0 oy
388 göst.
Aile kategorisinde (1,763 puan) tarafından
Kizlar esim askeri personel 5 aydir ailemin yanina gitmedim dogumumu ailemin yaninda yapip gelmiştim çocuğumuza 5 aydır görmediler ilk torun çok istiyorlardı ayın 11 inde memlekete gittik kurbanı orda geçirecektik resmen gün saydık annemle neyse gittik kayinbabam içkici ve kumarcı ucan kuşa borcu var çalışmaz hep bizden para ister bende bikmistim oğluma bir takım bile almadı oraya vari varmaz 9 saat yolun ardına eşimle kavga etti ******** ******** ailesine bakmıyor filan diye esim de kaldıramadı ben gidiyorum dedi gırtlağını sıktı eşimin kucağımdan 5 aylık bebeğimi aldı sokak ortasında millet hep bize baktı ben çocuğu bir şekilde alıp kaçmaya başladım eşim peşimden geldi ve hiçbir şeyimizi almadı valiz kıyafetler beşik bile orda kaldı arabaya binip geldik geri annemin yanına gidemedim bir elini öpemedim babaminda ole şimdi oturdum ağlıyorum ne kapımız çalıyor ne gelen ne giden eşim bir odada bebeğim uyuyor bende ağlıyorum beddua etmek istemiyorum ama bıktım burda herkezin kızı geldi oğlu geldi annelerine gidiyorlar filan ben evimin içinde kimsesiz

5 Cevaplar

0 oy
(7,859 puan) tarafından
Allah ıslah etsin o kayınpederini, kendini geçindiremiyor mu yani içkiye vereceği parayı evine versin 
(1,763 puan) tarafından
Bide ona rağmen sürekli yapıyoruz 3 yıllık evliyim nişanlıyım eşim 50 bin lira çekmiş vermiş 3 yılda biz parca parca 20 bine yakın para verdik geçen sene telefonunu aldık daha ne yapalım bizimde bebeğimiz oldu daha düğün borcu ödüyoruz çok canım yanıyor annemin babamın yanında olamamak 1 haftadır hergun ağlıyoruz yetmiyormuş gibi biz çıkınca annemin babamın kapısına dayanmış onlarla da yumruk yumruğa birbirlerine girmişler babama kızınızı alın oğlum bize bakamıyor diyormuş babamda bana çık gel ölene kadar sana da yavruna da bakarım dedi bunu babamdan duymak bile çok canımı yaktı
(7,859 puan) tarafından
Valla ben polise şikayet ederdim o adamı kafayı yemiş. Ayrıca babanın arkanda durması çok güzel bişey
(1,763 puan) tarafından
Bizde edeceğiz gelirse kapıma babamda dedi savcılığa veririm dünürlük akrabalık bitti öldürürüm onu dedi
-Reklam-
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Allah im ya şu bayram üstü sıkma canını canm Allah büyük sen eşinin yanında ol
(1,763 puan) tarafından
Olamıyorum ki ağlıyorum hep diyorum birine bir kötülük mu ettik birinden ah mi aldık ama kimseye karismayiz kimseyle kavgamız olmadı kaynanam bile diyor çocukları da diyor ölseydi bi ölmüyor da bıktırmış herkezi geçen sene 70 yaşında annesini dövüp kafasını taşla ezmiş düşün
(2,126 puan) tarafından
Aman ne kötü kız ona onları yapan size ne yapmasın esin ne diyor bu durumda
(1,763 puan) tarafından
Düzelene kadar beni aramasın desi benim numaramı değiştirdi kendisi askeri personel ya pek değiştirme taraftarı değil oda her yerden babasını engelledi
(2,126 puan) tarafından
oh iyi yapmis
0 oy
(24 puan) tarafından
Canım keşke eşin hiç alıştırmasaydi gerçekten öyle insanlar iyilikten anlamaz bırakın ne halleri varsa görsünler böylelerine bunu yapmak gerekir eşinin babası ama böyle baba olmaz alışmışlar sizden gelen paraya nasıl olsa veriyorlar deyip herşeyi yapiyolar Allah ıslah etsin onları gerekirse gorusmesin eşin ya akılları başına gelir hem 
(1,763 puan) tarafından
Görüşmüyor zaten şuan da ama benim ailemde aynı şehirde oturuyor kayinbabam kavganın ardına gitmiş sokak ortasında orda da bağırıp çağırmış küfürler etmiş kızınızı alın istemiyoruz demiş babamla yumruk yumruğa girmişler beni aradı seni bıraksın ölene kadar sana da yavruna da bakarım dedi rezil etti bizi dedi böyle dünür olur mu dedi
(1,763 puan) tarafından
7 bayram oldu ailemin yanına gitmedim hep tek başıma geçirdim bu bayram heveslendim hayal kurdum olan yaptım şimdi evimin içinde tek başıma yatmak ben kimsesiz miyim diyorum
(24 puan) tarafından
Yok artık ya ne biçim insanmış bu ya ayy Allah yardımcıniz olsun bacım eşinle iyiysen boşver silin gitsin hayatinizdan ya ugrasilmaz valla hadi seni sevmiyo torun sevgisi de mi olmaz insanın içinde gaddar adam taş kalpli ayy sinir oldum Allah versin cezasını
(24 puan) tarafından
Esin seni ailenin yanına bırakıp kendisi gitseydi ailesinin yanına canım böyle davranacaklarını biliyosa hiç goturmeseydi seni
(1,763 puan) tarafından
Ailemin kapısına da dayanıyor canm orda da rezil ederdi beni babamda öldürürdü herhalde
0 oy
tarafından
Senin annelere gecseydiniz direk üzme kendini boşver degmez
(1,763 puan) tarafından
Oraya girmiş cnm orda da kavga etmiş olmadık laf söylemiş babamla yumruk yumruğa girmişler kızınızı alın diyormus oğlum bize bakacak diyormuş
(1,763 puan) tarafından
Biz ordan çıkarken ikimizde ağlıyorduk arabada biraz turlayıp sakinleşip aileme geçecektik ama o sıra telefon gelip o kayınbaba müsveddesi öyle yapınca eşim gidemem utanırım yüzlerine bakamam dedi yani basit bir olay değildi babam birdaha karşıma çıkmasın öldürürüm diyor
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eve dönmek yerine annene gidebilirdiniz aynı yerdeler belli eşin babasıyla düzelen kadar sen gitmeyecek misin ailene bu saçma birşey çünkü 
(13,202 puan) tarafından
Bir de ne demiş terbiyesiz adam hep yesin istiyor demekki p....
tarafından
aynende öyle valla ne alaka o kavgalı dıye
(1,763 puan) tarafından
Ailemin yanına gidecektik cnm eşim biraz sakinleşene kadar ağlıyordu arabanın içinde dolandık o sıra babam aradı oraya görmüş babamla kavga etmiş sokakta serf.... diye bağırmış kızınızı alın oğlum bize bakacak şöyle böyle ablamın düğününde eşimle çeyrek takmıştık onu almış annelerden kendi 100 lira okuntu koymuştu onu almış babama seni oldurecem filan demiş anneme küfür etmiş sokak ortasında esim de yaşananlardan utandı gidemem yüzlerine bakamam dedi gitmedi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 532 göst.
5 Ekim 2018 Aile kategorisinde En değerlim (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 407 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 242 göst.
14 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.