0 oy
705 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Hihi ben çok sakarimdir 

İlk evlendik bı jafta SONRA TV ünitesini devirdim TV kullanilmicak hale geldi yenisi alındı 

Dogum Hadiyesi eşim telefon aldı 24 saati dolmadan üstüne mutfak dolabndan fincan dustu yukardan düştüğü için oda kullanilmicak hale geldi

Hala evlimisinz dedignizi duyar gibiyim evet bosamadi beni :D evliyiz hala çok şükür 

Kizmadi da canın sağolsun dedi 

Ama bişey alicagi zaman sen buni kirarsin boşa almayalm diyo laf carpyo bide artık büyük oynamasanmi diyo:D

Sizde durumlar nedir:))

22 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yok o konularda cok dikkatliyim bi aldigim biseyi senelerce kullanirim 

tarafından
Hayranim öyle insanlara ya bnde dayanmaz valla:)
-Reklam-
0 oy
(571 puan) tarafından
Çok stresli olunca elim titrer panik ayağım vardır çünkü bu yuzden çok şey kırarım ilk kazada eşim nolr sen otur ben yaparım der :)))
tarafından
Bırak o yapsin ya eşim herşeye rağmen kicini kaldrmiyo benmki:D
(571 puan) tarafından
Ahaha deli
0 oy
(2,693 puan) tarafından

En ufak ornek 12 saatte 5 tane tabsk kırdım 1ide borcam asırı sakarım :'(

tarafından
Vaayy kankam benim sende büyük oynuyon ha :))
(2,693 puan) tarafından
Sorma zarara sokuyoruz kendimizi hep :D
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Yani sakarim da senin kadar değil:) bizde anca tabak çanak bardak kiriliyo oda iste haftada 1 2 okadarcik.. senin kadar maliyetli değilim;) 
tarafından
Üstüme tanimiyom zaten bu aralar bide perde takarken  bı kismini takarım sonra birazini elime cekerken üstüne başarım korniş kökünden çıkar :D
(9,651 puan) tarafından
Eve davet edilmemesi gerekn misafirler listesinde birinci sıradaki yerini aldi n:D
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Kiz bu sakarlik degil bildigin bahtsizlik :) yani herkesin sakar oldugu belli donemler vardir bende boyle arada bi sakarliklar yaparim ama hani bardak ya da tabak kirmak gibi tv unitesini nasil devirdin onu cok merak ettim valla :D
tarafından
Y*muk durodu bacım simetri hastasym sevmem öle kapi tarafina çok yanaşmış duvar tarafı çok boştu ortalatm derken ünite öne doğru dustu:))
(1,822 puan) tarafından
Ahahahaha unite bozukmus canim sende sorun yok oyle hemen devrilen unite mi olurmus :D :D :D
tarafından
Bak o zman bu gelmedi aklıma evim dağlık alanda TOKİ evlerndeydi çok esiyordu cereyan çok yapardı dedimki aşkım cereyan yapti düştü ünite heee yedim avrat yedim dedi:D:D
(1,822 puan) tarafından
Ya o degilde bisey sorcam :D kocan saglam mi  :D yani bu sakarlik ve sanssizlikla sen kocaninda kolunu bacagini falan kirarsin :D
tarafından
Yok ya oralarinda bişey yok arada bı kalp kirarim operm geri geçer onunki:D:d
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Anaaa beni anlatıyor. Diyordum herhalde benden sakari yoktur .. yeni evliydim tabak çanak bırakmadım vala . İnan çok üzülüyo mmm
tarafından
Tabakalarımi kirmam eşim diyoki onu anan baban aldı ya kirmn onu diyo el ogluym ya ben ben ne alsam parçalan dio:))
(1,016 puan) tarafından
Haaa kız ben bir buçuk yıllık evliyim. Vala kendikielrimi kırdım borcam tabak çanak çaydanlık  doğum hediyesi telefon da gitti derken  vala hala çocuğu düşürmedigime sasiiryorim
0 oy
(4,540 puan) tarafından

Rekor sende ama benim de telefonlarımın ekranları hep kırılıyor:D

tarafından
Bana telefonu aldı adama diyoku  demir zırh gibi bişey varmı kaplatalim diyo:D
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Daha bugün elimi yaktım hergün bisiler yaparım artık kocama diyemiyorum bıktı adam benden:D

tarafından
Yazık ya geçmiş olsun deme kız bı sure sonra bikiyolar:D
(3,078 puan) tarafından
Eşyalara zarar vermem de kendimi yakar keserim ben bol bol :-D Allah kocalarimiza sabır versin  :-D
0 oy
(15,947 puan) tarafından

