0 oy
1,251 göst.
Aile kategorisinde (879 puan) tarafından
Kiz kardesim kocaya kactiiiii 

26 Cevaplar

0 oy
(2,654 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allahım pişman etmesin ama yazık anne babana hç mi düşünmedi onları yada neden gelip istemediler acaba :(
-Reklam-
+1 oy
(7,441 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kaçarak aileyi arkada bırakanların yakın zamanda bosandigini hep duymusumdur  Allah hayırlısını versin 
(2,575 puan) tarafından
Yargılamak için söylemiyorum annemde kaçmış tabiki hos birşey değil . Dedem sevmediği birine vermiş babam istemiş vermemiş. Annemde kaçmış 36, senedir evliler. Ve hala ilk gunki gibi Canimli konuşurlar,:)
tarafından
Yargılıyorsun  demedim canım genelleme yapma Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın evet yaptığını savunmuyorum ama onunda kaderi buymuş yaşayıp görecek
(2,575 puan) tarafından
Kuzum sana demedim yorumu ilk yazan arkadasa istinaden dedim.  Sanırım yorumları karıştırdın kaçarak evlenenler boşanıyor demiş
(7,441 puan) tarafından
Genelleme yapmadım ki kesin bosaniyorda demedim duymusumdur dedim tabiki mutlu olanları var zaten Allah hayırlısını versin de dedim.eski zamand a kaçanlar zaten bosanmiyor o zamanlar aşk biraz dhaa farklıymış benim gördüğüm şu anda bir hevesle kendileri bile ne yaptığını anlamadan bir anda kaçıyorlar üç beş sene sonra bı bakıyor kadın da olsun erkek te olsun zamanında yaşamak istediğim hayat bu değildi diyorlar yada kaçarak evlenenler aile ile birlikte yaşamak zorunda bırakılıyor ve mutsuzluk başlıyor genel değil ama çoğunluk böyle.
tarafından
Önemli olan birbirlerine olan sevgileri 4 sene kaynanamla yaşadım evet çok mutsuzdum ama eşim yanımdaydı şimdi kendi evime çıktım ve kötü günlerim bitti yapacak bir şey yok ne yazık ki insanların birbirlerine olan sevgisi saygısı olduktan sonra her şeyi atlatiyorlar Allah'ın izniyle
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ayyyyy ins hayırlı biridir kötü biri degildir... Üzüldün mü 
(879 puan) tarafından
Cok uzulduk perisaniz canim tanimiyoz da cocugu
0 oy
tarafından
Allah mutlu etsin İnşallah pişman olmaz ne diyim
0 oy
tarafından
Aboooo kaçacak zamanı mı bulmuş 
(879 puan) tarafından
Korona morona etkilemedi kizi
tarafından
Valla etkilememiş inşallah mutlu olurlar canım eğer kaçtığı aile iyiyse ailenin yanında ol canım orta yolu bulmaya çalış inşallah hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ne cesare yaaa bu zamandaki erkeklere güven olmaz RABBİM sonlarını hayır etsin İNŞAALLAH 
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Aaa hadi ya ailen ne durumda
0 oy
tarafından
Hayırlısı olsun kaç yaşında
0 oy
tarafından
Ne ne neyyyyy anam tanıyormusunuz oglanı. 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
İnşallah hayırlı bı insandır yaşı küçük mü kardeşinin 
(879 puan) tarafından
22 yasinda ya
(6,919 puan) tarafından
Yapacak bişey yok Rabbim inşallah hayırlı yuvasını kurar  inşallah pişman olmaz
0 oy
(516 puan) tarafından

Hayırlısı olsunda bu devirdede koca icin kacan kızda akıl yoktur ya :D simdikiler kocadan geri kacmak istiyor ahh evliligi ne sanıyorlar acaba 

0 oy
tarafından
Daha neler bu kadar mi kardesim kocaya kacti ne demek
(879 puan) tarafından
Bu kadar canim iste kocaya kacti bisey bilmiyoz ki mesaj atmis anneme ben gidiym diye
tarafından
Ayyy insallah mutlu olur
0 oy
(2,672 puan) tarafından
Cok zor bir durum. İnsallah gittiği yer insanlar  kötü değildir 
0 oy
(13,629 puan) tarafından

Once sakin olun.

Kac Kac yas bacin? 

:(

(879 puan) tarafından
22 -(
(13,629 puan) tarafından
Sıkma canını.
Ben 16 yasimdaydim kactigimda.
 Allah cahilligime acımış ki iyi insanlara gelin oldum..
Rabbim bacinin kaderini de boyle yazmış.
Lütfen sakin ol ailene destek ol.
Ve sana yalvaririm sakin kacti diye düğün yapmamzlik yapmayin
0 oy
tarafından
Allah pişman etirmesin canım ne desek  boş sadece dua edebiliriz:) Rabbim mesut etsin
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Neden oyle bisey yapti ki 
(879 puan) tarafından
Babam vermem seni demis halbuki cocuk da gelip istemedi dahaca ne yani der babalar oyle seyler demezler mi kucuk goruyoz ya hep cocuklarimizi ah bu bizler
(4,101 puan) tarafından
Yanls yapms ya bi erkek icin insan ailesini karsina almaz ne oldu belli bile degl kimseye guvenmemek lazm insalah cocuk sahip cikar ona
0 oy
tarafından

Hayirlisi olsun inşallah pisman olmaz 

0 oy
(2,070 puan) tarafından

Yaşı kaç geri dönebiliyorsa dönsün bende kaçtım şu an boşanma aşamasındayim kaçarak evlenmesin kızlarımız :'(

(879 puan) tarafından
Evet bunu cogu insandan duyuyoz maalesef allah hayirli insanlr cikarsin karsimiza
0 oy
tarafından
Ailen sırt çevirmesin bari arkasında dursun karşı taraf ezmesin istemeye falan geldilerde vermediniz mi
(879 puan) tarafından
Kimse gelmedi tanimiyoruz bile ailesini
tarafından
O nasıl iş kız isteme yok bişey yok nolacak şimdi ailen ne diyor
0 oy
tarafından
Çok.zor bir durum Allah ailene sabır ve ferahlık versin. İnşallah kardeşin pişman olmaz inşallah iyi bir insan iyi bir ailedir gittiği yer.

:-(

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 394 göst.
23 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Mervenar (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 378 göst.
24 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Saliha22 (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 413 göst.
11 Kasım 2022 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 749 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...