0 oy
428 göst.
Aile kategorisinde (266 puan) tarafından
Biz kendimizi eve kapatalim insanlarla gorusmeyi keselim densizin biri wp grubunda akrabalaryla bi araya gelip resim atsin altinada koronadan korkmuyorz yazsin diger kisilerde gülsun eglensin valla sinir oluyorum boyle bilincsiz insanlara ben anneme bile gtmyorum ne bu rahatlik anlamiyorum

12 Cevaplar

0 oy
(266 puan) tarafından

En İyi Cevap
Sinirle bisey yazcaktm gruba ama durdurdum kendimi sonra bir ömür unutmazlar 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ecellerine susamışlar akıllılar .

0 oy
(860 puan) tarafından
Onlar yüzünden çoğalıyor işte bu vurus onlar dan biri gitese akıllari başlarına gelse 
0 oy
tarafından
çok sınır oluyorum kimse ciddiye almıyor ya bunlar yüzünden yayılıyor virus
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Bide sen istememene rağmen eve zorla gelen misafire ne demeli? 

Ben tek yaşıyorum eşim görevde ve istemiyorum  evime misafir geliyorlar şimdi bende belki virüs vardır diye annemgilin yanına gidemiyorum. Ve hamileyim nefret ediyorum sorumsuz ***** insanlardan off sinir oldum bak
(230 puan) tarafından
Aynı dert bende de var okullar tatil edildi görümcem bana geldi 1 hafta kalmaya virüs var diye cıkamıyoruz dısarı dedik anlamadılar genclere bebeklere bişi olmuyor mus öle deyip duruyor bide
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Valla bizde böyle bı millet varken vaka sayısı italyayi da geçer. Az önce bı postta okudum karantinadan kaçmış kaçarken de polisin üzerine tukurmus ben hasta oldum sizde olun diye ya biz Müslüman ülkesiyiz böyle şeyler duydukça soğuyorum kendi milletimden ya. Biz çoluk çocuk maf olmasın diye kendimizi eve kapatıyoruz çıkmıyoruz ama böyle virüsü önemsemeyenler yüzünden kul hakkına giriyorlar resmen 
0 oy
tarafından

Cahil cesareti :angry:

0 oy
tarafından

Ölmeyi hapşırmak sanıyolar galiba 

0 oy
(798 puan) tarafından
Bi ay sonra vaka sayisi iyice artinca gorurum onlari. İnşallah artmaz.
0 oy
tarafından
Malesef cnm böyle vurdum duymaz insan çok ben şuan köyde babamlardayim tatil bittiğinde kendi evime donucem kaynanamla birlik oturuyoz iki oğlu var çok pis kara kara düşünüyorum napicam onlardan çocuklarımı nadil uzak tutacam diye rabbim hepsine akıl fikir versin inşallah
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Onlar yüzünden bize bişey olmaz amaan kim bilir virüs hangi şehirde bizi nerden bulacak diye düşünenler yüzünden 200 e yaklatı vaka sayısı ve ölüm 2 oldu ciddiye almasınlar bakaşım
(230 puan) tarafından
Sonra da devlet önlem almıyor diye sölenirler herkes. Bana  bişey olmaz mantığında dalga geçiyor lar ben korkudan düşünmekten uyuyamıyorum geceleri
(1,627 puan) tarafından
İtalyanlarda böyle yaptılar okullar ara verince tatil diye sinemalar awm öere gittiler gezdiler tozdular bünlerce insan öldü inşallah hayat normalde döner başka kimseye bişey olmadan :(
0 oy
(864 puan) tarafından
Allah Ey etsin ya ne diyelim daha

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 224 göst.
5 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 208 göst.
26 Nisan 2021 Aile kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 446 göst.