0 oy
480 göst.
Aile kategorisinde (305 puan) tarafından
Herkes kaynanasindan dolayı mutsuz hakliysaniz kendinizi ezdirmeyin kızlar biz kimsenin hizmetçisi kölesi değiliz bitane de bende var kaynana bugün şaka yollu bana vurmaha kalktı sonrada diyorki dizim agrimasa seni kimse elimden alamaz benle baş edemez Allah akıl versin bunlara

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sonraa gelinlerr bizee saygı göstermiyorrr diyee ağlıyorlar. Bunlar icin gelin eşittir hizmetci demek ama bir zaman kendilerininde bir kayınvalidesi ve gelin olduklarinı unutuyorlar
(305 puan) tarafından
Aynen çok doğru daha bu yaptıklarının binde biri
tarafından
Ciddimisin. Peki eşin birşey demiyor mu
(305 puan) tarafından
Hayır demiyor daha onun için bana vurduğu oldu
tarafından
O zaman neden evlenmiş seninde başını yakıyor ve üzüyor. Ailen biliyormu
-Reklam-
0 oy
(34 puan) tarafından
Haha neyine güveniyor ya yaşlı yazık diyoruz ama bu kadarı olmaz. Kendini ezdirme sakın
(305 puan) tarafından
Ezdirmiyorum asla bende güvenme kendine o kadar dedim benimle kimse baş edemez dene bı istersen dedm
(34 puan) tarafından
İyi demişsin o kızı gibi davransın ki bizde anemize davrandigimiz gibi davranalim
(305 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Oha vurmak ne ya o nasıl şakaymış
(305 puan) tarafından
Sevmiyor beni içinden gelen bu beni dövmek istiyorda yapamiyo iste
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Kaynanam ben istemesem sarilip opemez bile. Bide kaldi dovecek. Mesafemi ilk gunden koydum. 
(305 puan) tarafından
En iyisini yapmışsın
0 oy
tarafından
Puahahahahahah Allahim ne değişik insanlar var 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Gömerim onu şaka yollu vuracakmış bak seeen. 

Ciddi anlmada diyorum ablamın eski kaynanasını bildiğim için söz vermiştim kendime asla ezdirmem diye. Öyle de oldu şükür. Korkar benden çekinir yani. Ailemden de. Ben saygısızlık yapmam ama çok ağır sert konuşurum beğenmediğim hoşuma gitmeyen bişe dediğinde yada yaptığında. 
(4,651 puan) tarafından
Susulmaması lazım bence de. Bu gelinleri de bi ana doğurdu bi insan yetiştirdi ya. Nedir bu gelinlere kendine hizmet ettirmek iş beklemek. Habire bişeylerine karışmak arkadaş anlamıyorum. Hayatına evliliğine hükmetmek.
(305 puan) tarafından
Bide üstünde oturuyorum taşınmak istiyom
(4,651 puan) tarafından
Bizimkinin evi yomtu ama öyle bi durum olsa daha baştsn kabul etmem. Sevgili iken dedim. Sakın bi anam var beraber otururuz falan bunlsr konuşulmayacak bile. Ev üstüne ev olmaz. Bi evde 2 kadın olmaz. İlk evli iken bikaç defa geleceği zaman eşimi aradı. Geldiğinde söyledim beni arıcsksın dedim burası bem evim bu evın hanımı benim. Ben müsait isem bu eve biri gelebilir. Çat kapı gelemez. Bi kere geldiğinde bemim bütün odalsrın kapısı açık normalde ben bişe almaya girip çımıyom baktım oda geliyo. Çaaat diye kapadım kapıyı anladı mesela. O kadsr net.
İnşallah en kısa zamanda taşınırsın. İnşallah.
(305 puan) tarafından
İnşallah canım benim bende sınırlarını koyuyorum hoşlanmam yatak odama girilmesini doğum yaptığımda girmiş içeri eşime kıyafet çıkarıyor benim kocada sorun çocuk daha
(4,651 puan) tarafından
Allah tan benim koca benim ağzıma bakar tabiri caizse.
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Dizin kopsun ozaman diyceksin  valla benim kaynanam onu yapsa bak sacindan nasil tutuyorum onu bir evladim var ustune yemin ederim onu elimden kimse alamaz ogluda birsey dese ananla yasa der alo derim ailem cikdigi yere iter o kaynanami terbiyesize bak sinir oluyorum boyle seylere bir vuracaksin o dizi sakat kalsin 
(305 puan) tarafından
Ogluda yanındaydi duydu hepsini eşim çok suçlu varsa yoksa annesi
(5,953 puan) tarafından
Anaciysa alsin koynuna uyusun bir saniye kalmam ayri eve cikartim oyle kaynana ile asla gorusmem ne demek üstüme yurudu ***** kadina bak sen  boyle seytanlara  gelin denk gelmemis disli eli masali olcak bana gelse bak onu nasil evirip ceviririm
(305 puan) tarafından
Bitane ektim var haklarından geliyor ben saygimi koruyordum ama artık bende öyleyim gecenin 3 ünde evime gelmeye kalkıyor bizimle oturacak mis o saatte torun sevecekmiş gel aramızda yat olmadi
(5,953 puan) tarafından
Terbiyesiz iste kov kiz kapidan alma eve
(305 puan) tarafından
Açmıyorum kapiyi
0 oy
(448 puan) tarafından

