0 oy
567 göst.
Diğer kategorisinde (535 puan) tarafından
Tv izletmicem diyordum artik cok yoruldugumu hissettim bugun kendi ellerimle çizgi film actim .

11 Cevaplar

0 oy
(91 puan) tarafından
Başka çarenmi varki canm cocuklar evde duramiyor
(535 puan) tarafından
Vallaha ben bunaldim iyice
-Reklam-
0 oy
(66 puan) tarafından
Benim tek kurtarıcı malesefki tv emzikk emmiyo  tv de olmasa napardim  diyorum bazenn
(535 puan) tarafından
Emzik bizdede yok  valla napacagim sasirdim hic durmuyor
0 oy
tarafından

Zaten evde bunaliyolar iyice açda izlesin çocuk 

(535 puan) tarafından
Actimda 10 dk anca izledi
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Kaç yaşında?
(535 puan) tarafından
Yasinda degil malesef 8 aylik
(7,208 puan) tarafından
Canım pes etme güçlü ol iki yaşından önce izlemesi otizm zeka geriliği konuşma gerili hiperaktivite bozukluğu yapıyor .. Allah yardımcın olsun
(535 puan) tarafından
Biliyorum bunlarida sürekli olmadikca boyle olacagini sanmiyorum izlemedi zati sipa 10 dk anca
(7,208 puan) tarafından
Teyzemin torunu öyle alışmış ki dört aylık kapatınca kıyameti kopartiyor aman dikkat
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Garibim napsın sıkılıyor evde
(535 puan) tarafından
Onu bilmem ben sıkıldım iyice bugun is yapasimda yok bunaldim valla
(3,136 puan) tarafından
Sen sıkılmışsan kim bilir minik kuş nasıl sıkılmıştır.
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Bu kadsr fazla kasmayin.Trt1 cocuk da subliminal mesaj icerikli yada absürt seyler yok bizzat tek tek baktim araştırdım.Cok izletmemekte fayda var tabikide koto koyun fazla izlemesin cok televizyona cizgi filme bagli kalirsa dil gelisimini etkiliyor ilerleyen zamanda ...Yigenim cok cizgu film izlerdi konusmuyordu doktora gittiler doktor evde tv yasakladi evde bol sohbet edin dedi simdi konusmaya yavas yavas basladi..Yani fazla benkm ablam gibi abartmadan arada izletmekten bir sey olacagini sanmiyorum.Zamaninda bizlerde izledik yaniibilemiyorum ben asiriya kacilmadigi surece izlesin diyenlerdenim...
(535 puan) tarafından
Yaa tabi bencede surekli izletmedikce arada izleyebilir ama yasina kadar izletmek istemiyordum
(1,240 puan) tarafından
Canim bazi seylere cok fazla engel olamiyorsun.
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Işte ne zamandır bu postu açmak istiyordum da useniyordum bende öyle diyordum ama yok anam pes ettim olmuyor vallahi başka türlü 7 24 nasıl ilgilenelim bacim
(535 puan) tarafından
Valla iste yapmadim yanina geçtim yattim uykum var yorgun hissediyorum
0 oy
(10,568 puan) tarafından
Cnm saten evden çıkamıyorsun bunalıyordur yaaa az izlesin saatiyle bisey olmaz herhalde  benim kardeşim de izlerdi ama çok şükür bir sıkıntısı yok 13 yaşına geldi maşaallah çok ta zeki yani cok ta seetmemek lazım 
(535 puan) tarafından
Kucuk diye izletmek istemiyordum ama 10 dk dinlendim en azindan
(10,568 puan) tarafından
Kuzum az izlesin çok sıkma oda sıkılıyordur
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Yapacak hiç bisey yok malesef. Çocuğuna tv izletmeyen anneler evde bakıcısı olanlar :) Bu kadar kasmayın ben tv basından kalkmıyordum çocukken hepimiz öyleydik birşeyimiz yok çok şükür :)
(10,046 puan) tarafından
Benim evde bakıcım yok ama izletmiyorum tv kendimde izlemiyorum oyun oynamak varken tvde neymiş:)
(1,250 puan) tarafından
Valla ben evin işi yemek ütü çamaşır derken mecbur izletiyorum bitirdikten sonra alıp oynuyorum başka türlü yetiştiremiyorum hic biseyi :)
(535 puan) tarafından
Bu zamana kadar yetisiyordum ama bu ay hareketlendi artik yetisemiyorum ama tv de oyalamadi
0 oy
(12,777 puan) tarafından
TV tuu kaka değil ki eğitici şeyler izletiyorum ve kızım çok şey de öğrendi onu izletme dışarı çıkma bizde çok yoruluyoruz  şuan açık ama bakmıyor hile ilk zaman asla açmam dedim çocuk robot gibi gördüğü yerde bakardı şimdi bakmıyor 
(535 puan) tarafından
Benmkide izlemedi bile cabuk sıkıldı
0 oy
(48,742 puan) tarafından
bizim sabahtan aksama kadar açık bizde tv tlenbuyuduk bişey de olmadi cok şükür

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 342 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 540 göst.
27 Nisan 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (720 puan) tarafından soruldu