+1 oy
2,003 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar faturalarımın yüksek gelmesi ile ilgili post açmıştım. Online olarak bakmaya çalıştığımda hiç detay göremiyordum.

Müşteri hizmetlerini ne zaman arasam ağız kalabalığı yapıyordu. Neyse bugün kavga dövüş detaya baktık.

Benim mailim yakın bir akrabamın telefonunda açıktı. Bu arada kişisel olarak kullandığım mail değil. Sadece instagram bildirimi falan geliyordu. Birde marka reklamları. Fakat Vodafone faturam da akrabamda olan mailim kayıtlıydı. Tabi hiç aklıma kötü birşey gelmedi.

Meğer kadın her ay papci mi ne diye bir oyundan düzenli olarak birşeyler satın almış. Nasıl olduysa tüm alımlar benim faturama yansımış.

Veryansın ettim ama kimeee..

Neyse telefonu kapattım kadını aradım. Durumu anlattım bana verdiği cevap ;

Aaaa bende bunları bedava alıyorum sandım!

PARDON DEDİM. Dalga geçiyorsun herhalde benimle.

Neyse bundan sonra dikkat ederim dedi.

Eee bundan öncesi dedim.

Ne yapabilirim ki dedi.

Yarın toplu olarak paramı gönderebilirsin dedim.

Bu aralar sıkışık durumdayım kusura bakma dedi.

Her ay düzenli olarak sanal bir oyuna para yatıran kişi sıkışık olamaz sen kusura bakma yarın hesabıma bekliyorum diyerek İBAN attım.

CEVAP YOK..

Şimdi söyleyin a dostlar ben kendimi nerelere atayım. Yoksa gidip bir kaşık suda mı boğayım.

Asla farkında olmadığını düşünüyorum. Çünkü böyle oyun oynamayı satın almayı bilen kişi paranın nereden kesildiğini mi bilemeyecek..

Böyle terbiyesizlik olur mu ya.. 

63 Cevaplar

+4 oy
(1,950 puan) tarafından

Banka hakkında dava açacakmış diye soyle korksun. 

Benim üzerime göründüğü için ama ben kullanamadığım icin aynen böyle soyle
tarafından
Söylücem şimdi kuzum mesaj Atıcam
(1,950 puan) tarafından
Evet aradığım için ortaya çıktı diye soyle su an suçlu durumdaymissin diye de bildjr.
(9,626 puan) tarafından
Onların senin telefonundan alındığını belli IP adresinden bulmuşlar de daha da korksun eger ödemezsen dava açarım mislisini alirim de
(1,206 puan) tarafından
Arkadaşa kesinlikle katılıyorum bu şekilde kotkut iyice daha da abart gerekirse
(1,950 puan) tarafından
Aynen dinsizin hakkından imansız gelir napcaksin baska
-Reklam-
+2 oy
(11 puan) tarafından
Ne kadara satın almış 
+1 oy
tarafından
Yuhhh bee tühh rahatlığa bak
tarafından
Gerçekten pes inan ki ben böyle bir karşılık beklemedim
0 oy
(7,281 puan) tarafından
Ağzına sic cnm bnce papciden bişey almayı biliyo nerden para birimi bilmiyormu safmi bu al paranı yokmuş papcide ne *** işi var ozmn
tarafından
Aynennnnn öyle
(7,281 puan) tarafından
Şikayet edicem de senin kulandin beli olur de istersen verme de iki katını alırım de korkut gozunu
0 oy
tarafından
Ben olsam o faturayı o an iptal ederdim o mailide çalındı diye degiştiririm
tarafından
Anlattım müşteri hizmetlerine. Bundan öncesi içiin birşey yapamayız ama şuan için değiştirebilriiz diyor
tarafından
Degiştirdinmi canm bu saatten sonra olmaz dimi önceki postunda gördüm o nasıl fatura ya nasıl papçiymiş. Bu o kadınada dava ac kız
tarafından
Eğer ödemezse açıcam kuzum ya delirdim gece gece
tarafından
Senin faturayı kullanamıycak dimi bundan sonra
0 oy
(548 puan) tarafından
Yuhh olaya bakkk
tarafından
Sorma ya
0 oy
(15,160 puan) tarafından
Çok haklısın. Bence de bilerek almış. İnşallah öder terbiyesiz kadın.
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ay ben diyorum aynadaki görüntümden baskasın güvenmem diye aha bir kez daha dedim
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bir zamanalr pubg bağımlısı biri olarak söylüyorum asla bilmeyerek yapilicak bişey değil..
tarafından
Kesinlikle bilmediğine inanmıyorum
(1,785 puan) tarafından
Belli ki kadın vermicek bence sen hattını falan değiştir yada mail şifreni hatirliyosan onu değiştir
0 oy
tarafından
Yok artık!!!
tarafından
Buda geldi başıma
0 oy
tarafından
Sen iyisimi bir bardak su iç vermez çünkü o parayi 
tarafından
İş yerinde ki arkadaşlarımız ortak. Rezil ederim herkese onu. Herkes öğrenir. Ondan sonra ödemesede olur. Öyle sinirliyim ki
(3,551 puan) tarafından
Olur mu canım kesinlikle dava açar ve kazanır. Hatta hat markası bile kişiye dolandırıcılık suçundan dava açabilir..
0 oy
tarafından
Nekadar bi miktar sikayette bulunucam diyip korkutabilirsin kadını
tarafından
Ödemezse bulunurum zaten kuzum ya
0 oy
tarafından
Mailinin onda be işi vardı ki canım 
tarafından
Telefonunu beraber almıştık. Hattı üzerine. Mailim yok kurarken sen açıversene demişti. Bende o az kullandığım hatta hiç bir özel bilgimin olmadığı maili açmıştım
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Birincisi en büyük hata sende ne die akrabanda mail açıyorsun ?????
tarafından
Telefonunu beraber almıştık. Hattı üzerine. Mailim yok kurarken sen açıversene demişti. Bende o az kullandığım hatta hiç bir özel bilgimin olmadığı maili açmıştım
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yalanciya bak ya ücretli olanlar aşikar belli satin aliyorsun onay veriyorsun 

