0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde (1,093 puan) tarafından
Hanımlar bebegim 2,5aylıkken annüğğğ demeye basladı herkes dalga geciyordu abim falan yok dayı diyor falan diyordu yanında diyince sasırdılar.. Biliyorum tekrar ediyor bilinci söylemiyor ama :) kayınvalidem hep benimle yalan söylüyormuş muamelesi yapıyordu ayyy bir gün video cekte görelim bende diyordum telefonu görünce demiyor he he gizliden cek ozaman falan diyordu :) kıskanc tr bu konularda kendisi gecen onun kucagında bana anne dedi duymamazlıktan geldi neyse... Bugun bebegşmin videosunu çekiyordum teyzesine atmak icin bebegim net bir şekilde annemmm dedi sonra bir daha anneeee dedi :]  videoda da net ve cok güzel cıktı sesi suan 4aylıgız galiba mutluyum ve galiba ilk kayınvalideme izleticem:D Normal dimi kızlar taklit ediyor dimi sesleri

15 Cevaplar

+1 oy
(5,373 puan) tarafından

Bilinçli olmadığı kesin de inanın ki bir aylıkken anne anne diye ağlardı şimdi baba mama dede gbi şeyler çıkıyo ağzından 6 aylık :)

(22,070 puan) tarafından
Ay bnmkide 6 aylik hic bi şey demiyo agliyo bol bol
(5,373 puan) tarafından
Bebekten bebeğe değişiyo kuzum ya biz hep konuştuk annem ben eşim sürekli başındayız o yüzden galiba maşallah çok konuşuyo benmki bi kez video çektim 3 dk konuşmuş mammam babam vavava bşyler dedi sürekli çok komik :D dönüp etmiyo benmkide sırf çeneye çalışıyo :D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ay aynı bni anlatmışsin yaa çocuk aneeg diyo 2. 5 aydan beri eşime diom yok baba dior dedi dalga geçiyor bnmle şuan 3 aylığız annem diye seviyorm  :D

0 oy
(6,680 puan) tarafından
Maşallah cnm 
0 oy
(4,876 puan) tarafından

Bilinçli taklit etmiyor canım.  Benim kızda 3 aylıkken anne dedi şimdi 11 aylığız baba baba baba ☺️☺️ gel de çıldırma :woot:

0 oy
tarafından
Ay aynı benimde öyle şuan 3.5 aylık net bi şekilde anne diyo benim eşimde ilk saçmalama diyodu geçen kucağına anne anne diye bağırdı yok artık çocuk seni istiyo gel al dedi berdi hemen 
0 oy
tarafından
Benim oğlum 9 aylık hala anne demiyor hep baba diyor :((
0 oy
(9,653 puan) tarafından
Maşallah bebise :) genelde refleksi sanırım bi anne baba diyolar :) 
0 oy
(451 puan) tarafından
Ağlarken benimkide annii diye ağlıyo
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Bnm oglum dogdu onu odaya goturmusler hep anne die aglamis ebe geldi dedi ki seninki anne die agliyo bn inanmadim tabi odaya bi gittim esim annem kayinvalidem anne die agliyo dediler dalga gecmeyin dedim sonra aglmaya basladi harbi anne die agliyo sok oldum sonra hep dedi zaten anne die 
0 oy
(2,891 puan) tarafından

Maalesef bilinçli değil taklit etmiyor aslında bütün bebekler anneee anniiii enneee ınnee diyerek ağlarlar araştırma yapan Uzmanlar N harfi ile ağlayan çocuğu Aç olduğunu ya da emmek istediğini söylüyorlar bebekler sürekli emmek istedikleri için aslında neh neh şeklinde ağlarmış onu anneye benzeten biziz benimki hep annaaa anneee şeklinde ağlardı şimdi 19 aylık oldu daha ağzından bir kere anne duymadım Varsa yoksa baba:D

0 oy
tarafından
Maşallah onaaa:) normal canım yani der artık yavaş yavaş kaynananda kapak olsun :D
0 oy
(510 puan) tarafından
Benimkisi doğduğu günün ertesi günü başladı ağlarken anne anne diye ağlamaya kaynanam böyle bir değişik değişik bakıyordu şimdi mama falan da diyor tabi sürekli değil duyduğu sesleri taklit etmeye başlıyor yavaş yavaş :)))
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Benim olum da ilk anneyi 4 aylıkken demişti evet taklit ediyorlar. Şimdi 8 aylığız anne baba mamma emme gel diyor
0 oy
(468 puan) tarafından

Ya benim kizim yeni yeni sesler cikariyo 4 aylık nasol anne dedi:O

0 oy
(554 puan) tarafından
Galiba tum bebekler bilir bilmez önce anne diyo benimki daha 40 icinde net  şekilde anne diye ağlıyordu annemle eşim duyunca şok oldular bende dedim yok ya bize oyle geliyordur ama çoğunlukla öyle ağlar annee diye simdi tabi 8 aylik baba dede meme falanda diyor

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 529 göst.
7 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,333 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 669 göst.
21 Şubat 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,287 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 736 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.