0 oy
750 göst.
Diğer kategorisinde (857 puan) tarafından
Kızlar avmlere gidiyor musunuz 

26 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Eveden dışarı çıkmıyorum :D

-Reklam-
+1 oy
(259 puan) tarafından
Hic biyere gitmiyorum hep evdeyim 
+1 oy
(2,332 puan) tarafından
Benim bugün dişim için randevum vardı gidersek kızımı da götürmek zorundayım diye iptal ettim gitmedim. Kendim için değil de kızım için korkuyorum
(857 puan) tarafından
Bırakacak kimse yok mu
(2,332 puan) tarafından
Kayinvalidem var ama hem hastaneye gidecekti hem de onlara güvenip bırakamam. Bi de Allah korusun bize bulaşıp sonra kızıma bulaşabilirdi bizimle gelmese bile
+1 oy
(3,078 puan) tarafından

Bu virüs  sorunu çözülene kadar evden çıkmayacağım canım 7 aylık bebeğim var ve 13 haftalık hamileyim kontrollerim için hastaneye gitmeye bile korkuyorum ya ne yapicam  Allah korusun bizleri:'(

0 oy
tarafından
Çok gerekli olmadığı sürece evden çıkmıyorum...
(857 puan) tarafından
Bende o şekilde
tarafından
Insan kendi için değil bebeği için korkuo kapının ağzına da tezenfekte koydum geleni hemen banyoya sokuyorum sonra dezenfekte kullandiriyorum...
(857 puan) tarafından
Aynen bende
0 oy
tarafından
Hayır canim kızımın kıyafetleri küçük geliyor kıyafet almam lazım ama gidemiyorum kızınıda yanimda götürmem gerek bide ayına göre denk giyinmedigi için deneyerek almam lazım ama gidemiyorum 
(857 puan) tarafından
Ay gitme kuzum ya bide deneyecek Allah esirgesin
tarafından
Aynen ya korkumdan götüremiyorum netten sipariş edecem  bende
(857 puan) tarafından
Evet yıkarsın onları da miss gibi
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Hayir gitmiorum elimden geldgince evden cikmiorum hem kndimi dusunuorum hemde disardaki insanlari hade bana bulasip bende diger insanlara bulastirirsam Allah korusun sebebi ben olurum tedbir bizden takdir Allahtan
(857 puan) tarafından
Aynen önlem alıcağız gerisi Allaha emanetiz
0 oy
(1,908 puan) tarafından
uzmanlar gitmeyin diyo gitmiyoruz canım çok skkdi bu ara evde ama mecbur bugün pazara gitcem eldiven taksam guleroermi acaba 
(857 puan) tarafından
Yok ya gülmezler herkes takıyor aynen pazar için alacağınızı alın çıkın hemen diyorlar eve gelince üstündekileri yıka hemen ellerini yüzünü sabunla Kolonya dök  istanbulda mı yaşıyor sun
(1,908 puan) tarafından
evet canım kolonya yok ki hicbiyerde çok şükür beş vakit abdest alıyorum dışardan gelince zaten normalde de rahatsz olup ellerimi yıkarım ilk başta onemsemedim koronayi tedbir aldım ama 18 e yükselince endişe oluştu biraz
(857 puan) tarafından
Evet bizde başta korkmadık baştada şimdi ciidi baya
(1,908 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun inşallah
0 oy
tarafından

Hava guzel olsa gezmeye gidecektik :D

0 oy
(5,519 puan) tarafından
Ewet gidiyorumm
(857 puan) tarafından
İyi yapıyorsun :)
0 oy
(76 puan) tarafından
Gitmeyin avm ye bizim gelin ve 4 yasindaki oglu domuz gribi olmus avm den bulaşmış 
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Gitmiyorum zaten gitmiyordum şimdi hiç gitmiyorum. Aslında kimse işi olmadığı sürece gitmemeli ama bakıyorum millet konserlerde avmlerde gezmelerde. Camilere virüs için giden olmuyor ama konserlere gidiliyor
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Gitmiyorum canım. Kızımı kalça çıkığı testi için doktora götürmem gerekiyor korkuyorum ama mecburiyetten götürecem. Bir de 3 kere topuk kanı aldılar bir türlü düzgün sonuç vermedi onu da tekrar yapacaz daha 
0 oy
(15,710 puan) tarafından
Evden çıkmıyorum 
0 oy
tarafından
Oğlumla iki aydır hiç bir yere gitmiyoruz 
0 oy
(764 puan) tarafından
Normalde de hiç sevmem zaten avmleri 
0 oy
(155 puan) tarafından
Evet dun gittim
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Avm'de b*k var ya giden olur kesin:) ben oldum olası sevmem zaten:)
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Evdeyim valla çıkamıyor um hastaneye bile giymeye korkuyor um
0 oy
tarafından
Gitmiyorum hiç biyere misafirliğe bile

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 741 göst.
6 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 353 göst.