0 oy
729 göst.
Diğer kategorisinde (170 puan) tarafından
Nolur burasi daha aktif postum kaldırılmasın 

Ikinci gebeligim ilk normaldi ama cok kötüydü dikisim fazlaydı o acıları tekrar yasamak heleki üstüne oturamamak fenaydı ya sezeryan istiyorum yapmiyo doktorum of nasıl dogum yapicam ben kolay olur diye teselli veriyorlar belli olmuyormuş ki yaşamadan bilemem tabi 38+3 geceden beri agliyorum nasil dogurcam doğuramam diye bana nolur ya destek yada ne yapmalıyım devlete gidiyorum allah karşına iyi insanlar çıkarırsa sansin var yoksa insan yerine bile koymuyorlar o sanciyi çekerken :(( 

26 Cevaplar

0 oy
(1,491 puan) tarafından

Korkma canım benim Allah büyük bide o sancıyı çekerken bütün günahların. Af oluyor derler inşallah çok kolay bir doğumun olur <3

-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Hweseyi bosver sakin ok zatrn dogum yapmissin benimde kotu geçti  soyle dusun ikinci bebek daha rahat ilk dogimda 6 dikis vardi ama ikinci de sadece icten vardi ve hic agri falan yoktu imsallah seninde oyle gececek senin guclu olman lazim sen annesin unutma zaten bebegi kucahina alimca hersey gidecek bunum icin aci cekmeye deger anne olmaz kolay degil  hayirli dogumlar
0 oy
(990 puan) tarafından
Canım benim de ilk doğumda dikişler fazlaydı, sanki beni anlattın. Ben de çok korkuyordum ama ikincide 4 dikişim oldu sadece, doğum yaptığımın ertesi günü oturmaya her işimi yapmaya başladım. (İlk doğumda bir ay oturamamıştım). Bebeğimin altını bile ben değiştirdim. Oğluma yemek yaptım. Korkma inşallah tecrübeli bir ebeye denk gelirsin. Belki hiç dikişin olmaz. 
0 oy
(170 puan) tarafından

Inşallah dedğiniz gibi kolay olur ♥️allah razi olsun yorumları okuyunca biraz daha cesaretim geldi çok tsk.ederm hepinize  

0 oy
tarafından
Kuzum bende inan sen gibiydim oğlumda sancım 8 saat sürmüştü suni sancı ile ama ebem ve dikislerim berbatti bı de devlette kimseyi yanıma almıyorlardı ben bağırdıkca ebeler kızardı falan neyse kızıma hamile kaldım sen gibi ağlıyordum nasıl olacak diye sezeryan yapmadılar kilosu normal ve ikinci çocuk çatın müsaittir diye kızım 40 hafta oldu doğmadı doktorum alttan muayene yaptı falan derken 40+5 de kendiliğinden sancım geldi ve inan 6 da başladı sancım azar azar saat 10 da doğurdum ve dikislerim hiç acımadı iki günlükken kızım kendim yürüyerek kontrole falan götürdüm korkma lütfen kendini üzme

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 416 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 403 göst.
20 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Gulsah6640 (1,762 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 248 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.