0 oy
1,411 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bayadır gündüz iyiyiz akşam yatmadan önce bisey çıkıyor kıçını dönüp trio atıp yatıyor anca ben adım atacam bende atmiyorum bu yüzden bayadır uzağız birbirimizden bu gecede gene konuşurken ben namazdan falan bahsettim dini konulardan bu felaketleri Allahım uyarı olarak ginderdiginden namaz kılmaya başlamasını söyledim birde eşime sırtını dönüp yatmakta günah dedim gene kavga çıktı yok üstüne geliyormusum ne halin varsa gör hemen nefesim daraldı falan yapıyor normal konusulmuyir adamla hemen hasta oluyor ya şaşırdım artık anlaşamıyoruz :ermm:

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Duymak istemediği şeyleri soylemissin sanırım 
tarafından
En iyi cevap seciyorum seni canım ❤
tarafından
Teşekkürler canim
tarafından
Bendeee;)
tarafından
sende miii brütüs:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bodrum kata gonderdim sende gonder
tarafından
Fatos canim hak ediyorlar cidden bazen kadin adim attikca devam ediyorlar huylarina evde cocugu var gitmeseydi baska odada yatsaydi benimkide bak 2 saat once kavga ettik gitti hep cagirirdim gel diye alisti cagirdigim icin hep gidiyor simdi hiccc keyfi bilir
tarafından
biz öyleyiz dayanamayıp çağırıyoruz bunlar çocuk gibi olgunluk hiç yok
tarafından
Kiz zaten zorla kovmadim kendi de biliyor istese gelir yani gelsin bisey demem ama eger ben cagirirsam bana soylediklerini yaptiklarini yutmus olurum ben hep cagirdim sandi ki hep alttan alacam daha kotu oldu
tarafından
Aynen oyle canim bak halen onu dusunuyorsun ben senin postlarina denk gelmistim oksuruyor filan demistin birazda adam dusunmeli
tarafından
Aynen bi zaman sonra bitaraflari kalkiyor zaten ne desem he dicek zannediyorlar
0 oy
(632 puan) tarafından
Uzun süredir boylemi canım ya yeni boyle oldu,?
tarafından
canım uzun süredir anlasamiyoruz birde cinsel olarakta uzak yani istemiyor ben yaklaşmasam bende biraz soğudum buyuzden ona sorunca borçların var is yok ondan diyor ama bir erkek bu kadar uzak nasıl kalabilir anlamıyorum bende kendimi kötü hissediyorum asıl mesele bundan cikiyor Benim^ acımdan
(632 puan) tarafından
Canım iş para olmayınca bazi kişilərdə boyle oluyor bənim esimde bir ara hayattan sovudu resmen. Bana karşı ilgisiz sandım.ama işləri yolunda gidince düzəldi rəsmən.yani çök iyi oldu bana karşı.belki işdən dolayı ola bilir.ama cinsəl konuda hakk vermiyorum.ben hamilə olduğundan iliskide olmuyorum esimle ama oyle bisey olsa bəndən sovusa ilişki konusunda yaklasmazsa bəndə ona sözlərimi der və umursamadigimi dilə gətiririm.yanı.esimin ən zəif noktasi bən ondan nə zamansa soyuyursam nə yaparım diyor
0 oy
tarafından
Bi sure ustune  gitme bakalim napicak
tarafından
gitmiyorum bak şimdi trip atar yarın gelir oper ise gider anlamıyorum bende öyle sevmiyorum içimden atamıyorum hemen
0 oy
tarafından

Aynı benim adamı anlattın vallahi birde işden çıkarmışlar onuda geçdim hamileyim diye başının etini yemişdim o günden bu zamana kadar kankayız ayrı yatıyoruz bizde yanlız değilsin 

tarafından
Hamile oldugunu bilince kızdı mi kız neden ayri yatiyoruanuz
tarafından
Kendi istiyodu kızz beni istemedin sen diye kızıyor bana nasibiyle gelirmiş ahh ah
tarafından
rahime kafam durdu zaten anlayamiyorum yavrum sinirliyim ondan k.bakma kendi istiyorsa Beni istemedin derken ne demek istiyor :///
tarafından
Yani balım ben çocuk istemiyorum demişdim ama kaza oldu dedi o gece yoğun bi tartışma çıkardım istemsizce sinirlendim Ogün den sonra bir daha asla yanaşmadı bana sebebide sen bu bebeği istemiyosun dedi bana ne diyim ki
tarafından
ay bunda buyutulecek ne var ki daha küçük  bebegin olduğu için ilk anda şok olursun dersin tabi enistede saçmalamış sanki bile isteye yapılan bisey
0 oy
(290 puan) tarafından
Sabret gecerrrrrr
tarafından
yorumsuz diyorum kız sana :/
0 oy
tarafından
Benim eşim de böyle sürekli kavga ederiz boş şeylerden dolayı ben hep derim sende yanlış anlama hastalığı var diye çünkü herşeyi yanlış anladığı için kavga ederiiz
tarafından
Aynen öyle ya birde nedense haksız oldugunu hiç kabul etmez etse nolacak sanki erkekliği gidecek gibi bu ne ya
0 oy
(119 puan) tarafından
Canim buarar butun erkeklerde problem var malum isler iyi degil ya gerginlerdir 
tarafından
evet yawrum oda öyle diyor ama bir süredir böyle ya is olmayınca adam bir değişik oluyor ama ben de kötü bisey denedim az once hemen üstüne gelme diye kavga cikardi
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yerinde olsam üstüne hic düşmem düştükçe kendilerini bulunmaz hint kumaşı saniyorlar
tarafından
dusmuyorum zaten bayadır uzağız kız
0 oy
(33 puan) tarafından

