0 oy
715 göst.
Aile kategorisinde (57 puan) tarafından
25 yasinda nisanlandim nişanimda canimdan cok cok sevdigim kayin validemin o günden sonra 4ncu evre akciger kanser oldugunu ögrendik.. okadar iyi birisiki hic bir kere bana zorluk cikartmadi birak zorlug evinde bulasigini bile yikatmadi.. nisanim sonrasi gizlice imam nikahi kiydik cunku ailem istemiordu hemen nikah kiymamizi bizde cagre bulamayip yinede kiydik cunku seytanin herzaman yanimizda oldugunu bildigimiz icin. Nişanimdan 5ay sonra ögrendimki hamileyim buna eşim cok sevinmisti esimin aileside öyle hele kayinvalidem okadar mutluyduki kendi rahatsizligini unuttu sanki.. gelelim dugunume 12nci ayda olucakti dugunum ama 10ncu aya aldik kaynanam gitikce daha fazla rahatsizlasiordu gelinlik vs vs hersey alindi 200 kisilik salon tutup borcsuz dertsiz dugun yaprik ama buna ne annem ne babam karsi cikti karsi cikan ailenin dis kapisindaki amcam ve halamlar hergun gelip olmaz olmaz diyip ailemi doldurdular oysaki esime okadar asigim onun hem annesiyle hemde dugunle dert etmesi okadar zoruma gittiki hic borc almadan dugunu nisanimi yapti her istedigimi aldi gunde 3 işe giderek yapti dugunumuzu ama buna amcam ve halam karsi cikip durdular. Benim kizim olsan seni vermem nolmus hepimiz ölücez herkes kanser olabilir diye imali imali konusup igrenc igrenc laflar saydilar ailemin yaninda. Dayanamadim sustum hep sustum ama eşimden asla vazgecmedim iyikide vazgecmemisim annem ve babam esimi cok seviyolar cok sukur dugunum oldu bitti huzurlu mutlu bir yuvam var rabbimin sayesinde.

Her serde bir hayir var derler ya gercekten öyle 12nci ayda tarih aldigimiz dugun gunu babaannemin ölüm gunu oldu. Cok garip degilmi? Ben bile hala inanamiorum... size diyecegim Asla 3ncu kisileri iliskinize sokmayin şeytani bile. Simdi arami bozmaya calisan halam ve amcam ne annemlerin yanindalar nede beni görunce selam veriolar seytan gercekten insanlarla beraber.

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Saçmalamışlar hamilesin beklemenin anlamı yok zaten 

Ama keşke o düğünü bekleseydiniz yani nişanlı iken hamile kalmak bana düşmez ama düğün olurken  o evden kıpkırmızı kuşakla çıkmak düğünün o ilk gecesi hep bi özeldir heyecanlıdır  diye neyse Allah daim etsin mutluluğunuzu. .......
tarafından
+++++++++
tarafından
Saol canım ama ne bileyim pek bizim örfümüze uymuyor ve bunu böyle tepki çekecek bir yerde de paylaşmak ilginç doğrusu uygulamayı da zıvanadan çıkardılar
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Masallh huzurunuz mutlulugunuz daim olsun 
(57 puan) tarafından
Amin insAllah
0 oy
(161 puan) tarafından
Yani nişanlıyken mi hamile kaldın canım sadece orayı anlamadım farklı bir niyetim yok bunu sormakta eger hamileysen düğünde nasıl yaptın yani 
(161 puan) tarafından
Anladım kuzum Allah mutlu mesut etsin
(57 puan) tarafından
Hahaha evet kilolu oldugum icin karnim belli degildi  2aylikken göbekmi cikar
(161 puan) tarafından
Kız ne biliyim dedim belki vardı ğöbeğin:DD
(57 puan) tarafından
Göbegim vardida yağ fazlalig vardi iste :,D
(161 puan) tarafından
Anladım kuzum
0 oy
(983 puan) tarafından
Allah daim etsin mutlulugunuzu canim kauinvaliden nasil simdi?
(57 puan) tarafından
Yuruyemez soluk alamaz halde suan rabbim insAllah oglumu görmesini nasip ederde torununu görur
(161 puan) tarafından
Dur şimdi bende sana cevap verem:DD yaşıyormuş ama yürüyemez haldeymiş
(983 puan) tarafından
Allah şifa versin canim
(983 puan) tarafından
Haha tamam canim :D
0 oy
tarafından
Evlenmeden önce mi hamile kaldın yani 
(57 puan) tarafından
Nikahliydim dugun olmamisti bitek milleti doyurmadan hamile kaldim
tarafından
Heee tamam şimdi anladım canım allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah hamile kaldıktan kaç ay sonra düğünün oldu seninkine benzer benim arkadaşım da aynısını yaptı ailelerden gizli nikah yaptılar düğünü olduğunda 3 aylık hamileydi ama daha karni çıkmamıştı
(57 puan) tarafından
Amin insAllah ben 2ayliktim sonra dugunum oldu benimde karnim yoktu zaten göbegim 7 8nci ayda cikmisti
(10,025 puan) tarafından
Ee bebek dogunca erkenmi doğdu diyceksiniz :))
0 oy
tarafından

Kafalar eror verdi valla :ermm:

0 oy
tarafından
Bende 1 buçuk yıl nişanlı kaldım doğu tarafında bu kdr uzun nişanlılık olmaz herkes ama herkes hakkımızda konuştu herkes beynimizi yedi annem saf bir insandı her gelen kafasını bulandırdı böyle boş beleş insanlar hiç bitmeyecek emin ol :(
(57 puan) tarafından
Oyle insanlar sadece yadirgamak icin var ama dugun vs bitince mutlulugunuzu görunce ortadan kaybolurlar
tarafından
Benim düğünümde bile iş başındaydılar gülümsememe kızıyorlardı neymil ayıpmış ikide bir birilerini gönderip geline söyleyin gülmesin biraz surat yapsın ayıptır diye mutlu günümde neden somurtacakmışım
(57 puan) tarafından
Ne sacma tabiki mutlu gunun gulumsiyeceksinde agliyacaksinda bu ne sacmalik

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 410 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 4 melek annesi (636 puan) tarafından soruldu
+1 oy
63 cevap 2,003 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,007 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu