0 oy
984 göst.
Diğer kategorisinde (389 puan) tarafından
Eşim idlipte asker sesini bile duyamıyorum iyi mi değil mi meraktan ölüyorum canım sıkılıyor koca evde tekim dışarı çıkmak da istemiyorum zaten Corona falan var ne bileyim dertlesmek istedim. Kötüyüm eşinden ayrı olmak kadar kötü bişey yokmuş hayatta canın kanın olan adamın sesine bile hasretsn yalnızlık çok zormuş. Hani ne yemek yapmak istiyor canın ne başka bişey kapıyı on kere kitliyorsn korkuyorsun acaba diyorum eşim yanımda olsa korkar mıydım ben hiç kocamla yaşamayı bilmedim hep görevler girdi aramıza..

23 Cevaplar

0 oy
(632 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun canım.inseAllah kavusursunuz esinle az bir zamanda
(389 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(112 puan) tarafından

Zor canım uzaklık ayrı olmak benim eşim yanında şükür de bende aileme uzağım anlıyorum seni Allahım yardımcın olsun sabır versin Allah eşini sana varsa çocuğuna bağışlasın hele de böyle asker yolu beklemek ya da uzman çavuş oldu mu gidip gelmiyorlar ya onu beklemek zor ya Allahım yardımcın olsun :(

(389 puan) tarafından
Aynen öyle çocuk yok daha zormuş cidden Allah razı olsun kardeşim
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Kapıyı  100 kerede kilitlesen kocanın varligi kadar güvende hissedemezsin kendini buda senin kaderin rabbim yardimcin oksun rabbim kavustursun
(389 puan) tarafından
Allah razı olsun aynen öyle her gece yatağa geçerken hüngür hüngür ağlıyorum
(3,669 puan) tarafından
Ay kiyamam  sana ya :(
0 oy
tarafından
:( yavrum ya Allah sana bagislasin esini insallah kavusursun tez zmanda icimi burktun kz
(389 puan) tarafından
Sadece paylaşmak isterim her dakika ağlamak zor herşey kursağında kalıyor hele ay başı gelince o tek markete gitmek varya yavaş yavaş eşyaları getiriyorsun ağır tasiyamiyorsn yolun ortasında hüngür hüngür ahlamislgm var
0 oy
tarafından
Oyyyyy kiyamam sana dua et bol bol canim ya ne diyim offf
(389 puan) tarafından
Allah razı olsun Allah kimseyi yalnızlıkla sınamasn kardeşim
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Bu sabrin sonu cok guzel olur insallah canim Allah bu sabrinizi cok guzel mukafatlandirsin insallah
(389 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun kardeşim
0 oy
tarafından

