0 oy
981 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşim ben sürekli TLF bakıp burda yorum falan yazıyorum . Paranoya oldu kimle konusuyosun kime yaziyosun deyip duruyor :D biraz da onlar kıskansın nasıl oluyomus öyle gizemli gizemli görsünler oh olsun canıma da değsin 

22 Cevaplar

0 oy
(571 puan) tarafından
Bende aynı desigin gbi yapiom deliriyor valla :)))
tarafından
Programı açsa bile sohbeti de bulamiyo ay nasıl keyif oluyorum :) ne konusuyosunuz bu kadar diyo
(571 puan) tarafından
Ahahaaa aynen valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimkide soruyor sinirleniyor knt yüklemicem sana o programıda silecem diyo ☺
tarafından
Hahahah :D usanmadan bidaha yükleriz nolmus. Geçen atar yaptım tek sosyallestigim bu program ona da karışma dedim evdeyiz zaten sürekli
tarafından
Aynen onlar oyun oynayınca kendilerine laf ettirmiyor bizde ettirmicez ☺☺
tarafından
İki dk yüzünü görüyor akşam olunca onda da hemen oyun valla doğru diyosun
0 oy
tarafından
Benimkide oyle
tarafından
:D demek ki hepsi öyle
0 oy
tarafından
Bir ara benimkide öyleydi şimdi ses etmiyo
tarafından
Alışır zamanla diyosun :)
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Valla benimki sohbet yerini buldu acmis bakmis kim ne yaziyor gece gece yakaladim dio burda bu erketir bu bayandir dio aldim elinden bu uygulamaya sifre koydum sonucta ozelini paylasan oluyor kul hakki oda simdi is arkadaslariyla wp grubu  kurmus bende sabah aldim bakim dedim bana dioki ozelini paylasan var kul hakki dio benim lafimi bana satiyor ama baktim da grup ta hep firindan fayanslar cikti tır bosaltildi falan yaziyor cok sıkıcı bi grup kurmuslar
tarafından
Hahahaha :D onların grubunda ancak bu olur . Benimki bulamadi valla ama meraktan çatlıyor
0 oy
(864 puan) tarafından
Aynen öyle benimki de oh olsun 
tarafından
Canımıza değsin :)
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Ay aynen ya esimde bana diyo ne buldun orda ne var hrp okuyosun diyo e birazda onlar kiskandinlar bende okuya okuya guluyom birazda sinir oluyo
tarafından
Ne bulmuyom ki neler.var neler deseydin :D . Bende diyom madem benimle konuş sohbet et sıkılıyom diyom. Anca TLF oynasın sonra da uyusun
(1,001 puan) tarafından
Aynen ya bizdede oyle tel oyun uyku
0 oy
tarafından

Aha benim eşim arada gülüm yazarken kime yazyn neye guluyn uygulamdn haberi yok :D görürsün şifremi degstrcm sende bnmkıne göreme bakma diyor çatlıyor sinirden:D

tarafından
Aldatiyoz falan mı saniyolar ki :))))) ay Allah korusun
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Aboo benimki kuduruyor bazen diyor bende girecem o siteye görürsün sen diyo Allahtan telefonu apple. Uygulama inmiyor ona :Dyoksa biterim:woot:

tarafından
Ay Allah korusun aramızda casus istemeyiz :D bizbize takılıyoz surda ona da burunlarını sokmasinlar artık
0 oy
tarafından

Benimkinin haberi yok olsa şimdi bi ton katara yapar yok efendim orda erkek vardır be işin var bıla bıla bıla adam evden çıkınca giriyorum bende o gelince girmiyorum uğraşamam kaynana dili tripleriyle

