0 oy
1,071 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

suan ağlıyorumya yuzunu bile gormediginiz tanimadiginiz insandan nasil bu kadar nefret edebilirsinizki ben  niye agliyosam ***** gibi gidiyorum artik burdan bwni sevenleede var burda biliyorum onlari cok seviyorum yorumlara cevap vermiycem hoşçakalın

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Dünde gidiyorum demişsin gitmemişsin 
tarafından
Olay ne bilmiyorum ki :/Sadece gidiyorum deyip post açıyorlar dünde açmış amacı ne yani
tarafından
Gitmek istememis belki arkadaş neden üstüne gidiyorsn ki bu kdr
tarafından
Benlik bi sıkıntı yok canım. Kendi kendine alındı ondan bahsetmemiş bile arkadaş dünde gidiyorum diyor bugünde amacı ne acaba ?
(13,251 puan) tarafından
Betul 1 saat önce kaydolmussn gelmis savunma yapiysn :)
tarafından
A bu betül herkese sarıyor ya ☺☺☺
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz ne oluyo bi sakin olun bi kendinize gelin ya
tarafından
Ben bi postta birini kasteddm buda uzerine alinmis agliyomus
tarafından
He gördüm kuzum
0 oy
(327 puan) tarafından
Çok ciiddiye alma becnce sanal sonucta  keyfini cikartmani dilerm.. 
0 oy
(48,083 puan) tarafından
noldu ki ya    
0 oy
(13,251 puan) tarafından
Selametle..

Selametle
tarafından
:D mervan gidelim geel ilknur post aciyom dedi
(3,139 puan) tarafından
Ne oldu bacılar hele bana da anlatın yaa:)
tarafından
Anlatim bacim ben bi post actim burda kimi gondermk istersiniz diye arkadasn teki uzerinemi ne alinmismis gitti ben ona dmemistm hem sevmiyomda onu zaten sevmek zorundamiyim ya aglamalar gitmeler cocuk gbi hareketler
(3,139 puan) tarafından
Aman böyle yapacaksa ohoo hiçbir yerde tutunamaz . Şanal ortam burasi üzerine alınıyorsa da aman be diyebilirdi sonuçta benceee
tarafından
Yani kendisi bilir tanimam etmem
0 oy
tarafından
Aman durun da işte 
0 oy
tarafından

Kızz otur oturduğun yerde ona kalırsa beni de sevmeyen vardır illaki hatta isim bile veren oldu bi zamanlar umrumdami nayırrrr tabiki pire için yorgan yakma bence editörlere söyle bu durumu onlar el atar bence bunun için üzülürmü insan hiç gözyaşlarına yazık 

tarafından
Ahh bebeğim affola
(4,282 puan) tarafından
Galp galp ❤❤❤❤
tarafından
Rahime ben onu kastedmedm arkadas kendi uzerine alindi agliyo yapcak bisey yok belkide aglamiyodur
tarafından
Bilemeyiz canım bişey diyemiyorum hani ismini vermek istemeedim oyüzden g harfi dedim umarım çözüme ulaşır sorununuz
tarafından
Benim icin fark yaratmaz ama gereksiz tribe giriyo
0 oy
tarafından
Canım burda her gün en az 10 post görüyoruz gidiyorum diye neden kendi üzerine alındın ki ne biliyorsun seni kastettiğini de böyle dert edip üzüldün 

Kadın ben seni kastetmedim diyor bugün moralin iyi değil galiba ona espri niyetine yazdığım kelimeyi bile kendine alınıp hemen bana karşı atak da bulundun ayıp 
tarafından
Benim üstüme geliyolaa ben ne yaptım kii:( yanlış anladı ben ayşoya espri yaptım bu üstüne alındı sensin zavallı diyor :((( bende gidiyorum burdan şuan çok üzüldüm :(
(13,251 puan) tarafından
Ya de vazgec looooo :D gitsin gelir baska isimle sjsj
tarafından
Ahahahahah orası kesin :)
Kız dünden beri ne kadar çok yeni kişi katıldı bereketlendi maaşşallah burası
tarafından
Kiz ne dediki sana
tarafından
:D bana zavalli ddi kiz alinma beee
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Gözyaşlarına yazık bence, takma burdaki insanları bu kadar. Sevmeyen sevmesin çokta tın. Biz de onlara bayılmıyoruz boşversene:)
tarafından
Beni yanlis anladi ben baskasini kasteddm arkadas durdk yere ustune alindi
(10,047 puan) tarafından
Anladım canım bilmiyordum ama genel olarak dedim yani burayı çok önemsiyorlar ondan
tarafından
Aynen gereksiz tribe girdi
0 oy
tarafından

Noldu kiz kim kizdirdi seni :angel:

0 oy
tarafından
Niye her şeyi bu kadar ciddiye alıyosunuz ki anlamıyorum
0 oy
tarafından
Kız ne oldu nereye gidiyn boşver kim ne derse desin 
0 oy
tarafından
Kız niye takıyorsunuz burayı bukadar
0 oy
(1,240 puan) tarafından
Buradakileri ne kadar cok umursuyorsunuz ;);) 
0 oy
(12,502 puan) tarafından
Anam noldu kız yine
0 oy
tarafından
Cnm banada demişsin benmiyim diye sevmediğin diye kapandı post sen değilsin yanlış anlama 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
 bu zamana kadar burada gidiyorum diyenlerin hiçbirine güle güle Elveda vesaire yazmak için postuna girip bakmadım gereksiz buluyorum Çünkü ilk defa yazıyorum Çünkü dün de bugün de aynı postayı açınca tuhaf geldi

Ben buraya taa 2018'in başlarında kayıt olmuştum O zamandan beri de bazen birilerine bazen bir şeylere kızıp bazen de canım öyle istediği için defalarca siteyi bırakıp aylarca girmedim Hatta 2019 boyunca hiç girmedim diyebiliriz yine de hiçbir zaman gidiyorum postu açmadım şimdi bu diyeceğimi kimse üzerine alınmasın şahsi bir şey değil Bence her gidiyorum postu  açan birileri bana gitme desin demek için açar
0 oy
tarafından

Kız gitme yaa ,boşver herkes kendi kafasına göre takılıyor ...

0 oy
(15,366 puan) tarafından
Burası kimsenin babasının yeri değil şunu göndereyim şunu seveyim bunu sevmeyeyim şu bu saçma sapan işlerle uğraşıp da milletin günahını vebalini almayın. Kayıtlı kişiler de çok kaale alıp da gidiyorum demesin gidiyorsa sebebi buradaki kişiler olmasın yani çünkü buradakiler hepsi misafir biri çıkıp da benim babamın demiyor yani. 
(1,699 puan) tarafından
Fatoo yorum yaptı diye görünce girdim valla posta kesin bir şeylere kafa göz girmiştir dur bakiiim dedim ☺️☺️ :P

Noldu anlamadım ama yaa niye ağlıyomuş ki hshxjsbx
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Burayı çok ciddiye alma canım burası sanal biyer kimse kimsenin yüzünü görmüyor yüz yüze bakmıyoruz telefonu elinden koyduğun an burdaki hayat biter bu kadar takma kafana burayı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 477 göst.
28 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 521 göst.
3 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 217 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpilcimmm (453 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 445 göst.