0 oy
558 göst.
Diğer kategorisinde (1,908 puan) tarafından

hiç unutmam abim geçen yaz kuzenimde otururken ben Allah'ın bir lütfuyum iyiki varım kendimi çok seviyorum canım kendim demişti gülmekten yerlere yatmistik :) ben ise kendini kimseyle kiyaslamicak kadar seviyorum özgüven problemim yok kendimle dalga geçerim hatta düşsem en çok ben gülerim bizde genetik ego sanırım :D

10 Cevaplar

+1 oy
(4,668 puan) tarafından
Ben bir bireyim değerliyim biriciğim. Vee karşımdaki herkes öyle. Bakış açım bu :) Hiç sıkıntı yasamadım böyle düşünerek.
(1,908 puan) tarafından
güzel kendini seven insan herkesi sevebilir :)
-Reklam-
+1 oy
(5,519 puan) tarafından
 Ego Tavannnnnnn☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Bende öyleyim cnm egom 0 diyebilirim sonuçta kimse kimseden üstün değil
tarafından
Kötü değil ama haz etmiyorum egolulardan
(1,908 puan) tarafından
sen kendini seversen kendini seven insanlar i yadirgamazsin canım önce sen kendini sev
tarafından
Hmmm öylemi diyorsun cnm bakalım
(1,908 puan) tarafından
kötü niyetli söylemedim canım gerçekten hepimiz bazen kendinizde uygulayamadigimizi başkasında görmekte n rahatsızlık duyabilir iz
tarafından
Zaten yanlış anlamad cnm ❤️ aynen haklisin
0 oy
tarafından

Buranin egoisti benim baci herkes oyle bilir beni :D

(1,908 puan) tarafından
abimi geçebilir misin ? :D
tarafından
:D sor beni arastir abindemi egoist kiz benim kocada egoist gelir aynada her aksam ne kadar yakisikliyim der durur bende kendi kendine göz edecn sus diye dalga gecerim oturur kendine okur ufürür manyakkkk :D
(1,908 puan) tarafından
kendinizi sevmeniz çok güzel ikinizinde kibire kacmadgnz sürece :D
tarafından
Yok kiz kibir sıfir ikimizdede bu guzel bisi ❤
(1,908 puan) tarafından
eşimin bı arkadaşı kendini Behlül sanıyordu karısı da meraba bende bihter demiş o geldi aklıma :D
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Hic deilimdir 

Esim bole ufacik takilir bozulurum hemen altinda bisey ararim ozguven sıfır sıfır
(1,908 puan) tarafından
kendini sev kendini sevmeyen kimseyi sevemez
(2,849 puan) tarafından
Yok canim bn herkesi seviyorum ama kendimle barışık bi insan deilim
(1,908 puan) tarafından
mutlu olmadan mutlu edemezsinki sen çok değerlisin sev kendini kusurlarına sev
(2,849 puan) tarafından
Hahhaha kiz seni bi arkdasima benzettim oda bana hep ole derdi ozge kendini sev ama sevemedim ozguven yok ya niye ben boyleyim
(1,908 puan) tarafından
barış kendinle bence Allah sana bu bedeni vermiş ruhu vermiş kıymetini bil
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Ego lu insanlardan hic haz almam dogalimdir 
(1,908 puan) tarafından
ego ile kibir karistirilmazsa ego kötü bişey değil aslında herkes kendini sevmeli
(5,938 puan) tarafından
O başka canım kendimi çok severim ama şuram buram ne güzel dersem bu kibir e kacar
(1,908 puan) tarafından
Allah ne güzel yaratmış beni dersen en güzel i şükür e girer bu da :) tabi sürekli birilerinin yanında demek yanlış olur aynaya baktigimizda ne hissettiğimiz yalnız kalıp kendimizi dinlediğinizde bunlar i söylemeliyiz :)
(5,938 puan) tarafından
Tabiki de canım
0 oy
(290 puan) tarafından
Ben kendimle dalga gecmem aksıne kendimin kendim kusurlarımı kapatırım kendimi çok beğenirim 
(1,908 puan) tarafından
seninki kibire giriyo bacım hepimiz insanız kusurlarımız var bunlarla barışık yaşamalıyız
(290 puan) tarafından
Bilmem dalga geçemiyorum canım doğamda yok bu benim ama kimseyle de dalga geçmem kendimede geçmem kendimi kusursuz bulurum dışa karşı ama içim içimi yer kusurlarimdan dolayi
(1,908 puan) tarafından
aslında sen kendinke çok barışık  degilsin kusuruz insan olmaz kusurlarınla barış
(290 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun barışık olmadığımdan
(1,908 puan) tarafından
hepimizin o kadar çok kusuru var ki cizebildigimizi çözmeye çalışalım kimseye zararı olmayan kusurumuzla da barisalim en iyisi insanlar bizi olduğumuz gibi kusurlarımız la sevmeli :)
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Bende bazen yanaklarimi sıkıp iyiki varim yaşasın ben diyorum eşim polisi ariyorum diyor:D
(1,908 puan) tarafından
iyiydi bu :D bende kendimi gaza getryrm bazen haydi Zehra başarırsın sen bitanesin Zehra buraya yumruk havaya eşimde beni bakırköy e kapatmayı düşünüyor:)
(2,575 puan) tarafından
Akşam yemek yaparken bende bu yöntemi uygulayacam:D iyi taktik
(1,908 puan) tarafından
temizlik yaparken uyguluyorum valla işe yarıyor bide şarkı yaptım kendime :D
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Benim ozguvenim yuksek canim egoist biride degilim kendini begenen insanlardan nefret ederim ben sokaktan biruyle goz goze gelsem direk gulumser gecerim yani o derce 
(1,908 puan) tarafından
kibir le ego karstrpmamali bence kendini kusurlarına birlikte sevip begenmek kötü bişey değil ki
0 oy
(102 puan) tarafından
Bende sıfır hıç yok kimse kimseden ustun degıldır 
(1,908 puan) tarafından
canım kibirle karıştırılmadigi sürece kendini sevmek güzel bı şey
(102 puan) tarafından
Orası tabı oyle canım

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 619 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 257 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 405 göst.
5 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 724 göst.
6 Şubat 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Yprkist (434 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,086 cevap

34,862 kullanıcı