ilk önce sen namaza başla seni örnek alsın. Namaz kılıyorsan hayatım beraber kılalım mı? teşvik edici yaklaşmayı dene.. 

Arkanı dönmen günah yerine sevgilim sarılarak uyuyalım mı yada seni izleyerek uyumak isyorum de erkeklerin ruhunu okşamak gerekir. Hem tartışarak bir yere varılmıyor anlamıyorlar bacım bazen alttan almak lazım kavga etme sürekli yıpranırsın bunlar gamsız cins sen ben gibi değil :)

(33 puan) tarafından
tatlı sert ol bacım inan bu yazdıklarıma çoğu zaman uymuyorum ama ne yapayım hep aynı tepkiyi veremem gülsem başıma kakar çemkirsem artık çemkirmeye alışacak ben yıpranacağım
(2,891 puan) tarafından
Ben de genelde öyleyim bu yüzden artık alıştı 5 dakika kavga etsek 6 dakika sonra sanki hiçbir şey yokmuş gibi hiç kavga etmemiş iz gibi konuşmaya bir şeyler sormaya geliyor Adam da alıştı artık ne yapsın
tarafından
Ben başladım canım kılıyorum yanında kilsada işte kılmıyor bende teşvik edici konuştum aslında kötü imali şekilde değil iyiniyetle ama işte değişik bir insan . Kız kavgaliylen öyle şeyler nasıl diyim :$ normalde de hep ben yanaşırım benden bekliyir zaten hep ben mi oksicam bacım birazda o oksasin :D
(33 puan) tarafından
ahahha
(46 puan) tarafından
ayyy vallahi cok dogru soylediniz gamsiz cins benimkude illet olmus resmen yedik bitirdik birbirimizi
0 oy
(2,891 puan) tarafından
 alttan alıp tatlı davrandığın zaman  pas vermiyorsa Sen de umursamaz davran ama çok abartmadan çünkü erkekler kaybetme korkusunu hissetmeden rahat edemiyor
tarafından
pas veriyor da ben alttan almak istemiyorum sürekli yawrum birde hatasını kabul edip özür dilemesini bekliyorum ama çok sey istiyorum demekki :(
(2,891 puan) tarafından
Erkeklerden fazla bir şey beklemeye gelmez canım her zaman bir şeyler eksik olacaktır Mesela bugün sevdiğini söyler ama özür dilemez Yarın da özür diler ama sevdiğini söylemez olduğu gibi kabul etmek gerekiyor bir yerde
0 oy
(143 puan) tarafından
Sanırım dini konulardan hoşlanmıyor 
tarafından
işine gelmiyor sanırım
0 oy
(38 puan) tarafından

Benmde esim namaz kiliyor cok sukur ama sanki benim esimi amlatmisinz birbirmeze bir ara cok iy oluyoruz bazen geliyo birbrmeze cok uzagiz nr hal ne hatir haksiz olsa bile hep benm  kendine yaklamsami bekliyor bende artik 4yildir altan almaktan cok sikildi gtigi yere kadar gidiyor ve ben bu duruma cok uzuluyorum :'(

tarafından
orduluyum kuzum cik samimi ve cana yakınsın ondan merk ettim yakın olsan görüşürdüm:))
(38 puan) tarafından
Inan sende bana oyle geldin yoksa  bilmiyorum yada hayat benzerliginden de olabilir kac cocugun var
tarafından
olabilir kuzum 1 tane senin
(38 puan) tarafından
Benmde 1 tane suan kizim var 3 yasinda 12 haftalikta hamileyim canm :)
tarafından
o kizin büyümüş maşşallah birde abla olmuş ne güzel Allah hayırı hayırlı uzun ömürler versin kuzum Benim^ benim oğlusum da 1.5 yaşında :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 348 göst.
14 Aralık 2021 Aile kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 484 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Isimsizzzzzzzzzz (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 452 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 403 göst.
22 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Baharyigit (11 puan) tarafından soruldu

381,278 soru

11,414,027 cevap

34,960 kullanıcı

...