0 oy
772 göst.
Diğer kategorisinde (10,046 puan) tarafından

Sevgili günlük,

Uzun zamandır yoktum, özledin mi beni? Valla ben özledim, onu da çok özledim ama gitti işte. Yine gelir mi sence? Gelir bence gelir, o gelince ağzını yüzünü kırcam.. Tabii severken kırcam:/

Bu aralar virüstü, çekirgesiydi hayat saçma sapan devam ediyor. Anlamadığım ne biliyor musun? Insanlar sigara içiyor öleceğini bile bile ama bırakıyor mu sigarayı hayır.. Her yıl ortalama 4000 kişi sigaradan ölüyor.. Trafik kazasından ölenler mesela araba sürmeyi bırakıyor mu insanlar.. hayır..

Ee bi virüs gelmiş, öleceksen zamanın geldiyse zaten gidersin be kardeşim bu kadar tantana nedir diye soruyorum kendime.. Bu insanları anlamıyorum..

Amann işte öyle yaa hayat garip, insanlar ondan daha garip..

Kızım uyuyor çay içiyorum ama bir şey eksik bilemiyorum. Evde yanlızım sıkılıyorum ya, hava soğuk kapalı en sevmediğim..

Neyse gelirim yine bi ara..

Adios.❤

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Cnm benim ya hepsi geçecek inşallah ❤️
(10,046 puan) tarafından
Amin canım inşallah :) ❤
-Reklam-
+1 oy
(120,058 puan) tarafından
Ebruumm asenami öp mincikla benim icin
(10,046 puan) tarafından
Uyanınca mıncıklıcam öpcem Sevdamm ☺❤
+1 oy
tarafından

Aynen duygularima tercuman olmussun icimdeki ses gibi  :D

tarafından
Valla kiz cok dogru ama illaki toplu olarak birileri ölünce ölüm akillarina geliyo zaten var bu bi gercek kaderin ne sekilde yazilmissa o sekilde oleceksin kacis yok illaki basina gelir tamam da bu telas niye
(10,046 puan) tarafından
Bu kadar ölümden korkuyorlar kolonya, makarna stokluyorlar :)) Allah'a yönel korkuyorsan dimi zaten bu bi ikaz Rabbimden ama anlamaz bu insanlar hepsi bencil aman bana bir şey olmasın derdinde. Yani nedir bu telaş ecelden zaten kaçamazsın balım ama kime neyi anlatacaksın işte
tarafından
He vallahi aynen öyle herkes kolonya alim yiucek stoklim benden uzak olsun kime ne olursa olsun kafasi yasiyo ama yazik gunah onlarda ana kuzusu onlarinda coluk cocugu var bizim cocugumuz bize nasil kiymetliyse oda ayni sey ciddi ciddi A101 de makarna yoktu camasir suyu yoktu ve kolonya yoktu guleyim mi aglayimmi bilemedim  :))))
(10,046 puan) tarafından
Ya tabii insanlar çocuğunu ailesini düşünüyor o normal ona sözüm yok. Ama stoklamak nedir işte zaten 1 tane kolonya alırsın çantana dışarı çıkınca elin için evde zaten su sabun var mübarek:))) bizim burda her şey daha normal ya dükkanlarda her şey var sadece bi kolonyaci vardı o kesin köşeyi döndü:D
tarafından
Aynen aa kolonyacilar bu sene zengin olacak  :))))
+1 oy
tarafından
Hos geldiin baliiimm ♥️♥️
(10,046 puan) tarafından
Hoş buldum kuzummm☺❤❤
+1 oy
tarafından
O kadar doğru ki virüs tespitin 
(10,046 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
+1 oy
(10,046 puan) tarafından

Sevgili günlük, 

Bu mart ayı, ay gibi değil, yıl gibi de değil, sanki yüzyıl gibi geldi bana. Bitmedi bitmeyecek gibi sanki höffff...

