkadaslariyla selamlastik falan kiz bakakaldi tabi bende durur muyum esimin koluna giriyorum elini tutuyorum falan egom tavan yapmisti o gun cok zevk almistim :D
tarafından
Ahahaaa ☺☺☺☺☺☺
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Ilk ve son olunca öyle dert olmuyo :D

tarafından
Bizdede olaydi o rahatlik☺
0 oy
(119,318 puan) tarafından

Esimin ilk aşkiyim :D

tarafından
Sevdosum ya ne ballisin
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Evet karşılaştım eşimin koluna girip yanağından öptüm o artık benim mesajı çaktım:D

tarafından
Huuu helal kiz o napti o anda
(7,935 puan) tarafından
Melul Melul baktı evli 3 tane çocuğu var
tarafından
Yarasini deşmişsin iyi de olmjs
(7,935 puan) tarafından
Asıl yara deşmek isteyen eşim :-)köyden bir kıza talip olmuş eşim kız ben öğretmen istiyorum demiş kabul etmemiş. Kız ilkokul mezunu. Eşimin komşu köyünden ve hala bekar. Senle ve oğlumuz yanımdayken o kızla karşılaşmak istiyorum diyor eşim :-)deli yaaa:-) Napacan karşılaşıp kız öğretmen almak istiyor dedim. Ne kaybettiğini görsün diyor. :-)
tarafından
Ah bu erkeklerin egosu☺
0 oy
tarafından
Yok ki nasıl karşılaşayım:D
tarafından
Sendeki sans iste☺❤❤❤❤
tarafından
Bütün şansımı buna yatırmış galiba ☺️ çünkü bende şans denen şey kalmadı
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Hic karsilasmadimmm