0 oy
716 göst.
Diğer kategorisinde (2,891 puan) tarafından

image

Bence bu filmi herkes izlemeli o kadar fazla tesadüf var ki buna tesadüf demek de bir garip oluyor Hatta yarasa meselesi ne kadar her şey aynı Bence izleyin

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aklımda izlemeyi.düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nerden izleyebilirim cankm
(2,891 puan) tarafından
internetten izleyebilirsin telefonla bile
0 oy
tarafından
Bu ve güney kore filminde de aynı şey vardı.. Çinden korona virüsü yayılması.. 

Tesadüf değil şeytani akılların oyunları, amerika oyunları... Teknolojiyi hırslarıyla kullananların oyunları ve asla böyle bitmeyecek artık artacak böylesi vakalar.. Öyle hırsları varki kendilerini bile hırslarıyla öldürmeyi göze alabilirler.. 

Allah kahretsin onları. Sorulacaktır elbette onca canın, ahın hesabı... :(
tarafından
Aynen Amerika biliyordu zaten salgini tesaduf falan degil onlar yapti
(2,891 puan) tarafından
Ben de ABD'nin bu virüsü Çin'in başına sardığını ama virüsün mutasyon geçirdiği için kontrolden çıktığını düşünüyorum filmde aşağı yukarı bundan söz ediliyor
0 oy
(1,028 puan) tarafından

Bizde Tivibu vardı izliyorduk eşim dikkatsiz dikkatsiz baktı o sırada kızım mizmizlanmaya başladı TV yi kapattı aynisini yaşıyoruz zaten izleme boşver çocuğu yatır dedi 

Yarısını izleyebildim sadece :ermm:

(2,891 puan) tarafından
Son sahne çok acayip Hastalığın nasıl meydana çıktığını gösteriyor tamamen doğa olayı çok tuhaf
0 oy
tarafından
Aynen haberlerde gordum aynisi
0 oy
(77 puan) tarafından
İzledim bnde daha once ya bide Baska bir film var aynısı ya hastalığın yayılması ilacın olmaması rakam verilmesi aynı sımsıkı vırusle  kii Bı dogal yolla deniliyor ama dogal yol ile olmadı dunya nufusumu azaltma projesi olarak basladı  
(2,891 puan) tarafından
Bu da ikinci sağlam ihtimal dünya nüfusunu azaltma projesi özellikle nüfus yoğunluğu dünyada 1. Sırada olan Çin'de başlamış olması bu ihtimali de akıllara getiriyor
0 oy
(1,964 puan) tarafından

Esimle gittgimiz ilk sinema filmiydi yarısında ben cok sıkılmıştım ve cikmistik :)

Dun konusu oldu aklima geldi izleyelim mi dedim hafta sonu izlicz bizde

0 oy
tarafından
Filmin yapımcısı bile şoktaydi nasıl bu kadar benzerlik olur diye
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Anlamda bunu paylaşmıştı eski bi film değilmi
(2,891 puan) tarafından
2011 yapımı film
0 oy
(15,603 puan) tarafından

İzleyelim de daha da ki.psikolojimiz bozulsun :D

(2,891 puan) tarafından
En azından film de aşı bulunuyor
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Ben izledim skolojim bozuldu gidip bir çuval un almayı ve stok yapmayı düşündüm ama param yok. 
(2,891 puan) tarafından
Biz de stok yapamıyoruz para yok çünkü Eğer sokağa çıkma yasağı olursa Yandık demektir Çünkü eşim çalışamaz sa kira aidat taksitler faturalar hepsi havada kalır Allah sonumuzu hayretsin
(2,159 puan) tarafından
Hayırlısı canım. Her şerde vardır bir hayır.
0 oy
tarafından
İzlicem bu gece kız bebeler uyusun 
0 oy
(777 puan) tarafından
İnşallah netflix de vardır bakıcam şimdi.
0 oy
(701 puan) tarafından
Buna benzer birçok filmde Korona virüsü var. Bende bunlari gordukce herhalde eskiden beri var değişik hayvanlarin yenmesiyle birlikte virüsün yayıldığını düşünüyorum. İzleyecegim teşekkür hemşerim. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
2 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gunes1997 (3,236 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 109 göst.
30 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gunes1997 (3,236 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 225 göst.
23 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birbebekmeselesi (338 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde _aysenurr_.01 (50 puan) tarafından soruldu

378,325 soru

11,323,744 cevap

34,775 kullanıcı

...