0 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde (738 puan) tarafından
34+4 günlük hamileyim bebeğimin boynunda kordon varmış iyice aşağı inmiş zaten doktor sancın tutarsa normali deneriz bebek kalp atışları yavaslarsa acilen sezeryana alırım dedi sizce riske atmayın direk sezeryan mi istesem yoksa normali denesem mi hiç normali denemek istemiyorum da yinede bilmiyorum ya napsam ve bu kordon sorun teşkil eder mi doktor her ne kadar sorun teşkil etmez desede ben rahatlayamiyorum

9 Cevaplar

0 oy
(820 puan) tarafından
Kendin bilirsin canim ama normal dogumun acisi o an var ama sezeryanda bayagi zorluyor Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizimde dolanmıştı boynuna kordon son haftalarda riske atmak istemedim ondan sezeryana ımza attik o gün gecesinde normal doğum yapmıştım 
(738 puan) tarafından
Kordonla mi doğum yaptın ay ne güzel sorun olmamış ben çok korkuyorum bu kordon zarar verir mi bebeğe doğum şekli umrumda değil
tarafından
Bende çok korkmuştum canım doktor bunuda biz düşünelim sen düşünme korkma dedi
0 oy
(2,840 puan) tarafından
bence riske atma tabi koynuna dolanmis acilmassa nolcakmus bu sekilde bile seni eve yollamasi hata bence 
(738 puan) tarafından
O kadar mı riskli ya
(2,840 puan) tarafından
etkilenme diye anlatmiycam burda bilenler bilir bi anne neler cekmisti o kordondan bence baska dr da git kac defa dolandigi onemli
(738 puan) tarafından
Bir tur dolanmış ama daha öncede dolanmisti ve çıkarmıştı
(2,840 puan) tarafından
cikma ihtimali tabiiki var yinede tetbiri elden birakma derim canisi
0 oy
(119,345 puan) tarafından
Arkadasimin bebegine 1 tur kordon dolanmisti snr geri cikarmis bebek bebegin kilosu iyimi suan ins gununde saglikla gelir
(738 puan) tarafından
2500 kilo 46 cm canım erken gelmesini geçtim bu seferde kordon var korkuyorum hep hareketini takip ediyorum
(119,345 puan) tarafından
Sen de benim gibisim cok panik oluyon stres yapiyon sakin ol bak rabbim sag saglim ogluna kavusturcak seni  dogurdum postunu okuycam senin
(738 puan) tarafından
İnşallah canım benim insallah
0 oy
(3,617 puan) tarafından
1 normal 1 sezeryan yaptim bence yapabilirsen normali dene eger sorun yoksa
0 oy
(63 puan) tarafından

Benim bebis de yola girmediği için 39+4 ile doğum yapmak zorunda kaldım ve sezeryanla aldılar ben normal diye inat ettim ama doktorum kafası sıkışırsa çatlak olabilir omzunda falan dedi mecbur sezeryan oldum yani sende riske atma bence bebek sonuçta bu sezeryan da bir doğum düşünmeni tavsiye ederim :angel:

(738 puan) tarafından
Doktoruma yazdım sezeryan günü için birdahaki gelisinde gün belirleriz dedi
(63 puan) tarafından
Hiç korkma Allahın izniyle bebeğinde sende sağ salim girer çıkarsınız zor oluyo diyenlere de bakma kendini hasta gibi hissedersen öyle olursun iyi hisset iyi ol ❤️
0 oy
tarafından
Benimde bebegimin kordonu boynundan dolanmış ben normal yapmıstım 
(738 puan) tarafından
Ben planlı sezeryan istedim 38. Haftadan sonra sezeryan olucam inşallah
0 oy
(1,986 puan) tarafından
36. Haftada 1 tur kordon dolamis bogazina .1 hafta sonra  kontrole  gel bu surede  hareket say azalma olursa gel demisti.

37+3 te kontrolüm vardi 2 tur kordonu dolayip sıkmış acil sezeryana alinmistim bence riske atma derim canim
(738 puan) tarafından
Ya benimki daha küçük şimdiden dolamış boynuna ben napicam ya çocuğuma bişey olursa hareketleri normal ama her an diken üstündeyim zaten erken doğum riski vardı artı birde bu çıktı rabbim kimseyi evladiyla sinamasin kuveze girmeyeceğini bilsem şimdi sezeryan olurdum :(
(1,986 puan) tarafından
Allahim korusun canim seni cok iyi anliyorum o 1 hafta bana ölüm gibiydi hareket etmedimi panikliyordum hemen cikolata tatli felan yerdim.Allahim saglicakla kavuatursun bebegine
(738 puan) tarafından
İnşallah kuzum dua edin nolur şu bir ay hemen geçsin yavrumu kucağıma alayım
(1,986 puan) tarafından
Amin insallah canim sen kendini strese sokma oda strese girer hareket takibinde ol sadece Allahin izniyle bisey olmaz
(738 puan) tarafından
Cok sağol canım benim inşallah

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 389 göst.
0 oy
3 cevap 353 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 251 göst.
25 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,384 puan) tarafından soruldu
0 oy