0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (1,822 puan) tarafından
Bu gidisle evde dogurcam galiba :( kontrole gidecektim bugun haber geldigittigim hastanede  butun poliklinikler kapatilmis hastane calismiyormus napcam ben simdi bugun tahlil verecektim idrar enfeksiyonu var temizlenip temizlenmedigine bakacaklardi 

6 Cevaplar

0 oy
(1,449 puan) tarafından
Hangi hastane buarada
(1,822 puan) tarafından
Ankara yenimahalle egitim ve arastirma hastanesi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Başka yakin hastane yokmu canım orda tahlil ver 
(1,822 puan) tarafından
Var canimda orasida ne durumda bilmiyorum aradim az once sormak icin acan olmadi
0 oy
(449 puan) tarafından
Sağlık ocağına gitsen? 
(1,822 puan) tarafından
Saglik ocagindaki doktorlar tam anlamiyorki tahlilden kadin dogumcuna goster daha iyi bakar diyolar
0 oy
(496 puan) tarafından
Bende bugün gittim hastane bahçesine çadır kurmuşlar sadece hastayı alıyorlar o da ateş olcuyorlar doktor bile muayene etmedi nst çekti 8 nisanda gel yatış yapalım 9 unda alalım bebeği dedi 3 tane Korona li hasta varmış hastanede her yer kai duvar biz de kaparmuyiz dedim olabilir bunun şakası yok dedi bugüne kadar çok takmıyorum bu durumu ama bugün çok endisekendim ve korkuyorum Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah 
(1,822 puan) tarafından
Amin amiin gercekten cok kotu bi durum Allah baksin yuzumuze insallah
(496 puan) tarafından
Amin canım inşallah ❤️ ❤️ ❤️
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Burda da böyle canım özeller bile nerdeyse kabul etmiycek vaziyette çünkü virüslü hastalar öncelikli.  Esimin randevu alması lazımdı hastaneden doğumum için dosyamı acicaklardi da ama hastane kabul etmiyoruz demiş şimdi bir özel var orayla görüşecek bakalım hayırlısı.  Gerçi benim doğumuma daha var Ağustosun basında ama burda şimdiden dosya açıyorlar bakalim
(1,822 puan) tarafından
Canim ben siirtteydim geldim ankaraya burda basladim memnundumda simdi doguma 7 -9 hafta arasi bisey kaldi  nasil olacak bilmiyorum
(3,139 puan) tarafından
Hakkinda hayırlısı olsun canım ama illaki bulunur hastane
(1,822 puan) tarafından
Burda yakindaki hastanede de muayene ediyolar ama dogum yaptirmiyolar bi sekilde dogurcam icimde tutamam sonucta napalim Allah buyuk
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ayyy karantinada mu dediler :'(

(1,822 puan) tarafından
Evet aradim butun randevular iptal karantinaya alindi dediler
(12,513 puan) tarafından
:((( Allah yardımcımız olsun :(
(1,822 puan) tarafından
Amin canim amin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 405 göst.