(9,651 puan) tarafından
Uff gitsede gitsek :/ bitmiyo :/ omur gibi..
(10,046 puan) tarafından
Valla kuzum ya ne uzun sürdü ama baydı.. :/
(9,651 puan) tarafından
Bu yil sanki omrumuzde yasicagimiz tun aksiyonlari bi kerette yasadik gibi ilk 3 ay yetti herkese.. bi 2021 gelse de demeye basladim
(10,046 puan) tarafından
Ya düşünüyorum acaba bunlar iyi günlerimiz mi, daha kötü günler mi bekliyor bizi ki bekliyor buna eminim.. bu 2020de çabuk bitmeyecek gibi, bu nasıl bir yıldır ya. 2021de gelsin istemiyorum aslında, ne olacak hiç bilmiyorum:/
(9,651 puan) tarafından
Rabbim hiç bir acıyı başka bir açıyor unutturmasin :/ öyle oldu şuan a kadar.. tüm acıları daha buyuguyla unutmuş durumdayiz:/ inşallah geçer kuzum bu günler..   hepimiz almamız dersleri almış oluruz dünya daha güzel olur insallah.. dibe inmeden zirve görünmezmiş..  ölümlü düşünmek istiyorum..  dünyaca silkelenmek icin şükretmek için olan şeyler diye düşünmek istiyorum..
0 oy
(9,354 puan) tarafından
Kim gitti kzum bnm nolduu :(
(10,046 puan) tarafından
Serçe benim canım, çikolatalı pankekim, bitanem arkadaşım:) ah bak yine özledim:/
(605 puan) tarafından
Omu öldü ben mi safım arkadaşın mı eşinmi valla benim beynim error verdi :)))
(10,046 puan) tarafından
Ölmedi yaaaa:( gitti bi süreliğine o arkadaşım burdan:))
(605 puan) tarafından
Ha şimdi anladım canlımı qörüşüyordunuz burda mı :) ondan mı üzüldün :)
(10,046 puan) tarafından
Canlı görüşemedik daha canım burdan görüşüyoruz ama kalpler bir canlı görüşsek bu kadar sevmezdik galiba birbirimizi:)
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Sen nerelerdesin kuzum ya valla sana bakmak için girdim he 
(10,046 puan) tarafından
Pek giremedim kuzum ya Asena hastaydı onunla ilgilendim şükür biraz daha iyi sen nasılsın ❤
(1,491 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah canım iyiyim bende daha önce hep buralar da idin gözüm hep seni arıyor yazacaktım ama toparlanmanı bekledim
(10,046 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun, evet balım toparlanmak için az uzaklaştım eskisi kadar aktif değilim artık:) seviliyorsun❤
(1,491 puan) tarafından
Sende canım benim;)))
0 oy
(10,046 puan) tarafından

Sevgili günlük,

Baba evladından, kadın kocasından, arkadaşın arkadaşından kaçtığı günler sana neyi hatırlatıyor??

Aynen işte öyle..

Dünyanın sonuna doğmuşuz, ya da ölmüşüzde haberimiz yok..

Ne dinlerdim o şarkıyı bi aralar, o değil de o aralar iyiydi be..

0 oy
(4,759 puan) tarafından
Kız duygulandım okurken ne güzel içini dökmüşsüm canım 
(10,046 puan) tarafından
Deryammm canımsın balımmmm❤ :)
(4,759 puan) tarafından
Sende öylesin kuzum benim ❤️ ❤️ ❤️ ❤️
0 oy
tarafından
Bu gunlerden gecicez insallh ebrumm inan hepimizin psikolojisi alt ust oldu
(10,046 puan) tarafından
Inşallah kuzum inşallah:(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 600 göst.
13 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 297 göst.
29 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,142 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
1 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,665 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 63 göst.
29 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu

384,964 soru

11,513,918 cevap

35,174 kullanıcı

...