0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (636 puan) tarafından

image

Kızlar merhaba. Hakan hocayı içinizde tanıyanlar vardır illa. Ben ebeyim bir konferansta karşılaşmıştık tanışma fırsatım olmustu. Kendini aynı zamanda İstanbul Doğum Akademisi kurucusu. Önerileri gebeler için önemli. Dıkkate almak isteyenler için duyurulur.Maskelerinizi doğum çantanıza ekleyin

5 Cevaplar

0 oy
(12,510 puan) tarafından
Bu virüs çıktığından beri hamileleri düşünüyorum ya Allah yardımcıları olsun inşallah 
(636 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(2,159 puan) tarafından

Kız maske alacak para var mı diye sorsana :)

Hem sen ebesin niye daha önce ebe olduğunu söylemiyon:D
Çok kesi atıyormusunuz doğumda hıı
(2,159 puan) tarafından
Kız ne bilim ben.
Korkuyorum işte bide benim çok hareketsiz Bi hamileliğim oldu hep yattım yattım kalkmadım nasıl doğurucam bilmiyoeum.
(636 puan) tarafından
Nerde hareket orda bereket :) keske yuruyus falan yapsaydin ama hic belli olmaz bakarsin kesi olmadan dogurursun ama kesi olmasa bile yirtik yuksek ihtimal olur hele ilk dogumunsa . Dogumda ebeni dinle guzel nefes alip ver guzel ıkın en az dikisle atlatirsin :)
(2,159 puan) tarafından
Ay işallah :)

2 ay var daha yaparım yürüyüş. :D
(636 puan) tarafından
Son 3- 4 hafta kala perine masaji yap kesinlikle. Youtube da doktorlar in videolari var perine masajiyla ilgili. Perine masajiyla genitali esnetebilirsin ve dogumda cok faydasini gorursun
(2,159 puan) tarafından
Teşekkürler canım❤️
Deniycem.
0 oy
tarafından
Maskeyi alacak param olsa kendime alırım hem sağlık çalışanı kendi alsn kendisi taksın ben niye alıp ona veriyim ki
(636 puan) tarafından
Haklısın sen alırsan kendin tak.
0 oy
tarafından

Ayy bir ebe buldum soru sorayım :)

Ben 39 +1 hamileyim bebek dünden beri çok kasılıyor karnım sertleşiyor sancim akintim yok 

Neden acaba dünden beri oldu böyle cevap verirseniz sevinirim

(636 puan) tarafından
Bebegin doğum icin hazirlanıyor zamanin gelmis zaten dogum kanalına inmek icin bebekler iceride  hareket ederler ve biz bunu kasılma olarak hissederiz.  Zamanla sancılarin baslar duzensiz de olsa. Duzenli ve belirli araliklarla da gelmeye baslayinca dogum surecin baslamis olur :) bebeginin kasılmasi cok normal korkma :)
tarafından
Tamam teşekkür ederim
(636 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Şimdi bende bir hemşire olarak şöyle soyleyeyim n95 ler o pahalı maskeler normal zamanda bile hastanelere sayıyla gönderip koklatiyorlardi o kadar sinirliyim ki şu virüslü zamanda hastane çalışanlarına gün içinde bir tane maske verip 24saat onu kullanacaksin diyorlar ama devlet para karşılığında Bulgaristana maske satıyor bizim canımız yokmu ben şu an çalışmıyorum doğum öncesi izindeyim ama bütün arkadaşlarım bundan şikayetçi devletin yapmadığını niye hastalar yapacak onu anlamiyorum ucuz bir maske degilki fırsatçılar zaten bir dünya para istiyor insanalrin alabilecek  gücü olsa alır kendisi takar hastanede hem kendini hem karşısındakini korumuş olur.
(636 puan) tarafından
Ben sadece paylasimda bulundum. Goruslere yorumlara saygı duyuyorum.
(7,441 puan) tarafından
Sana değil zaten bunu o doktor a söylüyorum gerçekten çalışmaların durumu içler acısı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 77 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,325 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eda123456789 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 261 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Daisylovess5 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 195 göst.