Canım yaa Allah kavustursun inşallah 

(389 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Tek değilsin Allah seni hep duyuyor ve görüyor dua et canim benim rabbim eşini sana ve ailesine bağışlasın tez zamanda kavuşursun inşallah 
(389 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun zor ya kafayı yiyorum keşke herkes gibi kocam evde olsa yemek yapsam diyorum
0 oy
(1,908 puan) tarafından
sabret bacım gurur duy asker bı eşe sahip olduğun için cefasi elbet vardır kolay olmadığını tahmin edebiliyorum ama vatan bayrak sevdası uğruna gidiyor adam Allah kavuştursun sizi 
(389 puan) tarafından
Gurur duyuyorum ama çok burugum kırgınım o olsa diyorum yan yana kahve içsek yemek yapsam ona ne bileyim kumanda kavgası yapsak ama maalesef sesini bile duyamıyorum
(1,908 puan) tarafından
çok haklısın çok masum istekler Allah sabır versin ne diyim
0 oy
(622 puan) tarafından
Kiyamam kuzum ya anliom seni bnde esimden 2 ay ayri kldm cok zor
(389 puan) tarafından
Evlendiğim günden beri yalnızım o yatakta yalnız yatmak sıkıyor seni korkuyorsun ışık hep açık kalıyor erkek ayakkabısı koyuyorsun evin önüne kendini güvende hissetmek için
(622 puan) tarafından
Aynn canm haklsn ayri sehirdesin burde akraban anna babn yok bn kendi memleketimdeyim o avantajim var ve sukur esim evine geliyo hergun nobet disinda Bunu bilerek evlendim kuzum dayancaz elden bisey gelmez senin esi  nekadar kalcak suriyede
0 oy
(847 puan) tarafından
Asker eşi olmak zordur cajim bizler bu yolu bilerek seçtik. 
(389 puan) tarafından
İsyan etmedim asla da etmem ama çok özledim Allah'a dua ediyorum yel essin de kokusu gelsin diye
(847 puan) tarafından
Benim nisanliyken ettiğim dua:) âmin canimm
0 oy
(31 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun eşinin ayağına taş değmeden dönsün biran önce inşallah kavusun.  
(389 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
(288 puan) tarafından
RABBIM tez zamanda kavuştursun insALLAH canım 
(389 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
tarafından
Rabbim yardimcin olsun canim Allah tum askerlerimizi polislerimizi korusun insallah 
(389 puan) tarafından
Amin amin Allah razı olsun Allah gönlüne göre versin
0 oy
(281 puan) tarafından
Canım aynı benim eşimde suriyede görevde nasıl imreniyorum eşi yanında olanlara bazen çok korkuyorum rüya falan görüyorum sonra diyorum ki eşim yanimda olsa korkmazdım geçen gece çok kötü yağmur yağdı şimşek çaktı 7.5 aylık kızım var uyumadı ağladı napacagimi şaştım o zaman ulasamayacagimi bile bile aradım eşimi tesadüf ki telefon çekti ilk defa yavrum uyudu babasının sesini duyunca :( ama çok şükür hayatta ya varlığı yeter inşaAllah sağlıcakla kavuşursun eşine
(389 puan) tarafından
Ya ağlattın beni çok zor  benim çocuğum yok daha ama ne bileyim elektrik gitmesin diye dua ediyorsn evin erkeği oluyorsun bazen zor ya
(281 puan) tarafından
Aynen canım çok zor birde bebek olunca daha da zor oluyor ama ben böyle kötü olduğumda genelde benden daha kötü olanları düşünüp şükür ediyorum enazindan hayatta canları sağolsun
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Benim eşimde idlipte canım yeni gitti idlibe telefon çekmiyormuş sanırım bende konuşmadım doğru düzgün. Acaba senin eşin ne kadar zamandır idlipteydi? Oraya gittiğinden beri böyle mi yani konuşamıyor musunuz? 
(389 puan) tarafından
1 ay oldu ilk.baslari konuusyodk yer değiştirdiler şimdi hiç cekmiyor telefonları ilk gittiği yerde çekiyordu
(2,159 puan) tarafından
Aynı durumdayım canım. Allah yardımcımız olsun. İmtihandan geçiyoruz. Bu imtihanda kazananlardan olalım işallah.
0 oy
tarafından

Rabbim en kısa sürede sizi kavustursun inşallah ...

(389 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(913 puan) tarafından

:(( seni çok iyi anlıyorum benimde eşim asker ve görevlere gdiyor Allah'ım yar ve yardımcımiz olsun canim tez zamanda sağsalim gelsin kavuşun inşallah<3

(389 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun iyi olsun da ben beklerim
0 oy
(246 puan) tarafından
Rabbim eşini ve tüm  askerlerimizi korusun inşallah tez zamnda kavusursunz
0 oy
(413 puan) tarafından
Ay kuzum benm, seni çok iyi anlıyorum benim eşimde asker biz de çok ayrı kaldık 1.5 yıllık ewliyim daha toplasan Bi 5 6 aydır görüyorum 8 ay yanlız kaldım onun tayini, çıktı aynı şehirde farklı ilçeye beni getiremedi 8 ay, bekledim yne ben, sesini duydum ama çok zordu o günler gelsin istemem asla tekrar ewin içinde hüngür hüngür duvarın dibine çöküp ağladığımı bilirim ben ama en sonunda bende geldim eşimin yanına kaldıgımız yer isterse samanlık olsun bnrim için hiç farketmez şimdi. İyi kötü yanıma gidip geliyor çok şükür oğlumuzun bekliyoruz allahım inşallah tez, vakitte senin eşinde gelir sizde kavuşur doğru düzgün Bi düzen kurarsınız canım dualarım seninle korkma Allah büyüktür o ol derse olur ya, değilse, tırnağına, taş bile değmez 
(389 puan) tarafından
İnşallah Allah tüm askerleri polisleri korusun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 214 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Hiranurmiranalp. (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 460 göst.
24 Kasım 2022 Aile kategorisinde Arzu asel (48 puan) tarafından soruldu