0 oy
566 göst.
Diğer kategorisinde (5,168 puan) tarafından
Az önce bir postta okudum karantinadan kaçan yaşlı adam bilmem kaç kişiye bulastirmis  haberlerde de gördüm umreden  dönenler resmen çıkmak için polisi yağmalayacaktı ahh Allahım akıl fikir merhamet versin bunlara

14 Cevaplar

0 oy
(1,114 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Zaten öyleleri yüzünden bu kadr yayıldı virüs herkes görevini yapsaydı bu kadr vaka sayısı olmazdı hiç kul hakkına giriyorlar resmen ya. Kendilerini düşünmedikleri gibi başkalarını da düşünmüyorlar hafife alıyorlar bu salgını. Allah ıslah eylesin ne diyim nasıl böyle bı ülke olduk anlamış değilim keşke herkes anlayışlı sadakatli olsa :( üzülüyorum halimize 14 gün duracak ya 14 gün belki iyileşip çıkacak ordan. Hele polisin yüzüne tükürme olayını okudum beynime kan sıçradı ya bu nasıl insanlık :(
-Reklam-
+1 oy
(4,003 puan) tarafından
aynen , bide umreden donen biri polisin yuzune tukurmus ben hastaysam sen de hasta ol diye . bu kadar zor mu 2 hafta kimseyle gorusmemek
(5,168 puan) tarafından
Evet bunuda okudum nasil bir müslüman bunu diyebilir şok oldum
(1,338 puan) tarafından
Yaa umreye gitmenin ne anlamı kaldı sen bir insanın hayatını bilerek riske atıyorsan o umrenin namazın bence bir anlamı yok
tarafından
Bu haber yalan canım. Konya emniyet müdürü yalanladı .
(1,338 puan) tarafından
Hayır doğru olanıda var
(1,865 puan) tarafından
Haber roğru yanlış mı bilmem ama beklerim böyle birşeyi yani hiç şaşırmam. Bizim yaşlıların bana bişey olmaz algısını anyamış değilim  ama kyk yurduları etrafında ki barimatları aşmaya çalıyorlar izdiham oluyor ilk yurt görüntülerinde gördüm.
+1 oy
(9,653 puan) tarafından
Şunu anlamıyorum..  umreye gidiyorsun demekki Allah inancin var.. en gunah olan sey kul hakki iken nasıl bunu yapıyolar gerçekten aklım almiyo.. 15 gün ya 15 gün dursunlar tamam kendilerini düşünüyorlar benciller ama bunun hesabını nasıl odicekler? 
(5,168 puan) tarafından
Hayır bi de devlet rahat etsinler diye ellerinden geleni yapmış otel ayarında lüks istiyorlar iman zayıflığı işte bu
(1,338 puan) tarafından
Aslında böyle ******** ve vicdansızlar hep ölse virüs sayesine de dünya biraz temizlense keşke yaa
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
Güya umreye gitmiş sevap işlemek için millete bulaştırır Ken ne kadar günah işleyip kul hakkına giriyor acaba gösteriş için mi gidiyorsun umreye onu anlamiyorum.gerci 10defa umreye giden var ne gerek var bir defa gitmişsin musriflikyen başka birşey değil bir defadan sonra godecegin parayı bir fakir fukaraya ver desen bir fakir çocuk okut desen vermezler böyleleri Allah affetsin
+1 oy
(6,135 puan) tarafından

Onların yüzünden konyalı olmaktan utanıyorum polisinde yüzüne tükürdü :angry: yaşamasın o pislik mahşerde herkes özellikle polis onun yakasına yapışacak 

+1 oy
tarafından

He yaa herkesin basiyla oynuyo pislikler :angry:

+1 oy
(16,680 puan) tarafından
Yaptıkları umre yi de böyle kendi elleriyle yakıyorlar 
+1 oy
tarafından
Yaptıkları bencillikten başka bir şey değil 
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Sakaryada bi tanesi havaalanında polisleri atlattım geldim demiş . Arkadaşları adamı ihbar etmiş. Ne sorumsuzlar ya
(5,168 puan) tarafından
Sanki hapise atacaklar atlattım demiş bi de
tarafından
Sakaryada yasiyorum ama hic duymadim
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Ikiside ayni şey zaten...
(5,168 puan) tarafından
Dur :D
0 oy
tarafından
Aynen oyle valla bzim kocada hic korku yok hic umrunda degil ben evde kafayi yiyorm korkudan adam disarda rahat yozgat yerkoydede yayildi baya 
(5,168 puan) tarafından
Bunlar yüzünden yayıldı zaten bi tanesinide otobüsten aldı polisler kaçıyormuş
tarafından
Evet aynen ve buna rağmen sokaga cikma yasagi gelmedi ya
0 oy
(1,338 puan) tarafından
Yaa bn öyle bi hastalığa yakalansam beni karantinaya atsalar asla ordan çıkamam ailemi ve diğer insanları riske atamam biri bnm yüzümden hasta olucak yada ölücek olsa vicdan azabından ölürüm bu insanların içi boş sanırım bencillik ya kaçmak filan biz ailecek böyleyiz birimiz grip olursak bütün akrabalara haber veririz bnm eve gelme gribim sende hasta olma deriz ama millet bn ölüceksem herkes ölsün der gibi davranıyorlar ayıp ya
(5,168 puan) tarafından
Açıklama yapıldı zaten kül hakkına giriyorsunuz diye ama kimin umurundaki bir de müslüman ülkeyiz daha temkinli oluruz diye düşünmüştüm
(1,338 puan) tarafından
Ya açıklamaya gerek bile yok beyin kıtlığı mı var onlarda ne anlamadm bende senin gibi biz türküz kimseye zarar veremeyiz müslüman yapmaz die düşünmüştüm haberleri görünce ben şok yani
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Yurt dışından gelip karantinadan kaçmaya çalışanlardan birisi arbede sırasında Bi polise tükürmüş       virüs Polisede bulaşsın diye.

Ne kadar pislik insanlar var ya. O polisede bulaştı belkide virüs. O polisine Bi ailesi var evinde bekleyen karısı çocuğu var. Ama işte insanlar bazen çok şer*efsiz olabiliyor. 
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Yaslilar cocuklardan beter oluyo maalesf:(

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 112 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 610 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
3 Ocak 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
19 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Esra125 (61 puan) tarafından soruldu

396,265 soru

11,854,028 cevap

35,947 kullanıcı

...