0 oy
419 göst.
Diğer kategorisinde (632 puan) tarafından
Nefretttttttt ediyorummmmm kayinpederimeee.Bugun bizdə bayram Azərbaycanda.Novruz bayramı.Yeminle burnumuzdan gətirdi... Onu goresim yok yaa.gormek bilə istemiyorum. Hayatta nəfret edəcəyim ikinci bir kişi yok onun kadar.Eve bisey almiyor eşim kayinvaldem aldiklarini yeyir içir.bisey soyluyunce param yok diyor.Boyle insanlar yaşamamali bence.bide hamileyim.bugun anca asabimi bozdu.Biz bugün daha fazla iyi seyler almak istiyorduk bayrama.ama bayramı burnumuzdan gətirdi.simdi oturub aldigimiz yemeyleri sevə sevə yiyor.insanda bi utanmaklik olur ya.ama sunda yok.biraz fazla oldu hakkinizi həlal edin(

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen sakin ol canım ilk bi bak hamilesin bide bebeğinde etkilenir bu durumdan :///
(632 puan) tarafından
Kendime gelemiyorum canım.bi tək eşim duruyor karşımda.ben uzulunce oda uzuluyor.ondan kəndimi mutlu gosteriyorum
-Reklam-
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Siz azeri arkadaşlarım şivenizi çok beğeniyorum:) sakiiiin ol canım çok fazla takma adamın huyu bu degistiremezsin o yüzden kendi Ne fazla sinir yapma

(632 puan) tarafından
Canım bi baba oluna 20 tl parayi bilə borca veriyor.Allah askina bən boyle bisey görmədim canım( bənim babamda var.benim kardesime borca pul verməz hicbizaman.20 tl para neki onu borca veriyor.ama eşim aldığı şeyləri yeyib sumuruyorrrr(( sinirleniyorum canım vallahi( napyim bilmiyorum( Günah olmazsa onu oldururum o kadar(
0 oy
tarafından
Eyni menim qaynatamda beledi ancaq derdi puldu bize qonaq gelir yoldasimdan yol pulunu alib gedir onlara 2-3 ayda bir defe gedirik 2 gun qaliram deyir arvadin usagin burda qaldi pul ver mene ozlerininde imkani yaxsidi sadece bu adamin pul agzindan dusmur yoldasimda her defe verir verme deyede bilmirem amma istifade eleyir her defe bizden qeribe insandi
tarafından
Can eledi basa dusmur insanlar hele usaq olsun cox qarisacaq ayri yasamag imkaniniz olsaydi rahat olardiz yoldasinla
(632 puan) tarafından
Hə elədi.ayrilsaqda qaynanamla bir ayrılaram yeni.Cunki dourdan yaxşı qadındı qaynanam.ama heyif qaynatam insan deyil.yenede Allah böyükdür.buda bizim sinagimiz
tarafından
Qaynanan sizle gelse oda gelecek buraxmaz sizi tek sebirli ol can insallah duzelecek
(632 puan) tarafından
İnseAlkah canım.Allah razı olsun
tarafından
Cumlemizden can

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 183 göst.
11 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 619 göst.
3 Haziran 2019 Aile kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy