+1 oy
551 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

sabah gittim ilk ben aldım kimseler almıyordu sırf merakımdan aldım ha hoşuma gitti alan oldumu kızlar görelim:)))

16 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Aa cok guzel gidicem bugün kalırsa alirim belki
tarafından
Valla gittim aldım eşim beğendi diyorki bidahiki sene olan doğum günün hediyen olsun adama bak hediyeden yırtmak için :))
tarafından
Git al cnm hoşuma gitti benim
(5,272 puan) tarafından
Ah bu erkekler bnmkide para veriyor istedigini al diyo bana bnde senin kendin sectigin bir hediye istiyorum diyorum ne fark eder diyo
tarafından
Aynen canım. Anlamıyorlar hediyeden napalim idare edecez geçen aloa Vera bitkisi almış anneler günü hediyem olsun diyo :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha gitmedim canım çok gzuel güle güle giy 
tarafından
Valla kuzum ev doldu ama yine görürsem alırım heralde hemen.elim böyle seyelre gidiyor benim de aha
tarafından
Hahahha bende kız hosuma gitti sürekli giydiğim yok yoksa merakımdan aldım iki tane geceligim var gözüm doymuyor herhal:))
tarafından
BİM'in 101 in direk ıvır zıvır reyonunda geçiyorum bende canim eşim oğluma anan markete gelmemiş oğlum yine diyor ahaha
tarafından
Hhahahaha aynen kız nerde ıvır zıvır biz orda bitiyorum:)))
tarafından
Bende aynı canım valla aynı ahshs
0 oy
tarafından
Bn onu hamilelikte giydm cnm ama sn güle güle kullan bnde o kadar çok var ki bde bime gelenler eski moda o yüzden hiç bakmiom:D
tarafından
Hahahha iki takım gecelik var evde onları giyiyonmu sor hele :) sırf merakımdan aldım
tarafından
Hahah oda iyimis e giy bari de eniştenin gözü açılsın bugün yav ne oli ya desin
tarafından
düzenlendi
Hahahahah aynen cnm
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Güle güle giy kullan :D

tarafından
Saol canım benim
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Güzel geceler de giy insallqh :D
tarafından
Saol cnm tşk ederim
0 oy
(748 puan) tarafından
Valla benim koca benden daha meraklı gecen boyle degilde sudyen alt takim gormus su yesili bimde hadi gidip sana onu alalim dedi. :D gittik almaya bime hangisi diyorum kas goz isareti yapiyor o oo diye :D
tarafından
Hahahahahahaha ay hiç güleceğim yoktu kız senden daha merakliymis bide götürmüş gosteriyo sana :)))
tarafından
Utaniyo adam napsjn göz işareti yapiyo
(748 puan) tarafından
Valla ama zaten cok severim ben oyle seyleri cok begendigim birsey olursa cok nadir alirim ama o istedimi hadi bende dunden.ragziyim zaten diyip giderim almaya :D
tarafından
Hahhaha ne güzel canjm
0 oy
tarafından
Bende sliyim diyorum canim nasil guzelmi. Yani rahat mi
tarafından
Evet rahat canım güzel begendim ben
tarafından
Dantelli hoşuma gitti sen seviyonmu bilmiyom bu ara dantelliye kafam gitmiş:)
0 oy
tarafından
Altı hiç güzel değil do n gibi beyazı var
tarafından
Altı evet dantelli cnm niye begenmedjn
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Keskeeeee *** burda da olsa
tarafından
esinmi cnm Nerde ki
(9,247 puan) tarafından
Bim market bizim burda yok
tarafından
Ha anladım cnm uzakmi
(9,247 puan) tarafından
Eşimde yok gerçi :) bim yaklaşık 17km uzakta
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Ay ben hiç giyemiyorum öyle şeyler mini giyerim ama şort tarzı askılı tarzı şeyler 
tarafından
Buda şortlu takım cnm
tarafından
Güzel cnm benim hoşuma gitti
tarafından
Giy.kız eşinin yanında giyersin ne guzel
(2,479 puan) tarafından
Ya şortlu takım da benim demek istediğim spor severim ben bunlar çok kadınsı geliyor mu diyeyim klasik mi diyeyim bilemedim geceliğim var satenden onları da giyemiyorum ama mini elbiselerim var şortlarım var onları giyerim yani
0 oy
tarafından
Çeyizlik takımlar mı var hep lohusa yok mu 
tarafından
Lohusa yok valla cnm gece giymeye fantazi şeyler vardi
0 oy
(502 puan) tarafından
Yeri nasil canim ben de isiyorum almak
tarafından
İyi canım sevdim ben modeli hosuma gitti
0 oy
(119,153 puan) tarafından

vAy yansin geceler dup tis duup tiiiss alekteee movik mooviiikkk :D

tarafından
Kız Allah seni deliiii güldürdün beniii:))
(119,153 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺☺
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Evet gördüm ama giymedigim için almadım bu tarz 
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Canım fiyatı ne kadar ewde parayı ayarlayip öle gidicem market e yoksa 150 200den oluyorum para suyunu cekiyo gülle güle giy canım bu arada üstünde parçalansjn :))))
tarafından
Hahahahaha Allah seni kız parcalancakti nerdeyse :)) çıkardım hemen .aldın mı kız giremedim buraya 42 TL almıştım ben
0 oy
tarafından
Kaça aldın canım 
tarafından
42 TL di cnm
tarafından
Büşra noldu senin eşinle durumlar baristinizmi
tarafından
Barıştık diyemem şuan mecburi konuşuyorum ben sorunumuzu hala çözemedik cuma günü evime gidecem o zaman konuşacaz şuan annelerdeyiz
tarafından
Canım sorununuz ne bilmiyorum özel değilse söylesene. Kaynana yuzundense bosanmayin yuva kolay kurulmuyo lütfen bosanmayin aldatma vs yoksa . Eşinle mücadele ediyorsunuz bebek olsn diye.bir.yandan hastaliginla uğraşıyorsun kolay değil sana destek olsn eşin birlikte başarırsınız 3unu kişi aranıza girip yuvanizi dağıtmasına izin vermeyin lütfen.!!
tarafından
Aslaaa aldatma şiddet kötü davranma hiç biri yok bi nevi kaynana kayınpeder elti kaynım hepsi giriyor içine bende istemiyorum zaten eşim böyle bir düşüncemin olduğunu bilmiyor daha bende istemiyorum o da istemiyor bilmiyorum kafam çok karışık

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 257 göst.
22 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde _Reyhan-0 (1,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 486 göst.
0 oy
6 cevap 376 göst.
+1 oy
3 cevap 304 göst.

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı

...