0 oy
537 göst.
Aile kategorisinde (1,028 puan) tarafından

Eşim çok evhamlı ya dışardan gelir gelmez kapıya dokunduğu yeri siliyor kolanyali bezle hemen dışardan getirdigini siliyor bana şura dokundun elini yikadin mi temizledin mi tlfnu temizledin mi filan filan elinden gelse evi ilaclatacak o derece yani şirket de 3 hafta boyunca evden çalışma uygulayacak mis 3 hafta boyunca evde ya sizinde esleriniz evde mi varmı eşim gibi olan yada siz de öyle misiniz ?

Hayır memlekete gitsek kaynanam titizdir benim bişey yapmaya gerek kalmıyor :Dama işte yeni geldik daha 1 hafta oldu 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benim eşimde tam tersi ya hiç düşünmüyor bazen sinirlerimi bozuyoooo
(1,028 puan) tarafından
Düşünse bir dert düşünmese bir dert :))
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Keşke esim de izne ciksaydi ya
(1,028 puan) tarafından
Ne iş yapıyor canım
(5,272 puan) tarafından
Firinci canm
0 oy
(2,840 puan) tarafından
yok valla benim adamda iste ve yurtdisindan gelen konteynirlari tasiyo icinde çin japonyada var vallaa korkuyoruz bizde ama ekmek parasi izinde vermiyolar surekli gemi geliyo dezenfekte ediyolarmis gemi yanasir yanasmaz ama icim hic rahat degil
(1,028 puan) tarafından
Bişey olmaz inşallah canım ya Allahım korusun
(2,840 puan) tarafından
kiz bu ara adam hep hasta maske filanda takmiyo ama eve glir gelmez hemen banyoya gidiyo yoksa kimseye yanasmiyo haftanin 5gunu iste 2gunu evde
(1,028 puan) tarafından
Hasta diyosun sağlığı açısından maske taksa daha iyi olur onun için yinede kendi bilir tabiki
0 oy
tarafından
Eşin ne iş yapıyor benim eşimde evden çalışmaya başladı :))) 
tarafından
Benim eşimde bilgisayar mühendisi canım:)
(1,028 puan) tarafından
Kocaeli Gebze de
tarafından
İstanbuldayım ben sen nerdesin
(1,028 puan) tarafından
Esin İstanbul da mı çalışıyor
tarafından
Evet canım:)
0 oy
(249 puan) tarafından
Esin dogru olani yapıyor bence hele ki su virus olaylarindan sonra keske benim esim de oyle olsa :))
(1,028 puan) tarafından
Ya iyi hoş yapıyor da bazen abartiyo gibi geliyor bunaliyorum öyle olunca
(249 puan) tarafından
Canim cok abartilmamali ama cok da rahat olunmamali esininki abarti degil surekli dokunulan yerler dezenfekte edilmeli sikca. Kapi kollari banyo tuvaletler vs..
(1,028 puan) tarafından
Haklısın cnm bir süre böyle olucak mecbur
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Herkes evde olsa benim eşim yine çalışır canımm. Askeri personel. Böyle durumlar da bile kolluk kuvveti çalışır dedi sağlik olsun bakalım.
(7,118 puan) tarafından
Canım onlar güvenlik güçleri olduğu için vermezler. Askerlere ve polislere.
(1,989 puan) tarafından
Oyle canim ama virus kapma  riskleri cok .kalabalik ortamdalar malum
(7,118 puan) tarafından
Ben o yönden rahatım biraz kuzum.. eşimin isyerin de kendine ait odası var kalabalık ortamda değil . Bunu düşününce rahatlıyorum biraz.
(1,989 puan) tarafından
Esim askerlerle  ugrasiyo ayrica uzmanlari egitiyo bi dünya uzman geldi buraya Allahim korur insallah canim
(7,118 puan) tarafından
Amin canım benim...
0 oy
(776 puan) tarafından
Benim kocya da tatil yok malesef belediye başkanı fotoğrafçısı virrik virrik insanlarla muhatap olmak zorunda ve sag olsun hic hijyene dikkat etmiyor hayir bir de evdekk bagisiklik sistemi en zayıf çürük yumurtamizda o allah gözlesin artik

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 127 göst.
0 oy
4 cevap 155 göst.
7 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mami (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 182 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu