0 oy
368 göst.
Aile kategorisinde (2,201 puan) tarafından

image

sorunlar bitiyor mu bitmiyor mu bilmiyorum .. hergün dua ediyorum rabbim kabul eder inşaallah benim duamida .. 

Yarina yicek ekmeğim var çok şükür ♥️ ❤❤

Dualarinz için çok teşekkür ederim ❤❤

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Rabbim yardımcın olsun yavrunu öp yerime koklayarak, ❤️
(2,201 puan) tarafından
Allah razi olsun cok saol ❤❤
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maşallah Allah bağışlasın cnm ❤️ rabbim bütün kullarının yardımcısi olsun inşallah ❤️
(2,201 puan) tarafından
Cok saol canm benim ❤❤
0 oy
tarafından
Ayy Maşallah kuzuma Allah yardımcn olsun kuzu Rabbim dualarini kabul etsin İnşallah
(2,201 puan) tarafından
Cok saol lemancim :)
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun kuzumm ❤ Rabbim darda koymasın inşallah 
(2,201 puan) tarafından
Cok saol canm ♥️❤❤
0 oy
(6,717 puan) tarafından
Cerosuumm Benim Allah'ım yardımcınız olsun. inşaAllah tez zamanda biter sıkıntılarınız. Ülkemizde ki sıkıntılar umarım herşey yoluna girer...☹️❤️masallahh Alya kuşum a çok öpüyorum ikinizi ❤️❤️
(2,201 puan) tarafından
Of sorma ya gecen e devletten mesaj gelmis yoklama kacagi falan diye allahim dunyam basima yıkıldı ya . Anneme dedim cocuga bi 2/3 ay bari bakiver bende calisim ise girim para lazm yok bakamam diyo napcagimizi sasirdik vala caresizlik cok zor
(6,717 puan) tarafından
Annende var ya ancak konuşuyor kuzum ya :(( durup dururken nerden cikardilarsa yoklama kaçağını.  ☹️ Çok üzüldüm cerosum dualarimdasin bitanem benim iyi düşün Allah'ım bir kapı açar inşallah ❤️☹️
(2,201 puan) tarafından
Sorma annem apayri bi konu benim koca apayri bi konu ya. Benim bu adam 6 ay yapmis askerligini sonra kazami ne gecirmis ayaginda rahatsizlik olunca bunu gondermisler sen askerlik yapamazsin diye e aradan baya zaman gecince smdi geri cagiriyolar iste ay napcaz blmiyom ya sorma vala
(6,717 puan) tarafından
Aboo :// geri gidecek ozaman cerosum. Sen ne yapacaksın o gidince. :(( Anneni biliyorum zaten balım . Ancak konuşuyor icraat yok :((
(2,201 puan) tarafından
Yaa iste boyle askerlik durumu napcaz blmiyom vala :((( perişanım cok kotuyum anlatamam bilmiyom cidden mesaj geldiginden beri kafam cok kotu bittim ya basim catliyo agridan dusunmekten
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Dertte bitmez sıkıntıda ALLAH yeterki can sağlığı versin acı yaşatmasın ☝️

Kalbini ferah tut can çıkmadıkça umut kesilmezmiş herşey gönlünce olsun her ne sıkıntın varsa RABBIM gidersin☺☺

Maşallah yavruna❤❤❤
(2,201 puan) tarafından
Saol canim ❤❤
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Kurban olurum verene seni anasının davşanı

Canım Rabbim yardımcın olsun o guzel kalbinden gönlünden ne geciyosa fazlasiyla versin sana insallah
(2,201 puan) tarafından
Allah razı olsun canim benim cok teskkur ederim hepimize Ins rabbim yardim etsin❤❤

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 229 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Cnsu88 (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 406 göst.
14 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 745 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 762 göst.
23 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Azem duhanin annesi (905 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...