0 oy
702 göst.
Aile kategorisinde (507 puan) tarafından
Kızlar ya bakiyomda burada iki laftan biri kaynana birlikte yasasab dert ayrı yasaSan dert  kizlar Kahrolsun kara bıyıklı huso ağa kaynanmin lakabı ona rağmen Gül'ün hayat kısa 

3 Cevaplar

+6 oy
(597 puan) tarafından
Kadınlar kaynanalardan çekmiyor kendilerinden çekiyor bence neden mi

18 yaşında üniversite okuyor olmaları gereken yasta kocaya kaçarlarsa

Bu adam bana uygun mu degil mi diye bakmadan yangından mal kaçırır gibi evlenirlerse

Maddi durum olmadığı halde apar topar düğün yapılırsa 

Kendi evini açmadan kaynana yanında yaşamayı kabul ederlerse

Adam her turlu okuzlugu yaptigi halde beni cok seviyo ondan kiskaniyo ne güzel diyip sevinirlerse

Yani hiç mantığı devreye sokmayıp ayy dünya toz pembe çok aşığım kafasıyla küçücük yaşlarda evlilik yapılırsa sonuç tabi ki husran
tarafından
Eşim ve ailesi istedi beni ailemden söz yapalım okulu bitirsinler nişan yaparız askere gider gelir düzenleri olur evlenirler dedi kaynatam babam da tamam dedi yazin söz yaparız. Sonra köyden 35 yaşında bir adamın ailesi istedi bn 20 yaşındayim kabul etmedim. Zengindiler baya .. en az 5 kez istediler bn kapıdan kovdum bacadan girdiler babam da caydi fikrinden ona vermek istedi iyi düşün rahat edersn vs bnde baba bnm sevdgm var okuycm zamanı değil istemiyorm gönder gitsin dedim. Babam ikilemedi en son adam ailesini aldı geldi çiçeği çikolatası bnm haberim yok söz yapcklr bnde evden o gün çıktım adam işte haticeyi ikna edin yuzugu takıcz dediler annem babamı ikna edemedi bnde ertesi gün sabah kactm mecbur kaldım yani
(507 puan) tarafından
Ayy canım haklısın valla parayla mutluluk kurulmuyor canım iyi yapmisn bende kaçarak evlendim haklı nedenin vardı
tarafından
Evet ama okulumu bitirdm şükürler olsn ama keşke kacmasaydim da kaynanamla çok sorun yaşadık. Belki babamı ikna ederdm veya araya amcamı sokardim bu kez eşim bni terkeder mıydı cnku kaçma teklifini o yaptı hayır deseydim ona yanls anlardi belki onu da kaybetmek istemedm
(507 puan) tarafından
Evet bende çok pişman oldum kaynanamla kaldım seni çok iyi anlıyorum canım ailemi çok üzdüm aileler barıştı lakin işte insan kendini afedemiyo  gençlikte deli akıyor kanımız bir çok şeyi anlamiyoruz sonradan dank ediyor  şimdi bir kızım var mutluyum eşim bana iyi ama işte şu kaynana da olmasa
tarafından
Aynen görmezden geliyorum her şeyi huzurumdan kıymetli değil cadı hanım :)
-Reklam-
0 oy
(661 puan) tarafından
Ayy ilahi yaaaaa:))
0 oy
(588 puan) tarafından
Kiskacnclik canım nolcak ki baska fesat karılar 
(507 puan) tarafından
Aynen katılıyorum canım çok kıskanç  kocam bana bişi kalsa kıskanır

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 481 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde Masum anne (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 465 göst.
15 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 251 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 420 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu

381,398 soru

11,418,250 cevap

34,973 kullanıcı

...