tarafından
Haklısın canım :) ama benim hoşuma gidiyo valla önceden bişey sorsam duymazdi dönüp cevap vermezdi şimdi o soruyo ben bakmiyom mahsustan. Yakışıklı oğlum napıyor iyi mi
tarafından
İyi korkumdan foto atamıyorum gözleri malum masmavi nazar değiyo çok
tarafından
Maşallah çok tatlis ya gerçekten
0 oy
(632 puan) tarafından
Benimkide bu ara takintili olmuşdu) sürəkli telefonlasjn nədən.tuvalete bilə telefonla giriyirsun) bəndə iyi yapiyorum sən yapinca oluyor bən yapinca olmazmı)
tarafından
:))) he ya onlar yapiyo aynisini . Biz yapınca niye merakta kaliyolar
(632 puan) tarafından
Catlasinlar patlasinlar)
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Benimki dio silcem o uygulamayi ☺️☺️☺️
tarafından
Onu demiyj henüz ama yakında der :)
(2,104 puan) tarafından
Bende onu oyunlariyla tehtid ediom ☺️
tarafından
Ben sildim bikeresinde bütün oyunlarını sinirden delirdi valla
(2,104 puan) tarafından
Bende sildm bdaha yukledi ☺️☺️
0 oy
(4,545 puan) tarafından

Benimki hiç kurcalamaz Allah dan:D

tarafından
Benimki de kurcalamiyo . Ben ona arkadaşlarım foto atiyo bazen kapalılar ben atsam onların eşi görse hoşuna gider mi diyorum bakma diyorum o yüzden bakamiyo
0 oy
tarafından
Eşim hemen der kardesin daha uyumamus mi?
tarafından
:))))) kardeşinle mı konusuyo saniyo
tarafından
Evet evet :)) Akıllı kocam ❤
tarafından
Buna çok güldüm :D
0 oy
(907 puan) tarafından
Haha benim esimde simdi diyor ,yine telefondasin kiminle yazisiyon boyle hic yuzume de bakmiyorsun diyor, bir telefon hastaligi aldi bizi ya,.. yapmamak lazimda elimde degil
tarafından
Onlar da yapıyo aynısını sıkıntıdan patlayalım mı ama napalim ;) boşver desin
(907 puan) tarafından
Yani )) aciyor televizyonu icine dusucek , ozaman aklina hic gelmem ))
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Benimkide tam tersi biuerim agriyo dedigimde yaz kankilerine diyo:D
(2,575 puan) tarafından
Çünkü telefonla oynayinca çenem kapanıyor. Bazen konusuyom cano hadi kankilerin napiyo bak bakım diyo:D ben telefonu elime alınca çok şükür diyo ay ne sinir bozucu ya
tarafından
Kız deli Allah seni ne etmesin e mı :))))))))
(2,575 puan) tarafından
Hiç sevmiyor bacım konusmayi hiç. Ulan karşısında 5 saat sussam e canım napiyon demez. Bende konusuyom adam anasından doğarken bile ses çıkarmamış sanki ya çok gıcık bişey
tarafından
Erkekler hep öyle galiba benimki de ağzından cımbızla alırım lafı ama ailesiyle çok konuşur bende onu kıskanırım . Abisiyle TLF da saatlerce konuşur . Annesigile gideriz bı sakalar bı muhabbet . Eve geliriz sesi çıkmaz
(2,575 puan) tarafından
Yok benimki herkese aynı. Ailesi felan . Bı babamla sohbet eder başka kimseyle konuşmaz
0 oy
(622 puan) tarafından

Bnmkide yeter dio kiz kime yazion dio sanane diom catlio hirsindan :D:D oh olsun

tarafından
Bundan daha büyük bi zevk yok :) koca delirtmece
(622 puan) tarafından
Devam son gaz
0 oy
tarafından

Benimki de öyle bazen ver ben de bakayım diyor :) oh olsun hep biz mi onların telefonda ne yaptığını merak edecez biraz da onlar merak etsin :D

tarafından
Valla öyle keyif oluyorum ki :D
tarafından
Aynen devam :))
0 oy
tarafından

Benimki de öyle bazen ver ben de bakayım diyor :) oh olsun hep biz mi onların telefonda ne yaptığını merak edecez biraz da onlar merak etsin :D:D

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 44 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,038 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 50 göst.
0 oy
10 cevap 334 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 267 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,904 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,368,019 cevap

34,849 kullanıcı

...