0 oy
644 göst.
Aile kategorisinde (290 puan) tarafından
Artık akıl verinnn

15 Cevaplar

+2 oy
(5,519 puan) tarafından

Hem seni dovuyo hem kufur ediyo hemde sevgilisi buna yol vermis dedigine gore aldatiyo 

Yaninda kalman icin bi sebep yok 
(22,070 puan) tarafından
Aynen katılıyorum sana
(314 puan) tarafından
Üzgünüm ama bencede yanında kalmamalıdır
(2,360 puan) tarafından
+++++++++
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gelmis de geciyor bile ben arastiriyorum kadin sigia evini gitmeyi düşünüyorum
(907 puan) tarafından
Sanada gecmis olsun canim, ailen yaninda degilse kadin siginma evleri heryerden daha guvenli bulamiyorlar cunku serefsizler
tarafından
Evet ama guvenemiyorum orayada
Ailede sahip cikmiyor gitsemmi bilmiyorum
0 oy
(3,859 puan) tarafından
bu kadar nefret ediyorsan ayril yani  
(907 puan) tarafından
Nefret ettigi icjb mi ayriliyor yani ! Kadin siddet gormus aldatilmis nefretten daha onemli maddeler var anlatillanda
0 oy
(474 puan) tarafından
Canım idare etmeye çalış biliyorum zorr geri kafalı insanlarla daha da zor ama bebeğin ufak biraz daha dayan bence ama diyorsanki artık buraya kadar dibine kadar tazminat alırsın aldatmayı ispatlarsan hem çocuğa hem kendine nafaka alırsın 
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Okurken sinirlerim bozuldu O erkek koca mo ya terbiyesizz
0 oy
(12,264 puan) tarafından
ALLAH  yardımcın  olsun  bacım  
0 oy
tarafından
Bacim sen hatayı sevgilisi buna yol vermiş diyerek kabullenmişin birşeyleri genişlik yapmışsın kusura bakma nasıl bu kadar rahatsin? Sevgilisi var madem neden duruyorsun? Ailen arkanda degol mi o koçanı da Allah bildiği gibi yapsın karâkter six
0 oy
tarafından
Bilmiyorm canım onu sen bilirsin senin hayatin. lakin biraz yazilarin bana çok rahat sın gibi geldi sevgilisi var ve eşine sevgilisi buna yolu vermiş herhalde demeen ne bilim ama senin ne yaşadigini ben bilemem  
0 oy
(3,617 puan) tarafından

Valla baktım kalman için sebep bulamadım !!!:ermm:

0 oy
(592 puan) tarafından
Dayak yiyorsun, adamin baska sevgilisi var, Zaten ben ortada evlilik goremiyorum. 
0 oy
tarafından
Peki ben sana soruyorum seni orda tutan ne kalman için bi sebebin mi var 

Ailen destekse yanındaysa yarı yolda kalmayacağına inancın varsa durma çarp kapıyı çek çık git 
0 oy
tarafından
Bir insana belki diye bilecegim en son sey bosan demek ama bu kadar uzulmeye hakkin yok gidicek yerin varsa evet bosan canim.
0 oy
(907 puan) tarafından
Birde sevgilisi var oylemi !!! Oruspulara yedirecek parayi buluyorda cocuguna mama mi alamiyor anlamadim ? Bu arada sutunuz mu yok canim, anne sutu bebis icin cok onemli ilk 6 ay ozellikle, neden mama tercih ettiniz bilmem ama,boyle adamlarin kahrini cekmeyin canim gozum sevin bugun kiymet bilmiyor sanki yatin akillanacak mi, var sayki akillandi birda donup sevemezsin bu adami insan insan bir defa sogursa tamam.Ailen yanindaysa hic durma birak
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Ailen arkandaysa hemen bugün koşarak uzaklas o evden. Ama ailen sahip cikmiyosa önce kızıni ve kendini sağlama al canım birde o adamın yaptıklarını ispatla ki size bakmak zorunda kalsn kolaylıkla ayrıl. Terbiyesiz merhametsiz insan sana yaptıkları yetmiyo birde kendi çocuğunun yediğine laf ediyo. Dilerim Allah'tan beterini yasasin
0 oy
tarafından

Bunu bize sorma , bu karari Sen ver ,

Bizim lafimiz ile hareket edemezsin ..

Otur düşün kararını ver ...

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 777 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Celeb (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 382 göst.
21 Haziran 2022 Aile kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu