0 oy
650 göst.
Aile kategorisinde (223 puan) tarafından
Kocam bnaa he r konuda haksızlık ediyor  Bile bile yapıyor . Durup durduk yerdee en kucuk seye bagırıp aglayup agrı konuyor . Bıelrej yapıo ne ıstıo anlamıyorum..konusmuyoruz dun gece e beri.. Konusmayacagım da . Ama nasıl vicdan var anlamadım 

5 Cevaplar

0 oy
(860 puan) tarafından
Ne istiyor kuzum o senden yalvarmanimi yaa sinir oluyorum böyle yaptıklarında
(223 puan) tarafından
Konusmuyoruz ayrı yatıom. Kahvaltıya hazırlamadım..yemek yapmadım.. Umrunda degıl.. Sanki  boyle olsun dıe yapmıs gıbı keyfi beyde yok
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Rabbim bu Corona yi inslalah tez vakitte def eder başımızdan, yoksa ülkenin yarısı boşanacak:D

(223 puan) tarafından
Calısyor.. Sadcee pazar evde.. Aksam 6 da gelır.. Ama 2 saat de olsa yapıo
(3,446 puan) tarafından
Hee o zaman ağzına kürekle vur seni uzunce ne istiyor senden
(223 puan) tarafından
Anlamadım ki.. Kalbim cok kırık.. Dun gece mubarek gece. Nefret edıom senden dedı.. Agladım 2 saat umrunda olmadı video izleyip guluyordu
0 oy
tarafından

Bir insana suçsuz yere yüklenmek gerçekten de çok saçma rabbim ıslah etsin inşallah

0 oy
(243 puan) tarafından
Konusma kuzum boyle adamlari alttan aldikca dahada kuduruyolar..sen degerlisin bunu unutma yemegini yap ama sorumluluklarini yerine getir hakliyken haksiz duruma dusme sadece ona tabak koyma birak kensi halletsin herseyini cek kendini biraz
0 oy
(35 puan) tarafından
Aynı durumdayız cnm bu aralar eşim herşeye bagırıyo kavga ediyo durduk yere benle ve 2 haftadır konuşmuyoruz.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 103 göst.
18 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 236 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ruken kara (260 puan) tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 393 göst.
26 Ocak 2022 Aile kategorisinde Merveadiyaman (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 259 göst.