Ben olsam gözünü korkuturdum
tarafından
Korkutucam kuzum hele bir sabah olsun. Mesaj attım tek tik kaldı. Kapatmış teli
(7,654 puan) tarafından
Sikayet edecegim de versin parasini pubg de elit üye olmuş senin paranla
tarafından
Elitliği batsın
(7,654 puan) tarafından
Yavrum ama fatura detayında yaziyor zaten mobil oyun görmedin mi farketmedin demek
0 oy
(12,973 puan) tarafından
Beleşçiye bak 
0 oy
tarafından
O oyunu bende oynuyorum söylediği gibi bedava alma gibi bir şey söz konusu değil çünkü satın alımı gerçekleştirdikten sonra seni play storeye yönlendiriyor orda email seçiyorsun o meil  uzerinden ücret alınmasına izin veriyorsun yani senin e mailin olduğu nu  görebiliyor ondan sonra onayladıktan sonra faturandan kesiliyor play storeden emaille giriş yap nekadr harcama yapılmış gorebilirsin
tarafından
Utanmaz birde bilmeden diyor. Bedava diyor. Aptalım ya ben kandıracak aklınca
tarafından
Bilmeden  mi insanı saf yerine koyuyorlar bide ya uyanık
0 oy
(2,049 puan) tarafından
O meilini değiştir ve paranida paşa paşa al para kolay kazanılmıyor şuan senin yerine ben çok sinir oldum
tarafından
Çok sinirliyim kuzum çok. Değiştirdim herşeyi
0 oy
(251 puan) tarafından
Bence biliyordur da bilmemezlige vuruyor canm ne kadar yakın mesela neyin oluyorda e mailin  onda açık 
tarafından
Teyzemin kızı. Ama ikinci evliliğinden. Sonuçta öz olmasada kuzenim. Telefon satın aldığında mailim yok sen açarmısın demişti bende o az kullandığım maili açmıştım açmaz olaydım
(251 puan) tarafından
Kendi mailini değilde başka mail acsaydin zor deil ya bu devirde kimseye guvenmiceksin işte az parada ödememissin yerinde olsam öyle yada böyle alırdım o parayı yani kız gerizekali yada saf ***** değilse aldıklarının paralı olduğunu biliyordur ki zaten alacağı zmn ücretli ve fiyati yazıyordur sanada yaln söylüyor
tarafından
Yalan kuzum ya yalan olmaz mı. Aptalım işte ben *****
(251 puan) tarafından
Bırakma paranı al başının gözünün sadakası olmasın
0 oy
(348 puan) tarafından
Simdi oyundan aldıysa onaylaması lazım size neden telefonunuza bildirim gelmesi lazım hadi gelmedi mail hesabına geliyordur ve o kadın kesinde onaylıyordur o kadın 1 ay yapmis ses yok devam etmiş habire yazık olmuş kesinliklede  ödemez vqllq ben olsam kocasına direk gorusurdum cazgirlik yapmadan birakmazdim 
tarafından
Bekar kuzum. Teyzeme söylücem sabah olsun bi. Şimdi bana sabah olmucak ama
(348 puan) tarafından
Teyzeciğin oder

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 410 göst.
28 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 4 melek annesi (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,007 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy