0 oy
621 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

Kızlar eşinizin sahip olduğu ama sizin sevmediğiniz huyları alışkanlıkları var mı bu alışkanlıklarından nasıl vazgeçirdiniz

8 Cevaplar

+1 oy
(9,652 puan) tarafından

Vazgeçiremedim kabullendim.. umursamamayi öğrendim..  ama eşimin alışkanlığı oyun oyunkolik bir kocam var :/ bu alkon falan olsaydı allah göstermesin tahammülüm olmayabilirdi allah ta o konuda sınamaz inşallah.. 

(3 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
(2,891 puan) tarafından

Aha da öyle bi dünya yok malesef olduğu gibi kabul ettin ettin değiştirmeye çalışmak ancak aranızı acıyor 

(3 puan) tarafından
Huy değil aslında sigara içiyo önceden içmiyodu küfür ediyo hiç sevmediğim şey benimde bunlar. Ve çok sinirli tartışmayı da sevmefiğim için sürekli alttan alıyorum buda bunu kullanıyo sanırım
(2,891 puan) tarafından
Can çıkar huy çıkmaz canım benim ki de küfürbaz Haydo gibi küfür etme dedikçe daha beter ediyor aman edersen et be dedim eskisi gibi sınırlarımı zorlamaz oldu demek ki yapma dedikçe çocuk gibi ters yapıyorlar çocuğu bahane ederek evde sigara içmeyi bırakmaya başladı dışarda da içsn napıyım önce bende kullanıyordum
(3 puan) tarafından
Yok evde falan içmiyo da kokuyo maalesef buda beni rahatsız ediyo. Kendisine bile bile zarar vermesine kızıyorum
(29 puan) tarafından
Malesef değişmiuorlsr var bende de böyle bir tane bide annecisinden ağza alınmayacak küfürler ediyordu brnim ki hemde annesini babasını arayıp bana neler neler diyordu öyle ömrümüzü yiyecekler asla değişmezler giden bizden gidiyor :(
0 oy
(299 puan) tarafından

Huylu huyundan vazgecmyor canm maalesf :(  kendimizi sinir etmekle kaliyoruz. Benm esim maalesf acik sacik seyler izliyor bekarlktan kalan alskanlk yani bakıyor sadece bsey yapmıyorms kac defa soylememe ragmen degsmedi kadnlik gururum kırılıyor dedm en son evi terkettim bu yzden o gunden beri telefonunu ellemiyorum ama yanmda gezerken bakyorm galerye falan gryor bsey yok rahatlyorum smdilik vazgecms dyorum eğer içinde yoksa hicbir huyundan vazgecmez canm benm ama insallah seni uzen ne huyu varsa Rabbim sogutsun o huyundan onu

(3 puan) tarafından
Amin inşallah huy değil aslında da sigarasına küfür etmesine sinirleniyorum ama bu elimde olan bişey değil
(299 puan) tarafından
Şükür bizim sigaramz yok ama kufur bizdede mevcut canm :( benm en kotu sozum gerizekali aptaldir esim sayesinde gecen gun kufur ettim sinirle oturdum agladm ne hale geldm senn yuzunden dye yarn birgun kizimizin agzida bozuk olrsa sorumlusu sensin dedm kizimin yannda dikkat edicem dyor e suan da duyuyor seni etme küfür yazik agzina dyorum da bakalm cok zor :( sgarayi senin yannda mi iciuo canm  eger yannda içiyorsa uyar bebek zehrlenyor gelişmi geriliyor de erken den gelir bak de o zaman yannda icmez
(3 puan) tarafından
Yok canım bem sigara içtiğini bile görmedim diyebilirim ama kokusu var işte bide elinde tümör var ameliyat falan oldu ama tekrarlayacak diye korkuyorum kendisine bile bile zarar vermesine kızıyorum. Küfür de ben hiç bi şekilde kullanmam bende senin eşine söylediğin gibi söylemiştim oğlumuzda senin yüzünden küfür edecek diye ettirmezmiş ona
(299 puan) tarafından
Rabbim tiksindrsn insallah sigaradan tumor bdaha tekrarlamasn insallah
(3 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından

Seni yoran bir huy değilse yani sürekli aklına takılan vs oluruna bırak derim.benmde sevmediğim huyları var ama ona sorduğunda bende dört dörtlük değilim tabiki.idare ediyoruz birbirimizi çok şükür aşılamicak bi problemimiz olmadı bugüne kadar

(3 puan) tarafından
Bırakılmayacak türde alışkanlığı yok ama bırakmak için çabası da yok. Mesela onun bende sevmedği huyum olup olmadığnı soruyorm yok diyo olsa düzeltirm ben ama onda benm söyledğim halde vazgeçmiyo
0 oy
tarafından

Bizimki telefonla çok oynuyo o telefonla uğraşmaya başlayınca bende bildiğin küçük çocuk gibi üstüne çıkıom elimi kulağına sokuom saçını başını çekiom kafamı telefonun önüne koyuyom fln bazen gülüp bırakıo bazen de bırakmıo okadar şebekliğin üstüne trip atıp kalkıyorum ozaman bırakıo benimki genelde triple çalışıo :)

tarafından
Aynn bnmkide triple çalışıyor resmen trip atıp yanından kalknca bırakıyor hmn telefonla oynaynca yda sigarayı bırak diyince yapıyorum bnfe gnllikle
(3 puan) tarafından
Ay yok bende yapyrm da başarılı olmuyo bizimkinde trip atıp giderim gelmez o yine ben gelir konuşurum sürekli ben ben olunca da kendimi değersiz hissediyorum haliyle de moralim bozuluyo. 36 haftalık oldum artık geçen hafta 3 gün hastanede kaldm erken doğum yüzünden acaba bunları kafama çok takıyorum ondan mı oldu diye düşünüyorum sonra da oğluma bişy olcak diye korkp umursamamaya çalışıyorum. Ama işte dedim ya hep kendi kendime
tarafından
Sıkma  işte canını hastanelik olmuşsun baksana canm bnde 36 olacm bi kac güne allahn izniyle
(3 puan) tarafından
Rabbim hayırla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
tarafından
Inşallah canm sağol sanada;)
0 oy
(9 puan) tarafından

Aynı şey bende de var önceden sigara içmiyordu evlendikten sonra içmeye başladı o da çok küfür ediyor ben kızdıkça fazlalaştı en sonunda ses etmemeye başladım kendi kendine azalttı 

0 oy
tarafından

Benim eşim sadece kendi aile sülale gitmeyi severdi benim ailem e sulaleme gitmeye kalktigimiz zaman halsizim yorgunum diyordu.baktım ben hep onunla her yere gidiyorum.bu böyle 1 yıl sürdü.1 yıl in sonunda annesine gidilecekti grip oldum galiba gelemem çok halsizim dedim gitmedim.3 gün trip attı 1 hafta sonra felan bayram di bayram in 1.günü bahane turetti gelmedi benimle ben tek gittim 2.günü ailesine gidecekti bahane turettim gitmedim. 1 hafta sonra kardeşimin doğum günü ertesi gün babasının doğum günüydü kardeşimin doğum gününe gelmek istemiyorum çok kalabalık dedi kalabalık dediği de 10 kişi anca gelmedi.ertesi gün babasının doğum günüydü ki onlar en az 20  kişi oluyorlar çok kalabalık gelmek istemiyorum dedim gitmedim :)) bakti ki bu böyle olacak değil kalktı bana bosanalim dedi bende hemenn dedim gitmedi dava açmaya 10 gün sonra ben gittim adliyeye iş yerine dilekçe gitti tabi sok oldu.o günden sonra asla boşanma konusunu acmadi ben demeden hafta da 1 cuma akşamları aileme gitmek istedi 15 te bir kardeşlerim ile bir araya geldi bayram da benimle her yere geldi.bugün kuzenimin düğünü var benden önce berber e gitti :)) yani süper bir şekilde değişti farklı bir insan oldu.Her istedigimi ikiletmiyor.bin şükür çoook iyi oldu.

(3 puan) tarafından
Ay canım ne güzelmiş senin ki ama maalesef benim eşim inatlaşır ben vazgeçerim o yine vazgeçmez
0 oy
tarafından

O pek mumkun olmuyor oldugu gibi kabulleniyorsun zamanla

İlgili bir soru bulunamadı

377,145 soru

11,287,054 cevap

34,694 kullanıcı

...