0 oy
850 göst.
Aile kategorisinde (257 puan) tarafından
Bugün eşimi hastaneye gönderdim doktorla konuşması icin ordaki polisler pazartesi muaneye gelemessiniz yarın yada öbür  gün sokağa çıkma yasağı açıklanıyor cıktı suan  söylerler gelemezsin demis haberiniz olsun kesin bilgi degil ama 

13 Cevaplar

+3 oy
(2,733 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yunanistan da gelmıs adamlar 625 tanı 17 ölü olunca hemen yasak ilan ettiler pazartesı sabah yasak resmen baslayacakmıs.Türkiye 1000 insan ölmeden sokaga cıkma yasagı getirmez. Herkez ölüyor gunde en az 10 kişi ölüyor genci yaşlısı daha neyı bekliyorlar kendilerine bulasmasınımı. İnsanlar kendı yasağını ilan etsinler dedı bakan. Bır mubabır sordu ozel sektörde calısanlar mecbur gidiyorlar onlar ne yapsın dedı. Bakan bu soruya cewap vermedi. Dikkatli olsunlar deyıp gecıstırdı. Ülke olarak 3 haftada asırı sekılde can verdik sonumuz İtalya gıbı olmasın 
(257 puan) tarafından
Aynen ama hamileler icinde bisey dusunulmeli artk allaha emanet ortada kaldik
(2,733 puan) tarafından
Aynen oyle ne yapacağımızı sastık agrı sızı oluyor yine gitmiyorum korkudan doktora
(257 puan) tarafından
Aynen valla bende öyle korkuyorum ki
(174 puan) tarafından
Kimse uymuyor kii. Calisan mecbur gidiyor calismayan cirit atiyo geziyoo valla goruuoz ysni
(257 puan) tarafından
Ayne oyle keyfini bırakan yok
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Yok sanırım canım çünkü bakana canlı yayında sordular sokağa çıkma yasağı gelir mi diye oda ondan önce daha büyük tedbirler alırız demişti gelmez 
(257 puan) tarafından
Bilemiyorum bellide olmaz gün gun fazla cogaliyo
0 oy
tarafından
Ay insallah gelir ya 
tarafından
Yalan haber canım benim eşim de askeirye de devlet getiremez neden çünkü virüs bile graibana vuruyor kodomnalara birşey olmuyor para var hayatları eve sığıyor devlet afedersin suriyelileri bakti ama halkına ilk gundrnn1 buçuk ay yasak getirip baksaydı şuan bu halde olmucaktik Allah kimsenin yanına koymasın halkına sahip çıkmak ölmesini beklemek değildir ilk baş 1 buçuk ay bakıp bu kadar yayılmasına engel olabilirdi yani yemez merak etme onlara bir sey olmuyor nasilsa
(257 puan) tarafından
Aynen oyle havuzlu villasnda onlar bizse küçücük evlerdeyiz basnda  burda hastalık yoktu zorla getirdiler yok dışarıdaki türklere sahip çıkacakmışız gitmeselerdi napalim  onlar gezdi  tozdu  biz oturduğuna yerden zarara uğradık  kimseye hakkımızı helal etmiyom valla
(257 puan) tarafından
Askeriye çıkaramaz zaten duyum almslar  onlar da
tarafından
Canım olan garibana oluyor işte zengine ne olur yani eve sığamaya da raizyiz ilk başta 1 buçuk ay yasakgetirseyfi giren böyle yayılmazdı hastaları tedavi ederdi ama para gidecek diye insanlara kıyıldı yine.  Eşim iyle birşey demedi canım şuan
(257 puan) tarafından
Aynen öyle arada gariban harcaniyo bekleyip gorecrz baklm
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Sanmam öyle olsa TV de söyler ler millet erzak alsın diye 
(257 puan) tarafından
Bugün gidecektim hastaneye eşime hamileler gelemez demişler resmen allaha emanet kaldm burda bişeyde düşünen yok  evinizde ölun diyolar erzagi sunu bunu gectim hamileyim ve ilk oldugundan cok endiseluim aman erzak bi kenara kalsn
(91 puan) tarafından
Rabbim hayrlisini versin hakkimizda benimde dogum yakin napcam aklim almiyor
(257 puan) tarafından
Aynen işte doğumun gelmis evinde naparsan yap dışarı çıkma ay sinirlerim hopladı bugün kimse bizi düşünmüyo evde doğum yapıcaz galiba bu gidişle
(91 puan) tarafından
Bi doktor ayarlatirim artik yapcak bisey yok
(257 puan) tarafından
Bulabilirsen ne alâ ben ariyom kaç gundr bulamadm sadece soru soracam düşün ona bile doktor kalmadi ortalıkta
0 oy
(91 puan) tarafından
Haberlerden duymayinca inanmayin
(257 puan) tarafından
Bende inanmam ama polisler kesin konuşmuş abimde astsubay oda dogruladı
0 oy
tarafından
anaaaa cok sevindim valla en iyisi zaten yasak gelmesi kimse disari cikmaz viruste yaylimaz 
(257 puan) tarafından
Insallah
0 oy
(605 puan) tarafından
Ay bi gelemedi kulaktan dolmadır ya sanmıyorum yasak masak uygulanmaz bizim türkiyede demedi demeyinn ..
(257 puan) tarafından
Bende sanmiyodum ama abimde doğruladı bekleyip gidecez inşallah çıkar
0 oy
tarafından
Bu ülkeye gelmesi çok zor bakanlık açıklamadı sürece inanmayın kimseye 
(257 puan) tarafından
Bende oyle düşünüyodum ama belli olmaz
0 oy
(1,509 puan) tarafından

