0 oy
641 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebeklerinizle veya tek Dışarıya AVM ye gidip geziyomusunuz insanlarla aynı ortamda bulunuyomusunuz misafir çağırıp misafirliğe gidiyomusunuz

38 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından
Hic birini yapmyorum:) mecbur kalmadikca
-Reklam-
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Bi süre hiç birinin yapılmaması lazım
0 oy
tarafından
Dune kadar normal diyordum dün ki haberlerden sonra artık yapmam yapmayı düşünmüyorum 
(266 puan) tarafından
Ne haberi duydunki cnm
tarafından
Kuzum virusde vaka sayısı 18 oldu bunlar bildiklerimiz bir cok insan aynı belirtileri gösterdiği halde doktora gitmiyor her yerde olabilir
(266 puan) tarafından
Evet haklisin rabbim sonumuzu hayr etsin
tarafından
Amin kuzum insallah
(249 puan) tarafından
Ben dün markete gittim bir sürü insan öksürüp duruyo elinde mendille geziyolar ay bide bu insanlarla aynı marketi kullanmak zorunda kalıyoruz Allah korusun
0 oy
(1,908 puan) tarafından
misafirlik no ama pazara gitcem mecbur çok gerekmedikçe çıkmamak en iyisi 
0 oy
tarafından
Hava sogk bacım ckmioruz yazn ckrm ama virüs kalmaz yaza 
(2,589 puan) tarafından
Kuzum coktandır yorumlarda yoktun :)) yeni farkettim
tarafından
Kim. Kız benmi
(2,589 puan) tarafından
Evett sen :) kuzucum
tarafından
Karşılaşmadik demeki cnm  buralardym :)
(2,589 puan) tarafından
Hmm tamam canım :)
0 oy
tarafından
Hayir ekmek almaya bile gitmiyorum 2 hafta bi yere cikmam buyuk ihtimal
0 oy
tarafından
2 aydır oğlumla çıkmıyoruz misafirim de gelmez pek 
0 oy
(449 puan) tarafından
Heryer bas bas bağrıyo toplu yerlere girmeyin diye 
0 oy
(1,174 puan) tarafından
No no noo :D
0 oy
(967 puan) tarafından
Gelmek isteyen geliyo bir bakiyom habersizce ben çağırmıyorum kimseyi AVM eşim gidiyor dışarıya çıkmıyoruz evde zaman geçiyoruz kızım dört gündür grip baya da ağır yine de gitmiyorum sağlık ocağı hastane ye evde çözümler buluyom eczaneden ilaç aliyo geliyo eşim su an rahat iyi oldu bugün biraz :)
0 oy
tarafından
Genelde pek çıkmıyorum zaten ama haftasonu açıkhava da piknik yaptık kalabalığa girmedik. Şu ana kadar misafir de gelmedi kayinvalidemler il dışında onlar dönünce de bir süre tedbir amaçlı gelmeyecekler büyük ihtimalle. Uyarılara dikkat etmek lazım diye düşünüyorum . İtalya ve İran dikkate almadığı için bu kadar çok vaka oldu . 
0 oy
tarafından

Biyere gidip gelmiyorum ama hastaneye gidecem çaresiz 

(266 puan) tarafından
Bende haftaya mecbur gtcem:(
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Köyde yaşıyorum evden çıkmadım daha yeni doğum yaptım yarın hastaneye gitmem lazım korkuyorum :ermm:

0 oy
tarafından
Postun altında eğer varsa şaşarım cidden. Komşularada karşıyım ama gelene de git denmiyot malesef :( hadi o mecbur. Ama avm ye gidenler, cafe vs kul hakkına giriyorlar net. Kendileirni düşünmeyip, herkeside tehlikeye atiyorlar.

Hayır yapmıyorum. Kayınvalidemin ameliyatı dolayısıyla gelenler çok azalsada oluyor yinr onlarada kolonya, el yıkama şeklinde yönlendiriyorum ama almayan dahi oluyor. El insaf, akıl fikir! 
0 oy
(2,596 puan) tarafından
Ne ben çıkıyorum ne de biri gelir.. binde bir
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Sadexe yarım saatliğine dışarı çıkıyotuz parkta yürüyüş 
0 oy
tarafından
Dışarı çok zor da kalmadan çıkmıyorum çocukları zaten çıkarmıyorum kendim market işi olursa gidiyorum misafir geliyor tabi kaynanam görümcem falan öyle kalabalık zaten gelmiyor 
0 oy
(771 puan) tarafından
2 yasinda bi kizim 6 gunluk bi kizim daha var mecbur olmadikca    dişari cikmiyorum.onlem.almak.lazim ne olur ne olmaz cocuklar cok kucuk   bi sure dikkat etmek lazim illaki  devlet bi cagresini bulana kadar ben nole duşuunuyrm
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Çok zorda kalmadıkça gitmiyorum ne msafirlige ne bı yere zaten çalışıyorum dükkanda yeteri kadr insan geliyo gidiyo her müşteriden sonra el yıkama huyu oldu nednse :)
0 oy
tarafından
Bnmde babam gelecek şehir dışından yarın korkuyor muyum illa ki yani anneme önceden dedim geldiği gibi kendini dezenfekte etsin öyle torununu sevsin kendim soylesem belki alınır diye 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 149 göst.
1 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 666 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 194 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sebebine (349 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 238 göst.