0 oy
378 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,370 puan) tarafından

5 Cevaplar

0 oy
(88 puan) tarafından
Valla canım kim ne derse desin ben çok korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Azda olsa içimize su döktü rabbım ülkemızı korusun 
0 oy
(764 puan) tarafından
Düşüğe sebep oluyor. Ve annenin tedavisi nasıl oluyor acaba 
0 oy
(454 puan) tarafından
Anneye iyileşmesi için ilaçtamı vermiyolar bebeği hiç mi etkilemiyor. biz daha soguk algınlığı ilac bile içemiyoruz 
0 oy
(191 puan) tarafından
Canım yalnış  anlama  kimseyi  korkutmak  istemem  ama tedbir  için diyorum  ben  ingiltere de yasıyorum  hamile  bi bayan da corona  virüsü  varmış  kadın  doğum  yaptı  bebeğine  test  yaptılar doğduktan  sonra  ondada  çıkmış  araştıracak  lardi  anne karnındami  yoksa doğduktan  sonra mı oldu  diye  mesela  çocuklar  etkilenmiyor  diye  burda okullar  kapanmadı  daha bir haftadır  kapandı  ve burda 2 aydır belki  daha fazladır  corona  virüsü  var ama  çocuklarda  öle  biliyor muş  6 yaşında  ve 3 yaşında  çocukları  gördüm  ben kızımı  dışarı  çıkarıyordum çocuklara  bulaşmıyor  nasıl  olsa  diye  okulada  götürdüm  malesef  burda kurallar  katı  okula  göndermezsen  polisle  birlikte  gelirler  kapıya  ama kızımın ateşi 2 defa  40 cıktı  zar zor düşürdum  6 aylık kızım  3 gün  ateşlerde  yandı  doktora  gittik  hiç  birşey  yapmadan  gönderdi  belki  bizde atlattık  bilemiyorum  bazıları  ayakta  atlatabiliyormuş  bu süreçte  çok iyi beslenmek  gerekiyor  mesajım  yalnış anlaşılmasın  lütfen  bilgilendirmek  icin  söyledim  tedbir  kuldan3 takdir  allahtan 

İlgili sorular

+2 oy
19 cevap 811 göst.
23 Ocak 2023 Aile kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 305 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yaprak.k (11,273 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 325 göst.
31 Ekim 2022 Aile kategorisinde UZUN INCE BIR YOL (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.

379,980 soru

11,374,770 cevap

34,857 kullanıcı

...