Bende bunu okumustum 

image

image

(257 puan) tarafından
Aslnda bu yazıda mantikli ama asal gelmedikçe cogaltcak zaten
0 oy
(1,509 puan) tarafından
Benim anlamadigim simdi biz ulke olarak cok buyuk tedbirler aldik dimi bizim yaptigimizi hic bir ülke yapmadi peki neden bunu devam ettirmiyoruz neyi bekliyoruz ben anlamadim 
(257 puan) tarafından
Tedbir filan yok yalan dolan ya ben niye göremiyorum nerde tedbir yine herzamanki gibi uyutuluyoz
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Vallahi bu haberler beynimi yaktı var mı yok mu anlamadim
(257 puan) tarafından
Şuan yok ama gelmek zorunda
(2,575 puan) tarafından
Evet gelmeli. İnsanlar umursamıyor buda bizi riske atıyor. Hastaneye gittim bugün kontrole. Herkes sokaklarda kimsenin umrunda değil hicbirsey.. durumun ciddiyetini anlamaları için canlarinin yanması lazım. Parklar dolu sokaklarda dolaşıyorlar.
(257 puan) tarafından
Aynen burasıda oyle sanki bitek ben kafaya yakıyo gibiuim
(2,575 puan) tarafından
Burdada öyle kiz dışarıya bakıyorum millet sokaklarda geziyor dükkanlar inan yığını ben camdan izliyorum herkesi acaba diyorum bende mi sorun var
(257 puan) tarafından
Aynu seyi düşünüyoruz biz evlatlarmz icin skntidayz millette o yok galiba
0 oy
(2,891 puan) tarafından
İnşallah gelir de ben yanılırım Ama ben gelmeyecek diyorum En azından Şu an şu şartlar altında gelmeyecek
(257 puan) tarafından
Bende gelir bigun  icinde cok fazla sayı yukseliuo bide bana bisey olmaz diyen supermenlerde sokakta laf söz dinlemiyo bana gelir gibime geliyo
(2,891 puan) tarafından
Özel sektör çalışanları çok istediğinden çıkmıyor dışarı sorsan herkes evinde kalmak istiyor ama maalesef bu ülkenin ekonomisi içinde şahsi fikri sorulmadan kurban edilen bir kesim var
(257 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(230 puan) tarafından
İç işleri bakanı sokaga cıkma yasagı gündemimizde demiş diye duydum bende
(257 puan) tarafından
Aynen onu bende duydum

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 311 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Prens_annesi (195 puan) tarafından soruldu
0 oy