Herkes demeyelim ben mutluyum :) seviyorum kaynanami

(305 puan) tarafından
Ne mutlu sana cnm
0 oy
(394 puan) tarafından
Manyak mı kız kaynanan niye dövüyor
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Seni elimden kimse alamaz derken ?? Bı cakardim götünee hadi yallah moruk diye sjsjsjs
(305 puan) tarafından
Ahahaha cnm yüzümle kovuyorum laf söylüyorum yine aynı bide diyorki senden izin alan kim diyor çocuğu dışarı çıkarmak için benim hakkım var o çocukta diyor niye sen mi dogurdun senmi butuyosun dedim kesti sesini
0 oy
tarafından
Yok artk vurmak nedir 
(305 puan) tarafından
Deli ya aklında var onun
0 oy
(305 puan) tarafından
Kızlar daha neleri var anlatsam şok olursunuz
0 oy
tarafından

Bence herseyin sebebi karşılıklı sevgi saygı tanıştığım günden beri melek gibi bi kayinvalidem var buradakiler okuyunca diyorum benimki melek <3

(305 puan) tarafından
Canm ben öyle saniyomusum meğer iyiydik her isini tutardım hamileliğimin son gününe kadar yemeklerini yaptım sonra hakkım hep dedikodu yapmış iste çocuk gibi evimi dağıtıyor hhalbuki ben temizliyorum o evi pistir kendsi evde neden şortla geziyomusum neden her gün duş aliyomusun beceriksiz misim yemek yapamiyomusum hep basklarina gitmiş böyle. Demiş elektrik ben yüzümden çok geliyomus ben duş aldığım için benim ceyizimin eltimin kızının kirkliga kadar yokmuş otur gülmüş dalga geçmiş sonra yeminler ediyor ağlıyor oğluna ben hakkında konuşmadım diye
tarafından
Anladim canim ama ne biliyim benimki hic öyle değil kızı gibi sever kollar gelirlerini sanki oğulları yabancı gibi bizi savunur eder hep
(305 puan) tarafından
Ne güzel iste
0 oy
(192 puan) tarafından
Kız sen ne diyon ne vurması öyle bişey olsa gözüm döner heralde benim kim ki o bana vuruyor beni anam o vursun diye doğurmadı 
(305 puan) tarafından
Canım bu kadın yüzünden ne kavgalar yaşadık eşimle eşim onun yüzünden vurdu bana yazın bı kacgunlugune tatile gidecektik eşime nereye gidiyorsunuz o hamile hasta edip basimami kalıcak demiş eşimde götürmedi ama eltimler gitti tatile onlara ses etmedi Allah onu bildiği gbi yapsin
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Sende deseydin Allah tan korkmasam seni kimse benim elimden alamaz gereksiz kadin
(305 puan) tarafından
Bende dedim cnm altta kalmam
0 oy
(4,492 puan) tarafından
Valla bendede var ama kaynanam oldugu icin mi diyecem goren herkez taniyan herkez alah sabir versin diyor 
(305 puan) tarafından
Allah Sabri hepimze versin
0 oy
(784 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ay valla şuan mecburiyetten kaliyorrum hiç tinlamam kendisini 

Saygıyı çoktan kendi eliyle yoo etti 

Öyle hehe yok yok 

Aman 

Canım istediğimde odama cekilirim canım istedihimde kalkarım dünyanın yükü bana mı kaldı 

Kocam da yanımda görüyor eziyet ettiğini bana artık akillandim 
(305 puan) tarafından
Allah bildiğ gbib yapsın onlari
(784 puan) tarafından
Beni insanliktan soguttular yaşama sevincimi öldürdüler
(305 puan) tarafından
Aynı bende senin gbiyim
0 oy
tarafından
O ne derdine ne olmuş da vurmaya kalkiyo ve öyle söylüyo ??

Valla sende de ki "El yumruğunu yemeyen kendininkini balyoz sanarmış seninki de o hesap,benim deli yanımı görmedin sen" de. 
(305 puan) tarafından
Vaovvbiyi lafmis
tarafından
Hiç sevmem öyle insanları,söyle yaparım böyle yaparım diyenleri,ulan sen deliysen ben daha da deliyim illa dile mi getirelim. Efendi efendi takılıyoruz yani demi,i.t yüzümüzü mü çıkaralım illa ki :D
(305 puan) tarafından
Aynen cnm hani şey derler ya s..ken taranır diye öyle olcaksin
tarafından
Öyle valla canım,simdikilerin mayası iyiliği götürmüyor
0 oy
(8 puan) tarafından
Benimkide öyleydi akşama kadar küfür hakaret ederdi bide üstüne dua et dövmüyorum seni diye övünürdü ben naaptımmm peki oğlunu al başına çal hesabı yapıp annemlere geldim boşanma davası açtım eşim hep anasını savunur bide laf ediyorum diye üstüme yürürdü kendileri paşa biz hizmetciyiz sanki defolsun gitsin öyleleri ile uğraşamam bu yaşta 
(305 puan) tarafından
Bende o duruma geleceğim yakında
0 oy
(228 puan) tarafından
Kaynanam dan nefret ediyorum hayatta sevmediğim iki insan varsa biri kendini Bi halt sanan kızı biride kendisi eşim dünya iyisi sanki hiç onlardan değil ama bunların böyle olduğunu bilsem hiç evlenmezdim corona oldu geberisecelr kaç kere aradım ettim bende şuan hastayım Bi arayıp sormuyorlar icraata gelince ben kötüyüm alınganım onlar süperler kendi ailem Allahtan dünya iyisi annem arkadaşım gibi Allah razı olsun hiç onlar hakkında beni doldurmaz yine iyi ol der ama iyi Olunca da su istimal o yüzden hiç muhatap olmicaksın
(305 puan) tarafından
Aynı benimkiler keşke aramıza küslük girse
(228 puan) tarafından
Biz küsüz kaynana ile çok ayrımcı çünkü diğer kaynım yapmadığını bırakmaz başlarının üstünde gezdirirler bizim ufak bişeyimiz hata olur
(305 puan) tarafından
Aynen bizde de var o durum kaynım daha farklı yanlarinda

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 462 göst.
15 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 701 göst.
18 Mart 2019 Aile kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 250 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu