0 oy
370 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (112 puan) tarafından

Kızlar sinirlerim çok bozuk yaklaşık 2 yıldır saçıma boya sürmedi sırf naturel olsun diye. Bulunduğum yerde 2 kuaför var biri sadece düz boya nı al öyle yaparım dedi biri de boya yapmayı bilmediğini söyledi bende boyayı alıp kuaföre verip yapacağına kendim yaparım dedim yaptim ve sonuç hüsran kül düşmüş saçıma sanki ya :ermm: bi kadının psikolojisi anca bu kadar bozulabilir ben saçımı sarı yapmak istiyorum üzerin e başka renk vurup kapatmak istemiyorum kuaför e gidersem saçımı istediğim renge boyamam mümkün mü 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tabiki sadece siyah ve kizildan acilmasi zor oluyo seninki istedigin renk olur

-Reklam-
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Olur tabii ama baya pahalıya mal olur canım
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canım çok sağlam Bi kuaföre gitmen lazım. 

İnstegram dan bulunduğun şehirdeki kuaförlerin hesaplarına bak paylaştığı resim videolara bak bebeğendipin yere git derim. 
0 oy
(290 puan) tarafından
Resmini atarmisin bende kendim boyadım saçım kalın ve uzun olduğu için 600-800diolardi iyiki de kendim boyamisim
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Tek dertte bu kalmıştı zaten 
tarafından
Niye canım bütün gün virüsten mi nahsedicez yasa mi giricez kız saçını boyamış soruyor ne var bunda ?. En büyük derdi bu olsun insallah rabbim başka dert vermesin.
(112 puan) tarafından
Her yerdesiniz varya Allah aşkına senle uğrasamicam çekil git şuradan
(112 puan) tarafından
Sinir oluyorum böyle insanlara tek dertmis hepimizin ortak derdi var diye yasamayalimmi evde ne zamn öleceğimi mi beklim
(1,491 puan) tarafından
Ayy bende senin gibi insanlara sinir oluyorum hem tutup buraya saç için psikolojim bozuk yazıyor Sun sonra da yorum beğenmiyorsunuz yoruma açık değilsen paylaşma ozaman

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 272 göst.
0 oy
7 cevap 261 göst.
12 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 861 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Gold rose (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 409 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu