0 oy
300 göst.
Aile kategorisinde (81 puan) tarafından
Iki numara dokuzncu aya kadar veriliyor benm kzm 11 aylk yani 3 numarayı alması gerekti napm ya cok fark var mdr vitamin ve degerimi düsktr acaba bi eksisi olur mu ya icim rahat degl

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi şey olmaz bugünlük ver. Yarın da 3 numara alırsın. Günde 1 Kere falan verirsin diğerini de biter gider. Zararı olmaz korkma
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım neden olsun arasinda çok fark var daha çabuk açılır o kadar ek gıda ile tamamlarsin zaten benimde şuan bebeğim 8 buçuk ayından beri 3 veriyorum birşey olma 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Nolacak allani ver gitsin ztn 5 günde bitiyo mamalar 
0 oy
(119,198 puan) tarafından
Degistirin aldigi yerden
(81 puan) tarafından
Gec vaktte aldı mamayı eve gelene kadr market kapandı gecede vermem gerek o yzden
0 oy
(50 puan) tarafından
Degistirebiliyorsan degistir yenisini Al ziyan olmasin paraniz 
(50 puan) tarafından
Benim oglumda mama yemiyor diliyle itiyor yediremiyorum
(81 puan) tarafından
Benm kzmda normal aynda yemesi gerekenn yarısıi yiyor cok iştahsz bi bebek
(50 puan) tarafından
Benim oglumda bana guvenip yemiyor Anne sutu veriyorum Ona guveniyor herhalde daha 4 aylik gunduzleri yapiyorum yemiyor, babasi da mamasini degistiriyor arada ondan mi acaba diye dusunuyorum
(81 puan) tarafından
Olabilir mama degisikligi iyi deglms bende kzıma bebelacgold kullanyrdm biraz iciyordu sonra bi sma denim dedm kzm istemedi agzndan biberonu ikidebr ckardı agladı smdi yine bebelac aldm tekrar icmeye basladi anlıyor demekki bebekler agzlarnn tadını biliyorlar:)
(50 puan) tarafından
Aynen oyle canim cocuk diyip gecmemek lazim anliyorlar
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Zararı olmaz en fazla doyurmaz belkı o olur
0 oy
(31 puan) tarafından
Hiç bir şey olmaz ver burda herkez 3 bile geçmiyor bebek hanginin tadını severse 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 54 göst.
28 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 300 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 428 göst.
+1 oy
19 cevap 513 göst.
15 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu

378,723 soru

11,336,316 cevap

34,798 kullanıcı

...