Ben bekarken sakardım annem bana çeyiz için yemek takımı baharatlık falan aldığı zaman bunlara dikkat et kırma kafani kırarım diye tembihlemişti hala sağlamlar çok şükür :D

tarafından
Maşallah bacım kırma bak bana benzeme:D ben de istemiyom ama oluyo ya
(15,947 puan) tarafından
Kullanmadığım için kırmadım canım yoksa şimdiye eser kalmamıştı :D
0 oy
(762 puan) tarafından
2 senedir evliyim hir bir sakarligim olmadi çok şükür 
tarafından
İki seneddir evliyim oldu valla çok:)
0 oy
(455 puan) tarafından
Yok yok çok şükür ayda yılda bi tabak bardak kırarım o kadar. O zaman da çok üzülürüm yani onun dışında sakarlığım yoktur ☺️
tarafından
Bende çok üzüldüm ama oluyo bacm valla☺️
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Valla cok dikkatliyim herseye gozum gibi bakiyom ☺️
tarafından
Bende bakiyodum aslında niye böyle oldu acaba :D eşim hergun ariyo çocuk sağlam demi diye:)
0 oy
(142 puan) tarafından
Ahahahha aynı ben sanırım :) aramizda yarışabiliriz canım sjsjsj eğlendiğim ilk zamanlar kaynanamla kalıyorduk çok bardak kırdım düştü felan dün halıya bi bardak çay döktüm 

Bugün bardak yerleştirirken şekerlik dusurdum 

Uyurken telefonu düşürüyorum alarm kapatacagim diye telefonu kırmışım ekranını:( talihsizlik 
tarafından
Bardak ne hakgetire  bacım onlari saymiyom bile
(142 puan) tarafından
:) olur ya bizi de böyle yaratmış yaradan :) bizde milleti siniyalim böyle
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Benimki sakarlık mi bilmiyom ya ne alsam elimde patlıyor geçen gün duş başlığını yerine takiyordum bı anda pat yerinden kırıldı elimde kaldı ketıl da geçen gün sabah birden bire bozuldu çalışmıyor eşim  nedense hep senin elinde bozuluyo bunlar diyor
tarafından
Sende kotu enerji var boşalt bacim biyere:)
0 oy
(747 puan) tarafından
Ben ben ben o benim iste heran herseyi devirip kirabikiyoeum. valal ben bi is yaparken esim annem koekuyor :d
tarafından
Vay kankam yalnız deglmism:))
(747 puan) tarafından
Hahahah aynen mutlaka hergun bisey deviririm. Bisey kirarim. Hizki is yaotigimdan elim cok hizli o yuzden deviriyorum herseyi :D
0 oy
tarafından

Kendi evimde bisey kirmiyorum ama kaynanamda iş yaparken Allah im elimi attığım herşey kirılıyor:(cok utaniyorum. Aşırı yani tabak canak herseyi kirdim. En son mutfak masasını camını kirdım. Ama yemin ederim bilerek degil istemeden nasil oluyorsa bir sekilde kirılıyor. Nasil oldugunu anlamiyorum bile ya. Ama evimde hicbirsey kırılmaz

0 oy
(119 puan) tarafından
Sakarlik mi aman Allahim  az once kaynanamgilde koca kahve cezvesini devirdim acik renk mutfak halisina sildik cikmadi yikarim yarin dedi ama olan oldu artik ne diyim
0 oy
tarafından
Hiç sakar değilimdir ☺️ 3 koli çay bardağı aldırdım hiç eksilmedi aynı şekilde 4 senedir kullanıyorum ☺️ bardak tabak vs dikkatliyimdir genel olarak hiç sakar değilim 
0 oy
(983 puan) tarafından

Bende sakarim ya evim eve gelice ona sana bisey diyim mi deyince yine neresini kirdin naptn diyo :D

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 551 göst.
16 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,874 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 224 göst.
0 oy
0 cevap 63 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gulannnnn (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 233 göst.
25 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulannnnn (299 puan) tarafından soruldu

379,320 soru

11,354,092 cevap

34,827 kullanıcı

...